Aralıkta transfer olanlar

Beta
10. Gün 86
12. Gün 201

11 ocakta kontrol :)
Şimdi bu kontrolde kese görcez
Kalp atışını ne zaman duycaz :)

Senin bebeğin daha büyük ben öyle herşeyini görüp duyabilir miyim bilmiyorum Kalp sesini keşke duysam canım ya
10 aralıktı benim transferim 21 i gebeliği öğrendim doktorum 15 gğn sonra ilk ultrason yapcaz dedi artık 7 falan olcam görünür duyulur herhalde

Ayy ne guzel canim leke,agri gectimi
Kuzum leke 1 damla çok açık sarı veya sütlü kahve gelmiş durdu ama dün geceden beri bel ağrım var bide kasıklarımda bi doluluk patlıcak gibi gaz sancısı gibi ara kramplar giriyo korkuyorum kanamaya sebep olmasında bu ağrılar diye yatıcam bu gün full

E bi kontrole gitseydi canim ya icin rahat ederdi

E bi kontrole gitseydi canim ya icin rahat ederdi
Kuzum doktoruma yazıyoruö düzenli olarak sağolsun ilgileniyor lekeler normal progeston hormonundan da okur dedi seninki ne açık ne koyu zaten 1 damla salı geleceksin zaten dedi normalde 30 u kontrol ama yılbaşı izni yasakları yüzünden 5 ine ayarladık mecburen transfer kağıdımda da yazıyordu gebeliği öğrendikten 15 gün sonra ilk ultrason taraması yapışacaktır diye aynı tarihe geliyor

Korkma bol bol dinlen o halde canim vesvese yapma benimde 15 ocak kalp ve bebek gorecegim gun cok heyecanliyim bugun keseyi gordum gobekten 6 mmmis 4 haftalik dedi

Keci boynuzu pekmezi esiniz icin 10 numara olur birde hayit tohumu sizin icin cok iyi bir bitki
Bal tarçın çörekotunu aç karnına mı tükettiniz sabah akşam. Çörekotunu toz haline getirdiniz mi yoksa çiğnediniz mi .

Korkma bol bol dinlen o halde canim vesvese yapma benimde 15 ocak kalp ve bebek gorecegim gun cok heyecanliyim bugun keseyi gordum gobekten 6 mmmis 4 haftalik dedi
Maşallah kuzum bende gitsem kese görürüm muhtemelen ama işte bekliyoruz bakalm şuanlık bi aksilik yok kanama vs ara ara gelen adet ağrısı gibi ağrılar dışında sanırım sağlıklı ilerliyor

Bal tarçın çörekotunu aç karnına mı tükettiniz sabah akşam. Çörekotunu toz haline getirdiniz mi yoksa çiğnediniz mi .
Balin icine direkt olarak corek otunu kattim her sabah 1 tatli kasigi yedim ac karnina 10 gun sadece adetin basindan itibaren 3 ay deneyin sorununuz yoksa denemekten zarar gelmez

Maşallah kuzum bende gitsem kese görürüm muhtemelen ama işte bekliyoruz bakalm şuanlık bi aksilik yok kanama vs ara ara gelen adet ağrısı gibi ağrılar dışında sanırım sağlıklı ilerliyor
Aynen senin bebis benimkinden once yerlesti gorursun bence de ama sabirliysan hepsini bir gormek daha mantikli

Aynen senin bebis benimkinden once yerlesti gorursun bence de ama sabirliysan hepsini bir gormek daha mantikli
Valla mecbur kuzu doktoruma çok güveniyorum bir sürü doktor gezdim zamanında bu doktorum ilk denemede güven verip güvenimi boşa çıkarmadı hiç inşallah sağlıkla devam ediyordur herhalde bi problem olsa kanamam başlardı veya gebelik testim hala pozitif göstermezdi diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…