Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

anladım duygusalım bayagı yorulmusun.Ama elini cabuk tut cunku haftasonu bayram.a.s
bende bu haftaici birgun istanbula gelip alısveriş yapıcam ins dogru duzgun bir seyler bulurum.Teyze kızın yeni evli herhal.Olsun simdi sen yorulmusun sonrada o yorulur evlenip yeni eve gecince o da sana yardıma gelir kaydirigubbakcemile5

öyle vallahi zaten o şartla yaptım kaydirigubbakcemile3 yakında benim de düğün var eve tadilat yapacaklar çok iş var bütün işleri sana yaptıracağım diyorum bizim kıza amenna işle korkutamazsın beni diyor:)) Bu araka haklısın vallahi bugün iş çıkışı yine gidip gezeceğim son güne kalırsak çok kalabalık olur heryer.. Zaten ayın 17.sinde de doğum günüm:hulya:

hadi bakalım hayırlsı canım bu arada nisanlımısın canım yakında dugun var demiisin.
Al alacaklarını sonrada burdan resmini cekip koy canım bizde gorelim:lepi:
simdiden dogum gununkutlu olsun canım. hihoyyyt Sanırım basak oluyorsun.

çok sağol ebrulii evet başak oluyorum ama özelliklerini pek taşıdığım söylenemez kaydirigubbakcemile2 Nişanlı değilim sözlüyüm. Kasım 29 da nişan var düğünü de mayıs gibi düşünüyoruz. Merak etme herşeyimi paylaşacağım sizinlee opuyorumnanaktan

slm kızlar...
günaydınn...
şimd öyle bi selam vereyim dedim dışarda işlerim var..
gidip gelicem...
görüşürüz...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:asigim: :asigim: :asigim:
en çok beni anlat en çok beni anlat :icecream: :icecream: kaydirigubbakcemile
:lepi::lepi:
GUNAYDIN KIZLAAAR.merve nie beni yazmadın bakim kustum:gitme:

tatlım seni daha dün tanıdım oy üzde diğerleriyle muhhabbet bayağ koyu olduğu için o yüzden anlatıyodum artık senide katarım listeme opuyorumnanaktan

Bu arada kızlar bende geldimmmmmmmmsositososito

hani nerdesin :teytey: :teytey:
gelde buralar sakinken azcık kaynatalım kuşuum :icecream:

esila burdayımda bi mail geldi alt üst oldum yaaa öyle monitöre bakakaldım hala dahda öyleyim

canımm sakin ol ya of çok mu kötü oldun ondan değil mi ne yazmışsa yazmış unut canım aman nolur.
Ya ben ikiniz içinde üzülüyorum of çok zor bir durum ya

Senden uzak olduğum zamanlarda bi boşluk olduğunu anlıyorum hayatımda...
belki bi nefessin benim için... içime çekmeye doyamadığım...Sensizlik acıtıyor canımı ...
Gelmeyeceğini bile bile bir umutla bekliyorum...
Bir daha asla geri dönüşünün olmadığını, belkide eski sevginin olmayacağını bildiğimdendir...Ne çare ki her şeyi bile bile atamıyorum seni kalbimden...
Hala diyorum ve hep dicem keşke keşke keşke seni doya doya öpüp kokunu içime doya doya çekseymişim..küçük kavgalar edip küsmek tartışmak yerine sana sevgimden aşkımdan yine bahsetseydim, hep derdim ve hiç çekinmeden her yerde sokakta evde telefonda mesajda haykırırdım "seni seviyorum" diye keşke dahada fazla deseydim ve keşke senin elini hiç bırakmasaydım 5 yıl boyunca ve keşke geceleri uyumak yerine seninle mesajlaşsaydım hatta abartıp senide uyutmasaydım nerden bilirdimki şimdi bu halde olucağımızı bilseydim hiç uyurmuydum, ben her akşam yastığa huzurla yatardım uyumak isterdim çünkü uyanınca bir gün daha eksilicek ve ben sana kavuşucam ve ben senin yanında uyicam diye düşlerdim nerden bilirdimki bir gün daha bitti ayrılığa yaklaşıcağımızı?? 07.06.2009 tarihinin benim ölüm tarihim olduğunu sadece bedenimin yaşicağını nerden bilebilirdimki Seninle uyumak seninle uyanmak seninle aynı evin içinde olmak hayalim vardı seni öpücüklerle uyutup öpücüklerle uyandırmak hayalim vardıı, hergün her gece seninle ilgilenmek seni bir önceki günden daha çok sevmek hayalim vardı hepsi HAYAL OLDU
aşık olmak sevmek artık bana göre değil sevmicem aşık olmicam sadece seviyorum diyip kendimi ve karşımdakini kandırıcam çünkü aşkımı sevgimi sana emanet ettim ben... PARÇALARA AYIRDIN BENİ EN BÜYÜK PARÇAM SENDE İYİ BAK ONA Her yaşadıklarımızı hatırladığımda gözlerimden akanlar basit bir göz yaşınla sınırlı değil olamazda….her damlada sen saklısın,yaşadıklarımız saklı….ama sevgimizin meyvesi gözyaşı olmamalıydı!biz bunu hak etmedik!!!ne seni kaybedecek kadar sana zarar verdim nede senden nefret edecek kadar seni kendimden soğuttum…sensizlikte döktüğüm gözyaşları büyüttü sevgimi….her geçen gün dahada büyüyor…bense hala ağlamaktan vazgeçmedim…ağlamaktan vazgeçtiğim an senden vazgeçtiğim andır…senden vazgeçmenin benim sözlüğümde tek karşılığı ölüm olur anca…ölümle biter bu sevda!!anca ölümle sonlanır bu hasret…!!!olmuyor!yaşanmıyor sensiz! Yada…ben beceremiyorum galiba… varlığına öyle alışmışımki yokluğuna alışmak zor geliyor!sensiz bir saniye ayrı kalmayan ben sensiz saniyelerin milyonlarcasına boğuluyorum sanki!nefes alamaz oluyorum!senin sevginle ısınan ben üşüyorum buz gibi soğuk yokluğunda!hiç bir şeyi koyamıyorum yerine…hiç kimse sen gibi olmuyor…her zaman diyordum ya sen başkaydın diye…sen gerçekten başkaydın…gerek hayatıma girişin gerekse terk edişinle…terk edişin bile farklıydı senin…!! Olmuyor! yazamıyorum daha fazla…seninle sevgimizi ölümsüzleştirmem gerekirken yokluğunda yazılarımla seni ölümsüzleştirmek zor geliyor bana…

Sen gönlüme sevdanın adını yazmıştın Sen kalbime ilk aşkı yazmıştın Senden sonra sana yazdığım şiirlerden Haberin bile yok balkonda oturup sana şiirler yazdım son 4 gündür ve yağmur yüzüme vuruyor soğuk. Seversin demiştin ya hani bundan sonrada İnan ki okadar kimseyi sevemedim Ve o iki kelimeyi senden sonra kimseye Ama kimseye söyleyemedim çünkü yakışmıyor çünkü anlamını kazanmıyor, evet seni bırakıp gittim evet vazgeçtim evet hiç düşünmeden 1 günde bırakıp gitim kendime kızıyorum affetmiyorum, beni görsen bi tokat atsan sesim çıkmaz çünkü hakettim ama yapamadım işte .. Şimdi bana aldığın kıyafetler hediyeler her dolabımı açıışımda karşımda ve ben bu kışta seninle ısınıcam senin bana ördüğün atkıyla ısınıcam sen varya sen heryerimi tüm benliğimi kaplamışssın biliyorum çok zor olucak bu 4 ay nasıl geçti bilmiyorum ama bildiğim tek şey seninle çekilmiş fotolarımızı cd yapıp onları fotoğrafçıya götürüp resimleri çıkarttırıp onları albüm yaptım ve her resimlerin yanına seninle olan anılarımızı yazdım o albümde ve tuttuğum günlükleri okuyorum .. senin haberin yok ama 5 yıl günlük tuttum attığın mesajlardan tutta dışarda yaptığımız yediğimiz içtiğimiz hatta kavgalarımız sonrası tatlı barışmalarımız bile hergünü tek tek okuyorum..

Neyse bunları niye yazdım onuda bilmiyorum sadece DUYGU PATLAMASI BUNLAR VE BİLMENİ İSTEDİM SENİ YOKLUĞUNLA YAŞIYORUM ARTIK VE SENİ ANARKEN İÇMDEN BELİNAYIM DİYE GEÇİRİYORUM..

HOŞÇAKAL PRENSES SENİ SEVDİM SEVİYORUM VE SEVİCEM...

"Bu maili alsanız napardınız kızlarrr yaaaa offffff niye bunu yapıyor bana yaaaaa :gitme:"

Bitanem burda kendini anlatmış, çok güzel şeyler yazmış, gözlerim yaşardı inanki..
Ama bi eksik var sanki nasıl anlatsam keşke şöyle yapsaydım diyormu yada bir gün bile olsa sana şunu asla yaşatmam diyormu ya anlatamıorum sevgi yetmiyor bazen bitanem korkuyorum ben artık sevgiden.. ıyi düşün kalbin ne diyor aklın ne diyor oy çok kötü oldum ben :gitme:

yok esilam şu olma bu olmaz demiyor yaptığı tek şey böyle amansız zamanlarda gelip böyle kavurucu şeyler yazıp beni mahvetmek .. aklından çıkmim demek istiyor ve kendini böle beynide dahada yer ediyor...

anladım bitanem o zmn sen daha da güçlü olmalısın, sevgi yetmiyor malesef yetmiyor işte dayanmalısın en çok kendin için ikiniz içinde.. mailini değiştirsen, telini değiştirsen :teselli:

anladım bitanem o zmn sen daha da güçlü olmalısın, sevgi yetmiyor malesef yetmiyor işte dayanmalısın en çok kendin için ikiniz içinde.. mailini değiştirsen, telini değiştirsen :teselli:

canım telimide değiştirdim hatta telsim cep aile kullanıyorduk kırdım onu yazlkta ve babama yeni hat aldırdım mail desen onunla kullandığımız mail adresimi kullanmıyorum yani mail açtım ama bu maili faceden gönderiyor bana ( ramazanın ilk günü ev teli çaldı iftardan sonra ve ben açtım bises cam çık dedi kapattı cma çıkmamla ufuğun karşıda kaldırıma çökmüş oturduğunu gördüm git dedim gitmedi ve ben annemler teraviye gittikten sonra aşağı indim inerkende onun bana aldıklarını ve asker künyesini bendeydi hala onuda aldım yanıma verdim ve onunla görüştüm, apartmanın içine aldım onu ve 10 dakika konuştuk o ağladı ben ağladım öpmek istedi ittim ve yine o ağladı ben ağladım dayanamadık sarıldık biribimize ve baktımki olucak gibi değil gönderdim onu...

ne olacak ya böyle
seni ne kdr üzdüğünün farkında değilmi
seni yıprattığının..
ağlaya ağlaya mahvoldunuz..
off off
aşık olmicam hiç ben
istemiyorum kimseyi
off..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…