Arkadasim bitmeyen misafirligi ve yaptiklari

Kalbim sıkıştı defooluunnnnn diye bağırırdım her yerden de engellerdim ya afedersiniz de 1 ay anne babanın misafirliği bile yeri geliyor insanın rahatını bozuyor, arkadaş kimdir heleki sülalecek gelmişler. Pardon da salak mıyım her masraflarını karşılayacağım? Biraz pasif kalmışsınız. Gereksiz yere…

Sizin arkadaşınız olabilir miyim ? :))

Oha gerçekten oha ,

Anlattiklariniz bana speak no evil filmini hatirlatti. Bu kadar iyiniyet ve susmanin bedelini enayi yerine koyulmakla odemissiniz malesef. Size tavsiyem hemen onumuzdeki ay evlerine bir ziyaret ayarlayip birebir ayni sekilde davranip hayatlarini zindan edin.

Kasada onlar ödeyecek siz niye ödediniz çok değişik. Kendinizi bu kadar yormayın kocanız o asalaklar için mi çalışıyor para biriktiriyor. Kadını engellediniz dimi? Birde helallik istedim demişsiniz ya kafamı duvarlara vurmak istedim. Onlar isteyecek siz değil

Ben okurken bunaldım,siz 20 gün nasıl dayandiniz ?Sabırtaşı olsa çatlar.Bu nasıl düşüncesizliktir.Ben bu kadar sabırlı değilim, ağzıma geleni söylerdim ve bir daha kesinlikle muhattap olmazdım.

sizde de suç var 13 senede tanıyamadınız mı? bir de eşli çocuklu ziyaretlerden hoşlanmam. ama tek hak verilebilecek kısım kıtalararası gidildiğinde uzun kalınıyor.

Kimsenin evine gidip kalmam,rahat edemem…evlendikten sonra 30 sene yaşadığım baba evinde bile mecbur kaldıysam 2 günden fazla kalmadım,annemin dolabını açıp karıştırmam,annemler dışında gelenlerin de dolabımı karıştırmasına müsade etmem…kızımın sınıf arkadaşlarından birinin annesiyle aramız iyiydi,gidip geliyorduk.geçen yıl annemlerin yazlığına gelmek istediler,tatil çok pahalı,çocuk istiyor diyince hafta sonu için gelin dedik.onlar geleceği için eşim o hafta ben gelmeyeyim siz rahat edin dedi,bol bol alışveriş ,yemekler yaptık falan..annemler kendi odasını onlara verdi rahat etsinler dedik…Sofraya oturuyoruz yemek konuyo çocuk ben bunu yemem ben köfte severim diyo,annem kızım bilmiyodum yarın yaparız diyo,ben ayran severim meyve suyu içmem diyo,annesi dinliyo.2 adım ilerimizde market var çocuk durmadan kızımı abur cubur alsın diye gönderiyo,annesi elini cebine atmıyo..dolaşmaya çıkarıyoruz çocuk …teyze yarın buraya yemeğe gelelim diye pizzacıyı gösyeriyo,annesi yine bakıyo…ben de en son sabır taşıran olay kadının su içip boş şişeyi dolaba koyması oldu,demedi ki su bitti gideyim de bi şişe alayım.biz her dışarı öıktığımızda eve alışveriş yapıyoruz.tabi bunlar çok rahatlar çok memnunlar kocasıyla telde konuşurken elimizi cebimize attırmadılar dedi,biraz daha kalırız dedi,benim tansiyon fırladı tabi.salı günü mü döneceksiniz dedim,hafta sonu sizle dönelim dediler,kusura bakmayın ama annemlerin başka misafirleri gelecek o yüzden bende kalmayacağım sizinle döneceğim dedim…ben 3 günden fazlasına tahammül edemedim sizi sabrınızdan dolayı tebrik ederim

Benim anlamadigim dogru duzgun ailece tanimadiginiz insanlari nasil evinizde 20 gun misafir edebiliyosunuz
Benim teyzem ve esi geldi 15 gunluk o bile beni cok yordu, ilk kez bukadar uzun geldiler
Sahsen ben kimsenin evine 15gun misafirlige gitmiyosam kimsede bana gelmesin

Aslında ilk başta, kusura bakmayın ben 1 ay misafir alamam siz kendinize başka bir yer bakın demeyerek hata etmişsiniz.
Sadece telefonla görüştüğü arkadaşında 1 ay kalmak istemelerinden belliymiş yiyici oldukları

:) anlam veremıyorum size bu kadar mutavazi iyi niyetli olmaya gerek yok ilk günlerde gerekenı söyleseydiniz keşke ben okurken sinirlendım

Eşiniz iyi ki oteli almış yoksa bunlar 6 ayı sizde geçirirdi.
Biraz siz müsade etmişsiniz. İşler bu raddeye gelmeden lisanı münasip ile belli etmeliydiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…