Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

nameles siz nie küssünüz

biras uzun bizim canım :p arkadasım bize gelmişti..O da yok sen hep bölesin arkadasın gelince beni unutuosun ilgilenmiosun bana insan gibi dawranmıosun..Arıcam ac konuşacagız..Neyse tamam konuşalım ama abartıo 1 saat konusacakk illaki bu seferde arkadasıma ayıp oluyo..Ben zaten sewgilimle sürekli msjlasıorum bir de uzun uzun konuşacakmışız..Biraz konuştuk ben kapatmak istedim yok hayır konuşacagız..ilgisizsin unut beni hep böle yap..Ben inat ediorum o inat edio neyse bu ben inat yapınca ewi fln aradı aklı sıra ben korkcam ewi arayınca telefonda konuşmaya dewam edicez. ewi aramadı sadece annemi caldırdı babamı caldırdıı ben de korku hat safhada tabi babam anlıcak die.bayagı kapıştık..

biras uzun bizim canım :p arkadasım bize gelmişti..O da yok sen hep bölesin arkadasın gelince beni unutuosun ilgilenmiosun bana insan gibi dawranmıosun..Arıcam ac konuşacagız..Neyse tamam konuşalım ama abartıo 1 saat konusacakk illaki bu seferde arkadasıma ayıp oluyo..Ben zaten sewgilimle sürekli msjlasıorum bir de uzun uzun konuşacakmışız..Biraz konuştuk ben kapatmak istedim yok hayır konuşacagız..ilgisizsin unut beni hep böle yap..Ben inat ediorum o inat edio neyse bu ben inat yapınca ewi fln aradı aklı sıra ben korkcam ewi arayınca telefonda konuşmaya dewam edicez. ewi aramadı sadece annemi caldırdı babamı caldırdıı ben de korku hat safhada tabi babam anlıcak die.bayagı kapıştık..

snnkinin gözü gönlü kör olmuş cnm:)
belliki kız ark.ını kıskanmış ama tabi öyle şeyler yapmaması gerekiyo
bşwer küs kal biraz anlayışlı olmayı öğrensin
kaç yaşındaki?

Yemekler duygudan, kahveler boraes'den tatlılarda bendenbuyrunnnnnnnnn

2wc351c.jpg

1gius0.jpg

f24yvk.jpg

taixcj.jpg

taixcj.jpg

24wx47r.jpg

29561d0.jpg

ayy canım babayı çaldırmak ne ya:1shok: ben sevmem böyle emrivakileri:1no2:

snnkinin gözü gönlü kör olmuş cnm:)
belliki kız ark.ını kıskanmış ama tabi öyle şeyler yapmaması gerekiyo
bşwer küs kal biraz anlayışlı olmayı öğrensin
kaç yaşındaki?

ben 23 o 25 canım..Dengesiz ya simdi msj atıo affet ben sensiz yapamıorum die ama ben mesafeli duruyorum.bakalımm ne kadar bölegidecek..

çooook kıskançç ve ben merkezli bir eniştemiz var sanırımmm

ben 23 o 25 canım..Dengesiz ya simdi msj atıo affet ben sensiz yapamıorum die ama ben mesafeli duruyorum.bakalımm ne kadar bölegidecek..

bence bu konu yüzünden ondan soğuma sevgisinden belli ama aşırısı zarar, bazı sınırlar çizilmeden eskisi gibi olmazdım senin yerinde olsam a.s

ayy canım babayı çaldırmak ne ya:1shok: ben sevmem böyle emrivakileri:1no2:

emriwaki degil canım direkt tehdit ben onun dedigini yapmayınca hemen böle yapıo...Nefret ettirio o an kendinden.İçine birsey girio sanki sinirlenince yaa o sewgisinden saygısından eser kalmıo..

çokta mesafeli olma canım ama biraz ağırlığını koy anneni babanı çaldırmakta neymiş yapmasın böyle çocuk gibi...​

biz burda çikolata krizine girmişiz hatunun yaptığına bak yaa kıyılır mı bu cana ahhh ahhh:sinifsinif:
yerimsenibenŞeniz
emriwaki degil canım direkt tehdit ben onun dedigini yapmayınca hemen böle yapıo...Nefret ettirio o an kendinden.İçine birsey girio sanki sinirlenince yaa o sewgisinden saygısından eser kalmıo..

canım bu konuyu konuş onunla gerekirse görüştüğünüzde telinden anne ve babanın numaralarını sil..

güzelim o çok kötü bir durum sinirlenince bir şekilde kendini kaybetmesi, biraz naz yap yaptığının yanlış olduğunu kafasına kafasına sok yoksa aynı şeyler devam eder

X