Arkadaşım vefat etti, o ise baskasini hamile birakti..

Erkek milletine güven olmuyor maalesef birde çok seviyorum ölüyorum bitiyorum ayakları bana hiç samimi gelmez ölde görelim dimi işte laf olsun arkadaşınıza üzüldüm başınız sağ olsun

Arkadaşınızın nurlar içinde yatsın , yanlış anlamayın çekinerek yazıyorum ama arkadaşınız ve eski nişanlısı pislik şahsiyetin burcu neydi?

bildiginiz adi yazsaniz biz bakariz ne olduguna .Basiniz sagolsun bu arada.Üzüldüm arkadasiniza.

Bu hayatta Fatihler kazanir. Neden ? Boyle serefsiz erkekleri hayatlarinin merkezine koyan kizlar oldugu icin.

Herkes secimlerini yasar. Secimlerinizi dogru yapin.

Nefsini şeytana teslim etmiş. Hesabı çok çetin.

Ayrıca hangi kavim bunlar 7 kat el bile baş sağlığı diler o kızın ahını aldılar bütün aile başta Fatih denen insan. 2 yakası bir araya gelmez.

Amin, fakat biz türkiye yaşamıyoruz.. Yurdisinda yasiyoruz ve burası yabancı dolu. Ama dilerim ki Allah'tan o da cezasini ceker

Çok mutlu zaten, arada facebook ina bakıyorum nispet eder gibi profili açık tutuyor. Ve o yabancı kıza arkadaşıma yaptığı aynı suprizlerı sürekli gezmelere gitmeler. Say say bitmez.

Çok sağol amin.
İnshallah dediğiniz gibi olur

Çok mutlu zaten, arada facebook ina bakıyorum nispet eder gibi profili açık tutuyor. Ve o yabancı kıza arkadaşıma yaptığı aynı suprizlerı sürekli gezmelere gitmeler. Say say bitmez.
Çok mutludur şuan evet. Ama Allahın adaleti şaşmaz. Allahım onu öyle bi hale getirir ki inanamazsiniz. Yada diğer tarafta ama o hesap ödenir mutlaka.

Gerçekten çok üzüldüm.Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun arkadaşınızın. Diğer varlığa gelecek olursak, insan bile demek istemiyorum emin olun yaşattığının fazlasını yaşar. Şimdi mutlu göründüğüne bakmayın, ayrıca sosyal medyada herkes çok mutlu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…