Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

kim ölmekten bahsediyo bakim aldırmayın sopamı bana :eek:klava: ben o kötü sesleri dinlemiş olsaydım şöyle 10 kere falan ölmüştüm herhalde

bu arada güzel bir giriş yaptım sanırım hoşgeldin pembefarea.s.

heh bende onu diyorum iştee.. heyt beee gelişini yediyimmm alkisalkisalkis:lepi:kaydirigubbakcemile5

şimdi son yazılardan anladığım kadarıyla başlıyorum lifecığım geçmiş olsun şimdiden dua edicem ablan için. kim ölmekten bahsediyo bakim aldırmayın sopamı bana :eek:klava: ben o kötü sesleri dinlemiş olsaydım şöyle 10 kere falan ölmüştüm herhalde

hosbulduk canım benim:1hug:

esilamı kızdırmayın kızlar :nazar: e özet kraliçesi günün anlam ve öneminden bahsedecek mi bana neler oldu ben yokkena.s.

azcık nazlandım :icecream: :icecream:

ö
zet kraliçen yesin seniii.. özetle sölüyorumm pembefare'nin aşk acısını yani sevgilisini kızdırmışta onuuu BEN MERKEZLİ olmaktan kurtarmakla meşgulüm.. esila desen gözleri körleşti yazdıklarımı görmüyor..ben desenn gezmelerdeydimm alışverilşte..diğer kızlarsa gayet sakinlerrr uslularrkaydirigubbakcemile3

hıh bal gibi görüyorum :1ninca: :1ninca:

gidicem diyipp durmaaaaaaaaaakannehir​

esilammm seviyorum seniii Şeniz​

lülülülülülü :asigim: Şeniz

şimdi son yazılardan anladığım kadarıyla başlıyorum lifecığım geçmiş olsun şimdiden dua edicem ablan için. kim ölmekten bahsediyo bakim aldırmayın sopamı bana :eek:klava: ben o kötü sesleri dinlemiş olsaydım şöyle 10 kere falan ölmüştüm herhalde

:roflol: :roflol:

canıııııııımmmm papatoomm cidden bir bgelio bir gidioo :sinifsinif: deminden beri kkya giremiorum yoğunluktan herhalde :) sositososito
papatoya sorcam ben zatennn.... ee k.k bile bizim gece nöbetlerimize dayanamadı arada devre dışı kalıyo ışıkları söndürüp gitmiş gibi yapıyor ama biz inattla bekleyince ışıkları tekrar yakıyorrr YERMİYİZ BİZ BEEEEkaydirigubbakcemile3
:roflol::roflol::roflol::roflol:

:lepi:

kızlar cıkyorum ben iyi geceler.cok sağolun hersey icinopuyorumnanaktan

papatoya sorcam ben zatennn.... ee k.k bile bizim gece nöbetlerimize dayanamadı arada devre dışı kalıyo ışıkları söndürüp gitmiş gibi yapıyor ama biz inattla bekleyince ışıkları tekrar yakıyorrr YERMİYİZ BİZ BEEEEkaydirigubbakcemile3

heeeççç kaydirigubbakcemile5 Çok üzgünüm çoook sırnaşık şey

ayyy nette bi sorun vardı sonunda oldu sanırım iyi geceler pembefare iyi uykular o kötü sesleri dinleme sen hiç inanki çektiğimiz acılar yanımıza kar kalıyo zaman geçtikçe öğreneceksin inan bana

kızlar var ya ben sizi yerim yaaa cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook

evet canım sevgilimi cok uzdum ondan ayrıldım ve barsmicam die yemin ettim.kaydirigubbakcemilealişveriş yapmişin galiba gule gule giy:sm_cool:

saol canımm zemuszemus opuyorumnanaktan

Esilaaaa namelesss boreass sizi varyaa yerimmm.. papatoo nerde yine yaa :))))

bende seni şekerim :icecream: :icecream:

canıııııııımmmm papatoomm cidden bir bgelio bir gidioo :sinifsinif: deminden beri kkya giremiorum yoğunluktan herhalde :) sositososito

hata verio gıcık oldum :1closedeyes:

X