Aralıkta transfer olanlar

Sanki mi gecmiyor günler resmen günler geçsin diye uyuyorum yahu milim ilerlemiyor yatiyorum kalkiyorum ayni gunun bilmem kacinci saati
Sorma yaa.. pazartesiyi bi görsek gerisi gelicek sanki hayırlısıyla. Gözün hep telefonu takviminde benim. Bide igne günlerinden takip ediyorum işte

Kizlar bisey sorucam kabiz olmamak icin ne kullaniyorsunuz ben kayisi kurusu yiyorum ama pek faydasi olmuyor

Yok canım karın agrım olmuyor da, ara ara kasık ağrılarım oluyor adet olucak gibi.
Ama şükür iyiyim.
Heh iste aynen oyle benimkide henüz baska bisey yok sadece goguslerim aciyor Ama olsun ben 8 yil her ay kendimi mincirdim aciyormu hamilemiyim diye sukur bu gunlere ❤

Kizlar bisey sorucam kabiz olmamak icin ne kullaniyorsunuz ben kayisi kurusu yiyorum ama pek faydasi olmuyor
Duphalac diye şurup var onu veriyor doktorlar. Bir de bana geceden kuru kayısı ve inciri ıslatıp sabah suyunu içmek iyi geliyordu. Ama tadına zor dayanıyordum

Heh iste aynen oyle benimkide henüz baska bisey yok sadece goguslerim aciyor Ama olsun ben 8 yil her ay kendimi mincirdim aciyormu hamilemiyim diye sukur bu gunlere ❤
Benim de kaşıklarım ağrıyordum ama geçti. Ağrıyınca bi şüpheleniyorum ağrımasa yine şüpheleniyorum ama sabahları hep çarpıntım oluyor

Evet göğüs hassasiyeti bende de var. Olucak artık böyle yavaş yavaş şükür bugünleri gördüğümüze

Benim de kaşıklarım ağrıyordum ama geçti. Ağrıyınca bi şüpheleniyorum ağrımasa yine şüpheleniyorum ama sabahları hep çarpıntım oluyor
Transferin kacinci gunu bugun test yapmismiydiniz hamilelik takvimi yapmamissinizda unutuyorum ben ozur dilerim

Transferin kacinci gunu bugun test yapmismiydiniz hamilelik takvimi yapmamissinizda unutuyorum ben ozur dilerim
Çok normal 4+6 hamileyim şükür. Değerleri takip ediyorum hala. İlk başta 2ye katlamadı sonra 2ye katladı. Doktor tekrar kan istemedi ama ben yine de yaptıracağım.

Çok normal 4+6 hamileyim şükür. Değerleri takip ediyorum hala. İlk başta 2ye katlamadı sonra 2ye katladı. Doktor tekrar kan istemedi ama ben yine de yaptıracağım.
Doktorunuz yaptırma dediyse yaptırmayın boşuna zaten usg de görünce netlik kazanıyor herşey daha çok strese sokmayın kendinizi. Bende enson 22 aralıkta test yaptırdım bidaha yaptırmadım bakalım usg ye girerken doktor isterse anca ozaman yaptırırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…