Aralıkta transfer olanlar

Eklentiler

• 20201230_103915.jpg
    20201230_103915.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 65
Daha 4 haftalikmis🥰 minicik kesen cok guzel 6mm dedi 15 gun sonra kalbini dinlemeye gidicem kizlar kanuyusmazliginiz varsa ozellikle lekesi gelenler igne yaptirin amaaan

Ya kızlar 21 aralıkta transfer oldm bgn 9. Gün hiç Bi şey hissetmiyorum dün kasık ağrm varıd az bgn o da yok olmadı mı acaba erken gebelik testi aldım yarın yapsam çıkar mı acaba testte 3. Gün embriyosuydu inşallah tutunmştr ya 🙏🤲

Ya kızlar 21 aralıkta transfer oldm bgn 9. Gün hiç Bi şey hissetmiyorum dün kasık ağrm varıd az bgn o da yok olmadı mı acaba erken gebelik testi aldım yarın yapsam çıkar mı acaba testte 3. Gün embriyosuydu inşallah tutunmştr ya 🙏🤲
Bugun yap simdi vsrsa cikiyor belirsizlik daha zor

merhaba benımde dunden berı göbek delıgı cevremde bır hassaıyet var boyle tatlı tatlı bır agrı sızın durumuznuz nedır kacıncı gundesınız .
ben 21 aralı trasfer 5. gün embrıyosu bugun 9. gunum beska belırtım yok benımde
Benimde 3. Gün embriyosu aynı 9. Günüm adet olcak gibi hissediyorum yarın normal adet günüm korkarak yatıyorum

merhaba benımde dunden berı göbek delıgı cevremde bır hassaıyet var boyle tatlı tatlı bır agrı sızın durumuznuz nedır kacıncı gundesınız .
ben 21 aralı trasfer 5. gün embrıyosu bugun 9. gunum beska belırtım yok benımde
Bir gün solda bir gün sağda kasıkta hafif bu baskı zonklama gibi bişey oluyo bide benim bı kaç gündür inşallah tutunmustur bebeğim.

Bir gün solda bir gün sağda kasıkta hafif bu baskı zonklama gibi bişey oluyo bide benim bı kaç gündür inşallah tutunmustur bebeğim.
hadı ınsallah tutunmustur. yarın teste gıdecem bende artık sonuc gorme zamanı geldı

Bende de hiç bişe yok yaa benimde 3.gün embriyosu göğüslerimde sancı vardı bugün oda yokk

Kızlar merhaba ne güzel bir topik olmuş, baştan sona okudum ☺️Pozitifi gören tüm anne adaylarımızı tebrik ederim, darısı bizim gibi bekleyenlerin başına 🙏🏻Ben de 22 Aralıkta 3. Gün tek embriyo transferi oldum. 7. Günümü tamamladım. Çook heyecanlıyım.🤭Belim iki gündür çok ağrıyor, bugün de kasık ağrılarım başladı adet sancısı gibi. İnşallah bunlar tutunma belirtisidir💜
Benimde 3.gün embriyosu 21 aralık transferim. Göğüs hassasiyeti vardı bugün oda yok arada uykum gelio o kadarrrr beklemek çok zoorrr

X