Aralıkta transfer olanlar

Kese ve kalp muaynesi ne zaman ? Senin de transfer 18 indeydi değil mi ? Kan testi mi yaptırdın?
Benim transferim 15 aralık. Dün yani 10. gün test yaptırdık,169 çıktı. Yarın tekrar test yaptıracağız yükselmiş mi ona bakılacak. Kese ve kalp atışı ne zaman daha onu bilmiyorum :)

Çok normal 4+6 hamileyim şükür. Değerleri takip ediyorum hala. İlk başta 2ye katlamadı sonra 2ye katladı. Doktor tekrar kan istemedi ama ben yine de yaptıracağım.
Ayniymisiz bende sata gore 4+6yim kusura bakmayin unutkanlik basladi bence de kan testini tekrarlamaniza gerek yok dr istemediyse stres olmayin bos yere nasil olsa usgde gorcez ne var ne yok siz kese icin ne zaman gidecejsiniz ben carsamba gidicem

Ayniymisiz bende sata gore 4+6yim kusura bakmayin unutkanlik basladi bence de kan testini tekrarlamaniza gerek yok dr istemediyse stres olmayin bos yere nasil olsa usgde gorcez ne var ne yok siz kese icin ne zaman gidecejsiniz ben carsamba gidicem
Beni cumartesi çağırdı. Değerlerim
12.gün 88
14.gün 136
16.gün 302. Yine baştaki gibi artış az olursa diye korkuyorum. . Acaba ben cumartesi kalbi de duyar miyim ki

Siz ilk defa mi kontrole gideceksiniz?

Beni cumartesi çağırdı. Değerlerim
12.gün 88
14.gün 136
16.gün 302. Yine baştaki gibi artış az olursa diye korkuyorum. . Acaba ben cumartesi kalbi de duyar miyim ki
Hayır canım büyük ihtimalle duymazsın. 2000 i geçmesi gerekiyor diye biliyorum değerin. Kese için 1500 2000 arası olması lazımmış.

Hayır canım büyük ihtimalle duymazsın. 2000 i geçmesi gerekiyor diye biliyorum değerin. Kese için 1500 2000 arası olması lazımmış.
Yani hep 2ye katlarsa Allahın izniyle Cumaya kadar benim 3000lere gelmesi lazım. İnşallah kalbini de duyarım

Ben varim transferin 7.günu başladi pembeydi 8.gunü kahveye dondü 9.gun bitti prolutex kullandirdi doktorum 4 gun boyunca bir daha olmadi
Benim idrar testim pozitif, 7.gün(cuma) kanda pozitif çıktı. Bugün biraz önce 9.gün lekelenme oldu. Yarın tekrar kan testi yaptıracaktım. Yaptırmasam mı acaba? Adet sancısının çok çok az hali bi sancım da oldu dün gece. Proluteks iğneyi başından beri kullanıyorum ben sabah akşam.

Kizlar bisey sorucam kabiz olmamak icin ne kullaniyorsunuz ben kayisi kurusu yiyorum ama pek faydasi olmuyor
Sürekli yatma derim transfer sonrası evde yürüyüş için minik minik adımlar at dolaş . Hem rahim için kan akışı önemliymiş ..Bir de yeşil mercimek ve armut tüket onlarda faydalı her açıdan kabız da olmazsın inşallah

Yaptir testini neden yaptirmiyorsun o yerlesme lekesi tup bebekte yüzde 80 oluyor panige kapilma adet agrisi bende hala oluyor canim kalbini ferah tut idrar testin varsa tekrarla yarin kan ver

Değeriniz çok iyi hiç evham yapmayın .. inş sağlıkla alın kucağınıza

Benimde kalınlaşmıyordu bir türlü transfer günü erteleniyordu.. Climara forte diye bantlar var yapıştırıyorsun göbeğe 3-4 güne istenilen kalınlığa ulaşıyor.( yan etkisi var baş dönmesi halsizlik bulantı ...)
Dediğiniz kanamayı yaşamadım ancak rahim ince olunca adet zorlaşıyor büyük ihtimalde adet olmaya çalışıyor vücudunuz eğer olmadıysanız.

Yaptir testini neden yaptirmiyorsun o yerlesme lekesi tup bebekte yüzde 80 oluyor panige kapilma adet agrisi bende hala oluyor canim kalbini ferah tut idrar testin varsa tekrarla yarin kan ver
İdrar testi yaptım tekrar, pozitif ama ne biliym işte felaket senaryoları geçiyor kafamdan. O yüzden sordum olan var mı nasıl oluyor nasıl bitiyor...

Meraba canım Bn. De 2. Ye yumurta toplamam oldu ilkinde embriyokarm gelişmedi dondurulmadı 2.sinde 1 tane embriyomz oldu pazartesi oldm bn de siz gbi inşallah olumlu sonçlanır
Canım benim de ilkinde tek embriyo oldu ve tutmadı zaten sonra ikinci de yine tek embriyo ve o tuttu içini ferah tut zaten 1 tane ya olacak ya olmayacak birden fazlası sonraki seferleri için çok iyi ama şimdi sana 1 tane yeterli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…