Arkadaşım vefat etti, o ise baskasini hamile birakti..

O herif oyle bir hakka girdiki iki dunyada sanmamki yakasi duzelsin.Arkadasiniz belki dediginiz gibi hastaliktan dolayi vefat etmistir ama yasadigi uzuntude sanirim sureci hizlandirmis.Yazik olmus omrunun en guzel yillarina Allah anasinin yardimcisi olsun.Sizinde basiniz sagolsun...pislik adama diyecek sozum yok zaten de belki gorur belki gormezsiniz ama er yada gec belasini bulacak hic merak etmeyin...

Sanırım o fotoğrafları görünce arkadaşınız intihar etti. Başın sağ olsun üzücü bi durum. Kalmasın böyle insanların yanına. Umarım ilahi adalet bian önce tecelli eder

O herif oyle bir hakka girdiki iki dunyada sanmamki yakasi duzelsin.Arkadasiniz belki dediginiz gibi hastaliktan dolayi vefat etmistir ama yasadigi uzuntude sanirim sureci hizlandirmis.Yazik olmus omrunun en guzel yillarina Allah anasinin yardimcisi olsun.Sizinde basiniz sagolsun...pislik adama diyecek sozum yok zaten de belki gorur belki gormezsiniz ama er yada gec belasini bulacak hic merak etmeyin...

Bunu duyunca ve okudukça inan bana okadar çok rahatliyorum ki. Ben insanların üzülmeme taraftarindayim yada insanın düşüşünü bekleyen biri değilim.. Ama icimde onun canı öyle yansın istiyorum ki..

Ama sonra dönüp bakıyorum, ,çok Mutlu mutlu olmayan kişi eşi nişanlısı öldüğünde 1.5 hafta bile olmadan tatile gidip keyif yaparmi hamile birakir mı Facebook'a o yabancı kıza yaptığı suprizler milletin gözünün önüne sokmalari olur mu? Tek o mu? Onun ailesi bir baş saglini bile dilemedi

Bunu duyunca ve okudukça inan bana okadar çok rahatliyorum ki. Ben insanların üzülmeme taraftarindayim yada insanın düşüşünü bekleyen biri değilim.. Ama icimde onun canı öyle yansın istiyorum ki..

Ama sonra dönüp bakıyorum, ,çok Mutlu mutlu olmayan kişi eşi nişanlısı öldüğünde 1.5 hafta bile olmadan tatile gidip keyif yaparmi hamile birakir mı Facebook'a o yabancı kıza yaptığı suprizler milletin gözünün önüne sokmalari olur mu? Tek o mu? Onun ailesi bir baş saglini bile dilemedi
Adam vicdan ve merhametten bir haber,gerci kalbi tastan bile olsaydi dayanamaz catlardi ölüm ya otesi yok bunun hicmi uzulmedi.uzulmeyi gectim birde alayli konusmasi nispet yapar gibi fotoraflarini koymasi ne bileyim insan olamaz hayvan bile olamaz degisik bir yaratik onu yetistirende ailesi zaten ondan pek bir farklari oldugunu sanmiyorum...olan arkadasina ve sevenlerine oldu.Bu dunya iste boyledir basina tac ettigin insana dikkat etmek gerekir.Hic kimse sagligini riske aticak kadar degerli olmamalidir...

Adam vicdan ve merhametten bir haber,gerci kalbi tastan bile olsaydi dayanamaz catlardi ölüm ya otesi yok bunun hicmi uzulmedi.uzulmeyi gectim birde alayli konusmasi nispet yapar gibi fotoraflarini koymasi ne bileyim insan olamaz hayvan bile olamaz degisik bir yaratik onu yetistirende ailesi zaten ondan pek bir farklari oldugunu sanmiyorum...olan arkadasina ve sevenlerine oldu.Bu dunya iste boyledir basina tac ettigin insana dikkat etmek gerekir.Hic kimse sagligini riske aticak kadar degerli olmamalidir...

Çok güzel rol yaptı çok güzel bir oyuncuydu.. Sadece masum birinin hayatinı elinde aldı.

Bazı erkekler çok garip oluyor. Böyle bir durumda bir kadın içinde sevgi kırıntısı dahi olmasa gelir,baş sağlığı diler muhakkak. Ama erkeklerin bazıları gerçekten çok gaddar oluyor çevremde de gördüm böyle insanlar.

O yabancı kadınlar, turk erkeklerini genelde çocuk yapmak için kullanıyorlar. Evlenseler bile çocuk olduktan sonra kapıya koyuyorlar örnekleri çok var.
Bu adam doğacak çocuğuna biyolojik baba olmaktan ileri gidemeyecek. Çünkü o yabancı kız çocuğunu da alıp memleketine dönecek, bu keriz de o arkadaşının kıymetini çok arayacak.
Adalet er ya da geç yerini bulur. Cennette cehennemde bu dünyada şükürler olsun.
Allah o aileyi nasıl biliyorsa öyle yapsın, vicdan yoksunları.
Arkadaşınıza kabir rahatlığı, size de bol sabırlar versin rabbim..

Allah rahmet eylesin :KK43:
okuyunca çok üzüldüm. Resmen arkadaşınıza malum olmuş.
Ama elbette bu dünya kimseye kalmıyor. Sanmıyorum ki o adam mutlu olacak.
Gönül ahı hiçbir şeye benzemiyor. Er geç yapanı buluyor.
O adam ailesiyle beraber bunun altından nasıl kalkacaklar artık onlar düşünsün. Resmen kendi hayatlarını mahfetmişler haberleri yok. Gülsünler eglensinler bakalım nereye kadar. :KK43:

Son düzenleme:
Neden öldü ? Çok üzüldüm başınız sağolsun. Allah cennetine alsın inşallah. Erkekler böyle bir akrabamizin karısı hastaydi. Ki kadın yıllarca dayağıni yokluğunu çekti. Öldükten sonra adam 2.yi aldı. Memnunmusun eşinden deyince keşke daha önce ölseymis derdi.
Ya inanirmisin dedemin 2.hanimi ölünce 3.ile evlenirken sey demis,keske daha önce olseydi.. ki olen esi 5 aylik hamileymis ve teyzem 1 yaşındaymış.. insan bu lafi edemez ya
.

X