Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

selam kızlar ben geldimsositososito
mervecim nolmus oyle ya okurken ağladım valla.canım ya bence pişman olmus eğer hala seviyosan bi kez daha dusunsen

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar ben geldimsositososito
mervecim nolmus oyle ya okurken ağladım valla.canım ya bence pişman olmus eğer hala seviyosan bi kez daha dusunsen

hoşgeldin tatlımm.. seviyorum diyemem onu seviyorum affetmekte istiyorum ama yapamıyorum içimde bişiler kırıldı ve toparlayamıyorum onları.. zaten araya ailelerde girdi ve ben artık ufuğa güvenemem inanamam beni korur laf söletmez diyemem

hoşgeldin tatlımm.. seviyorum diyemem onu seviyorum affetmekte istiyorum ama yapamıyorum içimde bişiler kırıldı ve toparlayamıyorum onları.. zaten araya ailelerde girdi ve ben artık ufuğa güvenemem inanamam beni korur laf söletmez diyemem

ah canım benim ya senin icin en doğrusu neyse onu yap

ahh eda onda o akıl olsaydı baana bunları yaşatmazdı ve madem üzülücekti bunları düşünmezdi .. en tam alışıyorum oh yapabiliyorum onsuz hayatımda derken biyerlerden çıkıp kendini hatırlatıyor.. şimdi facedende engelledim ou mesaj atamicak, mail adresimi ve tel numaramı zaten değiştirmiştim.. bakalıım ne yapıcak bundan sonra

bakalım ne yapıcak bundan sonra :1closedeyes:
yazacak çok şey var aslında ama yazıp seni daha üzmek istemiyorum :teselli:
sen yeterki iyi ol Şeniz
bi daha ulaşırsa hayatından defolup gitmesini söyle :nazar:
ana sözü dinlemeyemiş alla alla gamyoncuiremsu

X