Arkadaşım vefat etti, o ise baskasini hamile birakti..

Erkek milletine güven olmuyor maalesef birde çok seviyorum ölüyorum bitiyorum ayakları bana hiç samimi gelmez ölde görelim dimi işte laf olsun arkadaşınıza üzüldüm başınız sağ olsun

Arkadaşınızın nurlar içinde yatsın , yanlış anlamayın çekinerek yazıyorum ama arkadaşınız ve eski nişanlısı pislik şahsiyetin burcu neydi?

Bir hastalığı vardı ama tam olarak Türkçe nedir bilmiyorum bakteriye vücuduna yayilmis ve yemek konusunda kendine iyi bakmamis. Mide kelepçesi takmıştı geçen sene fakat onla arası bozulunca yememye icmemeye başladı..
bildiginiz adi yazsaniz biz bakariz ne olduguna .Basiniz sagolsun bu arada.Üzüldüm arkadasiniza.

Bu hayatta Fatihler kazanir. Neden ? Boyle serefsiz erkekleri hayatlarinin merkezine koyan kizlar oldugu icin.

Herkes secimlerini yasar. Secimlerinizi dogru yapin.

Bunu duyunca ve okudukça inan bana okadar çok rahatliyorum ki. Ben insanların üzülmeme taraftarindayim yada insanın düşüşünü bekleyen biri değilim.. Ama icimde onun canı öyle yansın istiyorum ki..

Ama sonra dönüp bakıyorum, ,çok Mutlu mutlu olmayan kişi eşi nişanlısı öldüğünde 1.5 hafta bile olmadan tatile gidip keyif yaparmi hamile birakir mı Facebook'a o yabancı kıza yaptığı suprizler milletin gözünün önüne sokmalari olur mu? Tek o mu? Onun ailesi bir baş saglini bile dilemedi

Nefsini şeytana teslim etmiş. Hesabı çok çetin.

Ayrıca hangi kavim bunlar 7 kat el bile baş sağlığı diler o kızın ahını aldılar bütün aile başta Fatih denen insan. 2 yakası bir araya gelmez.

O yabancı kadınlar, turk erkeklerini genelde çocuk yapmak için kullanıyorlar. Evlenseler bile çocuk olduktan sonra kapıya koyuyorlar örnekleri çok var.
Bu adam doğacak çocuğuna biyolojik baba olmaktan ileri gidemeyecek. Çünkü o yabancı kız çocuğunu da alıp memleketine dönecek, bu keriz de o arkadaşının kıymetini çok arayacak.
Adalet er ya da geç yerini bulur. Cennette cehennemde bu dünyada şükürler olsun.
Allah o aileyi nasıl biliyorsa öyle yapsın, vicdan yoksunları.
Arkadaşınıza kabir rahatlığı, size de bol sabırlar versin rabbim..

Amin, fakat biz türkiye yaşamıyoruz.. Yurdisinda yasiyoruz ve burası yabancı dolu. Ama dilerim ki Allah'tan o da cezasini ceker

Allah rahmet eylesin :KK43:
okuyunca çok üzüldüm. Resmen arkadaşınıza malum olmuş.
Ama elbette bu dünya kimseye kalmıyor. Sanmıyorum ki o adam mutlu olacak.
Gönül ahı hiçbir şeye benzemiyor. Er geç yapanı buluyor.
O adam ailesiyle beraber bunun altından nasıl kalkacaklar artık onlar düşünsün. Resmen kendi hayatlarını mahfetmişler haberleri yok. Gülsünler eglensinler bakalım nereye kadar. :KK43:
Çok mutlu zaten, arada facebook ina bakıyorum nispet eder gibi profili açık tutuyor. Ve o yabancı kıza arkadaşıma yaptığı aynı suprizlerı sürekli gezmelere gitmeler. Say say bitmez.

O adinin mutlulugana bakma canim sen kim bu dunyadan yaptiginin karsiligi almadan gocmus. Onun basina gelmezse cocugunun onunda gelmezse torunun gelir ama elbet oda o aciyi yasar. Arkadasininda mekani cennet olsun insallah. Ailesine sana sabirlar versin rabbim

Çok sağol amin.
İnshallah dediğiniz gibi olur

Çok mutlu zaten, arada facebook ina bakıyorum nispet eder gibi profili açık tutuyor. Ve o yabancı kıza arkadaşıma yaptığı aynı suprizlerı sürekli gezmelere gitmeler. Say say bitmez.
Çok mutludur şuan evet. Ama Allahın adaleti şaşmaz. Allahım onu öyle bi hale getirir ki inanamazsiniz. Yada diğer tarafta ama o hesap ödenir mutlaka.

Gerçekten çok üzüldüm.Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun arkadaşınızın. Diğer varlığa gelecek olursak, insan bile demek istemiyorum emin olun yaşattığının fazlasını yaşar. Şimdi mutlu göründüğüne bakmayın, ayrıca sosyal medyada herkes çok mutlu...

X