Aralıkta transfer olanlar

Merhaba ben de 16 Aralık’ta transfer oldum. Tüp bebek grupları genelde sohbete dönüşmüş Hele Aralık Ocak tüp bebek diye minnoş analar diye bir gurup var tamamen sohbete dönmüş bir bilgi bulamadım. Senin az kalmış sonuca ulaşmaya inşallah pozitif sonuçlanır 🤗🥰
İnşallah pozitif olur

Valla mecbur kuzu doktoruma çok güveniyorum bir sürü doktor gezdim zamanında bu doktorum ilk denemede güven verip güvenimi boşa çıkarmadı hiç inşallah sağlıkla devam ediyordur herhalde bi problem olsa kanamam başlardı veya gebelik testim hala pozitif göstermezdi diye düşünüyorum
Evet gülüm kesinlikle korkma aklina kotü şeyler getirme tadini cikar melegin orda seninle insallah 😃

KIZLAR TOPİKTE GÜNCELLEME YAPALIM BU AY TRANSFER OLAN ARKADAŞLARIMIZA VE OLACAKLARA YARDIM OLSUN DİYE

SONUCUNU POZİTİF ALAN ARKADAŞLARIMIZ YAŞADIKLARI BELİRTİLERİ sırayla yazarlar ise diğer arkadaşlarımıza daha yardımcı olmuş oluruz diye düşünüyorum 🥰🥰🥰🥰

BENİM İLK BELİRTİLERİM
Transferin 1-2 günü : 1-2 kere batma kasıkta oldu o kadar
3-4 günü: gece belden sağ bacağa vuran ağrı aşırı derecede ertesi günde sürdü ve bir anda kesildi gece uyutmadı
5-6-7günler : Belirti yoktu
8-9 günler : sütlü kahve 1-2 damla leke su gibi gelen akıntı fitilden farklıydı fitil pütürlü ayrı geliyordu
10. Gün : göğüslerimde koltuk altına doğru çok dikkatli bakınca çıkan belli olan ağaç kökünü andıran damarlaşmalar
11. Gün : Kan testi 330 pozitif sonucumu aldım
Benim embiriyom 5. Gün yüksek kalitede embiriyoydu tek embriyo transferi ilk denemeydi. Darısı isteyen herkesin başına 🥰😇

Kuzum hayırlısı olsun üzülme inşallah bir dahaki denemende sende pozitif sonuç alırsın biz hep burda seni bekliyor sana destek oluyor olacağız 🙏🏻😇
Çok teşekkürler. Ama 2-3 gündür kendimi çok hırpaladım ağla ağla artık tükendim gibi. İsyan etmek istemiyorum. Rabbim vermiyorsa vardır bir bildiği. Ama 3 aşılama 1 tüp bebek tedavisi negatif. Bulduğum duyduğum her şeyi denemeye çalışıyorum. Hayırlısıyla olsun hayırlı değilse olmasın dedim. Ama yine de üzülüyorum elimde değil.

Ben bu ay tedaviye başlıcam çalısıyorum benim 3 çocuğum var ama 2.evlilik eşim çocuğu yok ve tüplerimi baglatmistim o yüzden tup bebek
Benim yasadigim yerde de bir bayan 2 cocuktan sonra tuplerini baglatti allah dusmanimin basina vermesin cocugun birisi vefat etti kadin 38 yasindz simdi 2 defa tup bebek denedi olmuyor tuplerini keske baglatmasaydin kuzum korunurdun bir süru yolu var korunmanin ama neyse olan olmus artik benim tupler tikali o sebepten tedavi oldum

Allahim jnsallah en kisa zamanda sana da muradini versin kuzum pes etme lütfen nolur umutsuzluga kapilma olacagina inan
İnşallah. Gerçekten çok zor bir süreç. Bizi gerçekten biz anlıyoruz. Yani bu süreci yaşayanlar anlıyor. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Bende belirtilerimi yazayim arkadaşlarimiza yardimi olur insallah

Transferin 4.günü gece baldirlarimdan diz kapagima kadar bir agri girdi kasıgimla birlikte sabaha kadar uyutmadi karnimin icine birsey cekiliyordu sanki

7.günü 8.gunu once pembe sonra kahverenkli lekelenmem oldu 9.gun azalip bitti 11.gun midem hem bulandi hem agridi artik hamile oldugumu biliyordum

Birde 4 gun basim agridi hemde ne agri hangi gundu unuttum ama sanirim 5.gun baslamisti

Insallah allahim isteyen dileyen evlat dileyip amin diyen kullarina kendi katindan birer varis gondersin ya rabbim düsmanima vermesin bu yoklugu cok zor ama sakin 1.de olmadi deyip yilmayin allah sabredenlerin yanindadir unutmayin

X