Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

hg arkadaşlar

cnm bende beyaz ve bordo converse var
beyaz herşeye uyuyor
ama şimdi kış geliyor
nasıl giyiceksin beyaz:)

canım benim krem üstü desenli var bir tane, herseyle giyebiliyorum. desenleri de krem rengi, bu marka dönem dönem tek seri çıkarıyor,ben 2 yıl önce almıştım. bi araştır güzel bişey bulursan alırsın açık renkleri tavsiye ederim çok güzel oluyor.

çoook özledimmm. bende bebeğimi uyutup gelcemm kucağımda şirin bi melek var teyzemin kızı:ecrin_bebek:

iyiyimm tatlım benimm​

uyy öp benim için onuu Şeniz:asigim:

slm deryacım

Ben geldim kızlar:) Derya çok çok geçmiş olsun(( Ben yeni okuyorum, Allah yardımcınız olsun:çok üzgünüm:

evet canım benim tosbaam o a.s.

akannehirakannehirakannehirakannehir
ayyy bayıldım tatlılığa bakkk

Bugün betüşüme uğradım bir ara çamaşır asıyordu yusufunkileri kuzum durmuz sepetin yanına annesine yardım ediyorrrŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

ayyy yerim ben bu tosbaları yaaa

Kızlaar ben geldimm zemuszemus yoktunuz fırsattan istifade diğer sokaklarda gezdim gezdim geldim şimdi çıkıyorum akşama burdayım giribi yendim öpüyorum hepinizii kaydirigubbakcemile2
Esila iyileştin demek gııı haydi geçmiş olsun bida ay oram ağrıdı ay buram pörsüdü gibilerinden şeyler duymak istemiyorum bak kendinelmaz:-tatlicadiarzu-

papatoda sevgilisiyle iftara gitmiş gelsinde bi soru yağmuruna tutalım onu

tutun beniiii istediğinz herşeye tutunkaydirigubbakcemile3

papato aldatıyo zati beni sorcam ona gelsinde lmaz:

:

sor bana badem gözlüm sen sor ben cevaplimkaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan

kıslaar kardeşimden 5 dk kaptım pcyi kaydirigubbakcemile
bi cee diyip kaçıcam akşama inş burdayım
meryemi sorguya çekcez daha :icecream: :icecream:

anaaam çapraz sorgu bu sanırsam:1ninca:kafamçokkarıştı

lacivert hoşgeldinn... beni aldatan papatoda burdaymışş kokuyu aldımm:)

ya dün bi hafif koku bırakım gittim yazamadım eve gelince iftardan:çok üzgünüm:

esila papato unuttu biziii

hiiii belin'im kıvrım kıvrım oynağını yidiğimin şeysi ben unuturmuyum hiç:kedi:

aşk sarhoşu oldu sanırım kaydirigubbakcemile3

:kedi::kedipuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Sağolun fikirleriniz için a.s.

Valla doğru kış geliyor da, çok kötü havalarda çizme bot giyerim sanırım. Ay bilmiyorum ya gri de güzel ama beyaz baya hoş duruyor. Ya insanın hepsini alası geliyor galiba kaydirigubbakcemile2 Ama bir tane alıcam. Pahalı yani şekerim aaa öğrenciyiz nihayetinde sengözlerimebaksanabi

hehe aynı benimki de öyle ya bi çamaşır astırmaz bi onu alır bi bunu bide suyunu emer çamaşırların ne anlıyorsa hemen alıyorum elinden

hehe aynı benimki de öyle ya bi çamaşır astırmaz bi onu alır bi bunu bide suyunu emer çamaşırların ne anlıyorsa hemen alıyorum elinden

suyunu mu emiyooooo
:roflol::roflol::roflol:
ayy bayıldıııımmmm
insanın çocuğu olması da başka çocuk olmak da başkaaadelikafadulden

Laivert bence de gelecek yaz başında al bi tane
Gönlüne göre beyaz alırsın tadını çıkara çıkara giyersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…