Arkadaşım vefat etti, o ise baskasini hamile birakti..

Arkadaşınız melek gibi bir insanmış, Rabbim yanına almış onu geciktirmeden, çok üzücü biliyorum sizin için ama arkadaşınıza Rabbim cenneti nasip etsin inşallah.

O nişanlı denilen insanlık dışı varlıkta elbet çekecek cezasını kanırta kanırta. Er geç duyar görürsünüz.

ilerde gorecek misiniz bilmiyorum ama o adam ve ailesi bence cok buyuk bi bedel odeyecek.hemde arkadasinizin yasadiginin bin katini yasayacak.eger biraz sanslari varsa bu dunyada cezalarini cekecekler.ahirette kim bilit o kani bozuk adam nasi azap gorecek

Canim acini o kadar yakindan taniyorum ki ayni seyi yasadim kardesten ote olan bacimi kaybettim bir pislik yuzunden ve o 3 ay snra evlenmisti aci dinmio unutulmuo yillar gecsede sadece alışıyorsun rabbim mekanini cennet eylesin babasinin yaninda mutlu olsun

Canim acini o kadar yakindan taniyorum ki ayni seyi yasadim kardesten ote olan bacimi kaybettim bir pislik yuzunden ve o 3 ay snra evlenmisti aci dinmio unutulmuo yillar gecsede sadece alışıyorsun rabbim mekanini cennet eylesin babasinin yaninda mutlu olsun

Vazifesi babasının yanına gomulmekti oldu.. çok sağol canım sizinde başınız sağolsun çok üzüldüm. İnsanlara bukadar değer vericeksin iste olan öyle insanlara oluyor.

Başınız sağolsun.
Mekanı cennet olsun :KK43:
Değmez erkek milleti için onca üzüntüye.
Giden gitti kalan hayata devam edecek..
Belki haketmediği kadar iyi bir şekilde. :S

Allah vicdansız, merhametsiz insanlarla yollarımızı kesiştirmesin.

Allah mekanını cennet etsin inşallah. Siz neden 5 para etmez bir adamın hareketlerine takılıyorsunuz ki. Ayrılmış ve bitmiş gelme zorunluluğu yok ki kimsenin. Vicdansız bir adammış ve gelmemiş, değer vermiyormuş gelmemiş verse zaten ayrılmazdı. Allah ailesine sabır versin.

Başınız sağolsun.
Mekanı cennet olsun :KK43:
Değmez erkek milleti için onca üzüntüye.
Giden gitti kalan hayata devam edecek..
Belki haketmediği kadar iyi bir şekilde. :S

Allah vicdansız, merhametsiz insanlarla yollarımızı kesiştirmesin.

Amin, çok doğru söylüyorsunuz gerçekten değmiyor üzülmeye herkes kendi keyfinde cunku

X