Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

papato gelmedi mi daha ya kızlar meraktayım şahsen gerçi birileri acayip boynuz yiyo ama neyse artık şakkıdı

lülülülülülülülülülülülü

hehe aynı benimki de öyle ya bi çamaşır astırmaz bi onu alır bi bunu bide suyunu emer çamaşırların ne anlıyorsa hemen alıyorum elinden

evet ya deli mi ne öyle bi hastalığı var
Allah sana da nasip etsin canım zamanı gelince

İnşallah canım Rabbim en hayırlı zamanda versin
Ne zaman Rabbim beni hazır görürse bi cana bakmaya
O zaman olur inşallah:CüvCüv:

E şimdi almayayım mı ki? Kışın giyilmiyor mu bunlar? Ben bu converse konusunda baya cahilim babet çizme vs giyen bir tipim azıcık :kedi:

Adidas spor ayakkabı alsam? Ya da consersi siyah mı alayım? O da çok koyu yani ne bileyim.. Gri?

Şu halime bak ayakkabı soruşturup duruyorum :roflol:

Hoşgeldin Laci:) Bence de kızların dediği gibi açık renk alcaksan yaza doğru al, beyaz çok güzel oluyo, kşın giyilmez ama beyaz, benimki çok eskimişti uygun fiyata siyah gri tabanlı deri aldım bitane çok uygun fiyata, Ankara'da olsaydın acity'e bak derdim ben deriyi 50 tl ye aldım düşün:lepi: bide çizmem var okula gidip gelirken denişikli giyerim işte öğrenciye çok bilekaydirigubbakcemile3

sor güzelim ya nolcak tatlışımopuyorumnanaktan

Şimdi kışlık giyek ayakkabı var mı? eğer beyaz çok istiyosan yazı bekle varsa, ama illa alcam diyosan kışın giymeye bez alma deri al, yağmurda çamurda bez zaten mahvolur, ben niye aldım bu çapıtı dersinkaydirigubbakcemile3

Siyah bez alma derim bu arada, onun rengi güneşi ve yağmuru yeyince bi tuhaf oluyo turuncumsu oluyo kenarlarıkafamçokkarıştı

renk de zevkine kalmış kışın açık renk alma sadece, ben griyi ve siyahı çok seviyorum mesela , eskittiğim de siyah ve griydi ama bezdi , şimdi derisini aldım gene siyah ve gri, ben seviyorum griyi:kedi:

Lacivert yaz başında al canım daha rahat giyersin
Baksana sonbahar geldi hava hem yağışlı
Sn sağlam bişey al kış nasıl geçecek belli değil
Geçende ykm den aldım bwn bi bot 99 tl den düşmüş 30 a
çok beğendim ama tam benim tarzımmm

bence de Derya doğru diyirsun, illa alcam diyosan converse deri al, 2 güne bir giyersen yıpranmaz a.s

Ben de çizmemi acity outletteki ykm den almıştım uygun fiyatta yakalyınca hazine bulmuş gibi oluyo:lepi:

Yok ben kışın kar yağmur için çizme filan alırım, bu conversi öyle rahat filan dedikleri için istiyorum. Beyazı baya güzel, ya da giri mi olsa? Hani rengi biraz daha koyu gibi olur, bembeyaz değil? Beyaz kadar çok kir belli etmez belki. Gerçi gri de açık bir renk. Öff.. :roflol:

Ama daha istanbulda öyle çok kış kar yok pek ya. Yağmurlarda bile giyiyordu benim arkadaş kışın da giyiyordu. :sm_confused:

Bilmiyorummm:gitme:

Gri converse resmi bulucam bi sn :roflol: Of allahım ya... Ne kararsız olmuşum ben..

Kızlar ya böyle bi site varmış haberiniz var mıydı?:roflol::roflol:

Tıklayın

Çok güldüm ya daha neler çıkacak-tatlicadiarzu-

Ykmden yani tam olarak yeri nerde? İst'tesin sen de dimi, nerden aldın

kışın beyaz almaaaaaaaaaakaydirigubbakcemile

giyilir bez de kimse topuklarına sıkmaz ki giyme diye ama çabuk yıpranır işte 2 sene giycene 1 sene giyersin, kışın deri daha yi oluyo çok beyaz istiyosan deri beyaz al hem bez beyaz gibi kir göstermez

bence gri çok şıkşakkıdı

yok artık daha neler
Ama çok şaşırmamak lazım
Bi tane arkadşım vardı
Otobüsde tanışma hikayesi çoktur
Ama en komiği bunlar kadıköye gidiyorlar vapurla o günde fenerin maçı var
Vapur tıklım tıklım dolu
Bi çocukla bakışıyorlar ama yaklaşamıyorlar bi türlü
Bizimki çocukdan hoşlanıyo
Ertesi gün itiraf.coma yazıyor bunu
Binlerce üye aaa bende o vapurdaydım diyooo :roflol:
Çocuk kelmiş
Herkes bi vapur bakışması uğruma bende kelim bende kelim diye dökülmüş
Birde çok dert ederler bu saç meselesini :roflol:

Böyle bu renk iyi mi ki güzel di mi? Şimdi yağmur çamur olmadığı zamanlarda giyerim en azından.. bilmem. Çizme filan 1-2 ay sonra da alınır sanırım bilmem ki

canım ben ikitelli tarafına yeni taşındım burada DEPOSıTO diye outlet var
oradaki ykm den buldum

Deri alırsam converse baharda yazın filan giyemem diye dedim.. Ay neyse karar vericiiim az kaldı

:roflol::roflol:

hep merak ederdim itiraf com dan çıkıyo mu cevap diye:roflol:

ya bide ne yazmışlar:

Otobüste, Metrobüste veya Metroda beraber
yolculuk ederken bakıştığınız hoşlandığınız
fakat konuşma cesareti veya fırsatı bulamadı-
ğınız kişileri bu platformda bulabilir, onlarla
tanışıp mesajlaşabilirsiniz.

:roflol::roflol:

Böyle bu renk iyi mi ki güzel di mi? Şimdi yağmur çamur olmadığı zamanlarda giyerim en azından.. bilmem. Çizme filan 1-2 ay sonra da alınır sanırım bilmem ki

renk güzel, hangisini istiyosan karar ver ve yap, evet evet, yapabilirsin Laci, bu hayat senin, bu ayaklar da senin!:roflol:

ben beğendim, ama bu kışı geçiririm ve bahara bembeyaz alırım dersen daha bi güzel olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…