Arkadasim bitmeyen misafirligi ve yaptiklari

Ayyy cıdden bende onu dusunuyorum
Ay ne ıyı duusndunuz deyıp kasadan cekılseydı keske, neyı bekledi ki

Gerçekten sinir bozucu bir durum yaşamış konu sahibi ama o an tepki vermemek, koskoca 20 gün… bazen ben mi çok kötüyüm diye düşünüyorum

Gerçekten sinir bozucu bir durum yaşamış konu sahibi ama o an tepki vermemek, koskoca 20 gün… bazen ben mi çok kötüyüm diye düşünüyorum
Bende kendimi sorguladım cıdden
Öfke kontrolüm mü yok acaba dedim ya
Niye bu kadar sınırlendım fılan oldum

Yani onlara öyle güzel fırsat vermişsiniz ki kullandıkça kullanmışlar. Hiç hata bulmadım onlarda, havuza girmek istiyorlar bilet alanları var, markete giriyorlar ödeme yapanları var, geziyorlar çocuklara bakanları var kim olsa değerlendirir bu fırsatı. Ha bunları yapmak istemiyor musunuz o zaman yapmayacaktınız bu kadar basit. Bakın 1 ay sonunda sadece bir kez istediklerini yapmamışsınız ve defolup gitmişler bunu baştan yapsaydınız hiç katlanmak zorunda kalmayacaktınız.

Bende kendimi sorguladım cıdden
Öfke kontrolüm mü yok acaba dedim ya
Niye bu kadar sınırlendım fılan oldum

Çevremizde görmediğimiz içindir belki, biz arkadaşlarla birbirimize her oturmaya gittiğimizde bir çeşit götürürüz, bir ara çocuklar yokken yemekli buluşuyorduk her hafta, 2-3 ay geçti, bir arkadaş hiç davet etmedi. Tekrar çağırmadık bile

Ayy yazmiyim yazmiyim dedim ama yurtdışında yaşayan kardeşimin evine bile 1 ay gidip kalamam be. 1 ay benimle mi uğraşacak insanlar. Bazı insanlarda zeka problemi mi var, aşırı mi yuzsuz anlamıyorum.

Ne bicim insanlar bunlar?? Iyi dayanmissiniz.

Ayy yazmiyim yazmiyim dedim ama yurtdışında yaşayan kardeşimin evine bile 1 ay gidip kalamam be. 1 ay benimle mi uğraşacak insanlar. Bazı insanlarda zeka problemi mi var, aşırı mi yuzsuz anlamıyorum.

Verilen rahatsızlığı geçtim insan kendisi nasıl rahat eder anlamıyorum. En güzel yere tatile de gitsem kapıdan girince ohh güzel evim özledim diyorum. Kendi öz anne babamın evinde 1 ay kalamam evimi, kendi düzenimi özlerim.

prensip olarak yakın akrabalarım dahil hiçbir aileyi çoluk çocuk 2 günden fazla misafir edemem. yapana saygı duyuyorum ama ben yapamıyorum açıkçası.
fakat sizin konunuz bambaşka aleni resmen göze soka soka salak yerine konmuş kullanılmışsınız. karşıda arsız çıkarcı insanlar olduğundan afallamış olabilirsiniz. tüm iletişimi kesip her yerden engellemenizi öneririm

20 gün çekmeniz hata. Kimin arkadaşı ailesiyle 20 gün arkadaşına kalmaya gidiyor ki. Çok kötü bi 20 gün olmuş. Hem maddi hem manevi.
Ama hala birilerini ağırlamak isterseniz biz de geliriz burdan

Turkiyeden velse neysede avrupada neyin parasizligi dan dert yaniyorlar anlamiyorum, keske turyiden bir fakir getirip yedirip icirip sevindirseydiniz

Zeka problemi olabilir
Ablam temmuzun 30 u gıbı fılan bana cocugunu gondermeye kalkmıstı (16 yas) e dedım siz gelmeyecek mısınız
Onlarda 10 gun sonra geleceklermıs de bı hafta kalacaklarmıs.
Ben cocugunu onlardan once on gun onlarla 7 gun daha agırlayacakmısım yani.. 17 gun ya ne demek 17 gun
Sonra da bebeklinick bizi kabul etmiyor, etmedi deyip durmus annecimlere.

Deli midir nedir en son küstük de şükür küsüz halen.
Şükür diyorum dusun

bu aynı şey değil bence.siz onun teyzesiniz. teyze yeğenini misafir edebilir kanaatimce yeğen çok sıkıntılı değilse ama konudaki parazitler bambaşka

Bari bunları duyduktan sonra çocukları bırakmayın ben baş edemiyorum deseydiniz.Siz tatilleri bedava getiriyorsunuz ama benim dinlenmeye vaktim olmuyor deseydiniz. Bak nasıl gidiyorlardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…