Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

betay hoşgeldin canımmmmmmm, unutma bu topiciği aklında tut hep uğra emi:)

bu topiği de yeni keşfettim eşim çağırıyo film izliycez tek kankimle hihoyyyt ama yarın gece erkenden burdayım iii geceler

bekliyoruz arkadaşım biz her gece burdayız sırnaşık şey

kim papatoyu sorguya çekti bakimmmmCADIARZU

bekliyoruz arkadaşım biz her gece burdayız sırnaşık şey

kim papatoyu sorguya çekti bakimmmmCADIARZU
o kim ex aşkımıı kaydirigubbakcemile3
üz sen beni üz hiç kıymet bilme sil eski günlerimizi:1closedeyes:-tatlicadiarzu-

ayol sen bilmedin başka kollara gittin sabahlara kadarr gezdin ben dizimi kırdım oturdum seni bekledim dün gecee al burdakiler şahitt ÖYLE DEĞİLMİ MİLLETTT:gitme:

:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

koca bi ekmek arası domates yumuşak peynir salatalık ve zeytinle çarliston biber yanındad kolaa kim isterr?? şuan tıkınmakla meşgulümde:)))

ayol sen bilmedin başka kollara gittin sabahlara kadarr gezdin ben dizimi kırdım oturdum seni bekledim dün gecee al burdakiler şahitt ÖYLE DEĞİLMİ MİLLETTT:gitme:
[/QUOTE]

dün bu kızcağız ne kadar ağladı biliyo musun sen? kıyamam ben kuşumaaa :çok üzgünüm:

dün bu kızcağız ne kadar ağladı biliyo musun sen? kıyamam ben kuşumaaa :çok üzgünüm:[/QUOTE]

bana kıyan kıymış be ben napıyım Meltemcimim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…