Aralıkta transfer olanlar

Bende yazıyım belirtilerimi, insallah transfer sürecinde olan herkese yardımcı olabiliriz.
5.gün embriyosu orta kalite transfer olmuştum.

1.- 2. Günler kasıklarımı bıçak saplanması gibi keskin agrılar giriyordu.

3. - 4. Günler batma şeklinde kasık agrısı
5. - 6. Günler kumtanesi kadar lekelenmem oldu, çok fazla iştah artması olmuştu.

6. -7. Günler Batma şeklinde gün boyu süren bas agrısı, göz kararması

8. -9. Günler aniden gelen bi karın agrısı ve ishalim oldu. Göğüslerimde mor mavimsi damarlar belirginleşmişti.

10. Gün bas dönmesi - havada yürürmüş gibi hissiyatım vardı (kan testim 430 çıkmıştı)

10. Günden itibaren belli başlı belirtim hiç olmadı mide bulantısı dışında.

Kizlar selam nasilsiniz ? Bende yarın transfer olucam kısmetse. Acılı mi işlem? Çok heyecanliyim. En son 3 yumurta döllenmiş olarak duruyordu yarın daha net bilgi verilicekmis

Kizlar selam nasilsiniz ? Bende yarın transfer olucam kısmetse. Acılı mi işlem? Çok heyecanliyim. En son 3 yumurta döllenmiş olarak duruyordu yarın daha net bilgi verilicekmis
Ağrısız canım sadece splektum takılırken gerilme acısı oluyor rahatsızlık hissi ve idrar sıkışıklığından dolayı biraz zor geciyor tavsiyem idrarını tutabildiğin kadar tut

Ağrısız canım sadece splektum takılırken gerilme acısı oluyor rahatsızlık hissi ve idrar sıkışıklığından dolayı biraz zor geciyor tavsiyem idrarını tutabildiğin kadar tut
Valla ben hazirlandim sıkışık bir vaziyette bekledim 15 dakikada azicik azicik 6 defa cis yaptim yoksa catliycaktim o kadar cok su icmisim ki ilk negatif olanda ama 2.de yani bunda cokda sıkışık degildim az bisey doluydum sonrasinda 1 saat kalkmadan yattim yatakta bebisim iyice tutunsun diye ciş tutmak ne zormuş yahu

Bende belirtilerimi yazayim arkadaşlarimiza yardimi olur insallah

Transferin 4.günü gece baldirlarimdan diz kapagima kadar bir agri girdi kasıgimla birlikte sabaha kadar uyutmadi karnimin icine birsey cekiliyordu sanki

7.günü 8.gunu once pembe sonra kahverenkli lekelenmem oldu 9.gun azalip bitti 11.gun midem hem bulandi hem agridi artik hamile oldugumu biliyordum

Birde 4 gun basim agridi hemde ne agri hangi gundu unuttum ama sanirim 5.gun baslamisti

Insallah allahim isteyen dileyen evlat dileyip amin diyen kullarina kendi katindan birer varis gondersin ya rabbim düsmanima vermesin bu yoklugu cok zor ama sakin 1.de olmadi deyip yilmayin allah sabredenlerin yanindadir unutmayin
Kızlar bende kan verdim bugün. Malesef negatif inanılmaz üzüldüm ilk denememdi. Biraz ağladım ama toparlıycam kendimi çünkü çok istiyoruz anne baba olmayı.
Burda pozitif görenlerrden ankarada tedavi olan var mı acaba

Kızlar bende kan verdim bugün. Malesef negatif inanılmaz üzüldüm ilk denememdi. Biraz ağladım ama toparlıycam kendimi çünkü çok istiyoruz anne baba olmayı.
Üzulme canim hepimiz ayni yollardan gectik o duyguyu biliyorum ama pes etmek yok sabir,dua etcez olacak yasin kac canim siz neden tedaviye basladiniz

Ağrısız bi işlem canım korkma.
insanı en çok zorlayan çiş tutmaya çalışmak. Sen çişini tutuyorsun üstten usg ile baskı yapıyorlar ayyy mahvolmuştum ya. İdrara iyice sıkışık olman çok önemli, net görebilsinler rahim duvarını canım

Hayırlısı inşallah. Dondurulmuş embriyom var ama bilmiyorum olacak mı olmayacak mı. Tedirginim.
Hic olumsuzluga dusme canim bak ben 10 yillik evliyim 3 negatifle sonuclanan asilama 2 negatif tup bebek 1 dondurulmus transfer yapildi o tuttu ilk gebeligimdi gecen yil 31 aralik ta dustu 6 haftalikti tekrar denedim bakalim hayirlisi olur insallah sonuc bekliyorum bende cok zor bi surec ama rabbim ol dedikten sonra ne yaparsak bos gitmedigim ebe kullanmadigim kür ot kalmadi ama nasip gerisi boş dondurulmusta sans daha fazla demisti bana doktorum rahim dinlendigi icin

A

Aldim kuzum ayin 15ine saat 11e bu sefer esimle gitcem o benden daha heyecanli aslinda yazik yaa usg resmini atmistim yerim o bebisin kesesini yazmis 🥺
Kese içinde bebişi görebildiniz dimi ablam.
6 haftalıkken çağırmış seni doktorun, benide 7. Haftada çağırdı nasipse 🥰 kalp atışlarınıda duysak rahatlasak Allah’ın izniyle🤲🏼Hadi bakalım aramızda 1 gün var 🥰🥰

Hiç üzülme daha ilk denememeymiş. Benim mesala 6. denemem. Allah sabır versin. En yakın zamanda sağlıklı evlat nasip etsin

Üzulme canim hepimiz ayni yollardan gectik o duyguyu biliyorum ama pes etmek yok sabir,dua etcez olacak yasin kac canim siz neden tedaviye basladiniz
Yaşım 29, benim rahmimde anomalim var şeklinden ötürü histereskobi oldum 1 yıl önce. Başkada görünürde bir sıkıntımız yok bildiğimiz. Operasyondan sonra normal yolla olsun diye denedik doktor takibiyle ama artık tüp bebek yapalım dedik fakat nasip değilmiş.
bugün 12.gunumdu . Negatif ihtimal hep vardi biliyorum can verecek olan allah hep onun inancindaydim ama oyle dua ettimki bide tup bebek olunca cok umutlanmistik. Nasip degilmis. Verdigimiz tum emeklere uzuldum aslibda her asamasi zor maddi manevi zor. Dua edin dua istiyorum hepinizden🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Yaşım 29, benim rahmimde anomalim var şeklinden ötürü histereskobi oldum 1 yıl önce. Başkada görünürde bir sıkıntımız yok bildiğimiz. Operasyondan sonra normal yolla olsun diye denedik doktor takibiyle ama artık tüp bebek yapalım dedik fakat nasip değilmiş.
bugün 12.gunumdu . Negatif ihtimal hep vardi biliyorum can verecek olan allah hep onun inancindaydim ama oyle dua ettimki bide tup bebek olunca cok umutlanmistik. Nasip degilmis. Verdigimiz tum emeklere uzuldum aslibda her asamasi zor maddi manevi zor. Dua edin dua istiyorum hepinizden🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Allahim nasibinde varsa evlat zaten verecek hangi yolla olursa olsun,umudunu hic kesme 2. Denememde gordum pozitifi ben yasim 38 allahtan hic kesmedim umudumu ne yalan soyleyim kendimden hic umudum kalmamisti tuplerim tikaliydi sadece hormonlarim falan hep iyiydi yasima gore allah ol derse oluyor yaradanim insallah sizede nasip etsin en hayirli zamanda insallah bir daha ki sefere pozitifi görursun hayirlisiyla amiiin

Kese içinde bebişi görebildiniz dimi ablam.
6 haftalıkken çağırmış seni doktorun, benide 7. Haftada çağırdı nasipse 🥰 kalp atışlarınıda duysak rahatlasak Allah’ın izniyle🤲🏼Hadi bakalım aramızda 1 gün var 🥰🥰
Yok gulum goremedik bebisi daha cok kucuk kese 4 haftalik 6 mm 15 gun sonra insallah gorcez sen gordunmu usg resmini atarmisin bakalim ozel atsanda olur burdan atsanda

Bende de durum aynı.. 2.deneme tuttu gibi. Bak tuttu gibi diyorum çünkü hep bi tedirginlik var negatif göre göre pozitife inanamaz oldum. 1 ve 2 arasındaki farkı söyleyeyim belki yardımcı olur. İlkinde hastamz vardı refakat ediyordum dinlenemiyordum. Çalışıyordum ama masa başıydı. Hastamız ağırdı çok üzülüyordum. İş stresi bir yandan ve tempolu hayat... eşimle gerilmeye başlamıştık çünkü bu süreç bence evliliği de çok sınıyor. Ve sonuç kocaman bi HİÇ. Burda şey çok okudum kafanızı dağıtın çocuğu düşününce olmuyor. Ohh diyodum kafam o kadar dağnık ki çocuk düşünmeye vaktim olmuyor. O iş öyle değil bence... bu kez evden çalışıyorum pandemi saolsun. Bol bol ayağmı uzatıp dinlenme fırsatım oldu. Stres yapacak hiçbişy yoktu ve ilk günden beri bebişi düşündüm ama stres yapmadım tabi. Basit ama düzenli beslendim. Kahve dahi içmedim ki kahve bağımlısıyım. Belirti aramadım. Çünkü kullandığmız ilaçlar göğüsleri de şişiriyor, bel ağrısı da yapıyor, kasıklarda kramp da yapıyor. Çok meraklıyım 20 tane kaset test aldım. 4.günden itibaren hergün yaptım. Kafama takmaktansa baktım. Akıntım oldu üzüldüm buraya yazdm buradaki melek anne adayları moral verdiler destek oldular yerleşmedir diye o stresi de öyle savdım. Bugün doktorum artık sevinebilirsin dedi ve kontrol için tarih verdi. İnanamıyorum ama gerçek. Şimdi tedirginim ama umutluyum... demem o ki kendini iyi hissettiğinde 2.tedavine başla. Bolca dinlen ve kafana bebişten başka hiçbişy takma sadece 10 gün. sonrası sağlık sorunu yoksa, olur hayırlısıyla 🥰

X