Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

belinay sen ne giydin topiğinde yazmıştın bi kez kapanmayı düşünüyorum falan diye yani karşı tarafın tutumu yeni değil sanırım.

canım ben evlendikten sonra düşünüyordum fakkat karşı taraf evlenmeden önce baskı kurmaya başladı ailesi evlenmeden önce kapanmamı istediler.. Neyse ben artık geçmişi konuşmak istemiyorum çünkü alışmaya çalışıyorum şuana ve hatırlamak istemiyorum

be geldimmmmmm ne yemekler yaptın bakalım anlat knt yoktu msj atamadım
hanımlar sizler nasılsınız

mesajın kesilince bende dedim bindi özel uçağa geliyo canım bezelye yemeği, pilav, salayta, palamut ve mercimek çorbası vardıcokacimcoook

beloşum en iyisini yapıosun her konuda hepimiz destekçiniz
vallahi orda olmak isterdim yaa

biliyorum canım hele hele senin desteğini asla unutmam mesajlarda bile yanımdasın bir telefon kadar yakınsın kilometrelerce uzak olsak bileee kaydirigubbakcemile5

neyse belinaycık boşverelim ben senin yazılarına çoğunlukla rastlıyorum samimice anlatıyorsun hissettiklerini seni kaybetmeyi seçeni düşünmemek en doğrusu...

neyse belinaycık boşverelim ben senin yazılarına çoğunlukla rastlıyorum samimice anlatıyorsun hissettiklerini seni kaybetmeyi seçeni düşünmemek en doğrusu...

zaten bazen buyüzden kaybetiğim oluyo herşeyi olduğu gibi anlatıyorum sevincimi hüznümü ve duygularıı çabuk dışarı vurup sevdiğim insanlarla paylaşmak istiyorum.. ama artık kurt gözünü açtıı geçte olsa anladım nerde nasıl yanlış yaptığımıyerimseniben

abimede anlattm boyle boyle oldu ayrıldık die oda kızdı manyakmısın sen die.belinaycm ben seni huylarni kendime cok benzetyorum ya

seni çok seviyorum zaten özelsin benim için sennn... nekadar benden yaşça küçükte olsan bazen öyle birr konuşup bana öyle bir morel veriyorsunki çok olgun konuşuyorsun ve o ilk zamanlar benimle telde azmı ağladınn asla unutmamm...
abimede anlattm boyle boyle oldu ayrıldık die oda kızdı manyakmısın sen die.belinaycm ben seni huylarni kendime cok benzetyorum ya

canım benim yaa.. sonun benzemesin inşallah :gitme:​

deryaaaaaaanerdesin kuzummmm
görüşemiyruk yaww
komşum kuşum nirdesinn

Vayyyy komşum gelmiş canım dostum gelşmiş hoşgelmiş
Bende diyorum topiğin havası değişmiş yawwa.s.a.s.
Daha az önce ayrıldık ama bizde de ne çene varmış
Sattık kocikleri aldık bebişi mağza mağza gezdikk ohh iyi de yaptık valla
En güzeli ne biliyor musunuz kızalr eşlerimizde anlaştı çok şükür:Saruboceq::Saruboceq:
Allahım sizede böyle değerli dostlar arkadaşlar versin
geçen ocak buluşmada tanıştık biz B&M yle
buluşmada hiç konuşamadık hemde
Sonra buradan msnden yazışarak başladık
Zaten çok uzun tutmadık arayı bi grup kurduk
sürekli evde toplandık
kısmet bu işte gel git betülün yaşadığı semte hemde aynı siteye yetmiyormuş gibi yan apt sine taşındımmmmgamyoncuiremsugamyoncuiremsu
Bundan sonraki buluşmalara beraber gideriz komşumla artık...
İnşallah sizinlede böyle güzel dostluklar kurarız
Sözüm herkeseeea.s.a.s.

ya cnm benim herşey çok şükür geçti bitti sen bembeyaz sayfa açtın bende seni çok seviorum seni iradeli olduğunu görmek beni çok mutlu edio benim yaşım küçük ama çok şeyler yaşadım ve yaşlandım birazsık

ayy bnde koptum muhabbetten

kızlar yarın sabah ablamın bebeğini aldırmak zorunda kalıyoruz
hatta aldırmak demiyelim kaba oluyor
maalesef bebeğin suyu bitmiş içerde
o kadar çok üzülüyoruzkii
ablam ağlaya ağlaya bi hal oldu
zaten başından beri sornlu bi hamilelik geçiriyorduu
çok üzülüyorum ona
kızı olucak diye çok seviniyordu ama nasip olmadı maalesef

ah ah benzedi bile belinaycım cok sevdik aci cekiyoruz:gitme:aman napalım ya takmıcaz atk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…