Aralıkta transfer olanlar

Canım benim de ilkinde tek embriyo oldu ve tutmadı zaten sonra ikinci de yine tek embriyo ve o tuttu içini ferah tut zaten 1 tane ya olacak ya olmayacak birden fazlası sonraki seferleri için çok iyi ama şimdi sana 1 tane yeterli
İnşallah canım hayrılısı inşallah tutunmştur bana Allah tüm bekleyenlere nasip etsin inşallah herkese nasip olsn

Canım benim de ilkinde tek embriyo oldu ve tutmadı zaten sonra ikinci de yine tek embriyo ve o tuttu içini ferah tut zaten 1 tane ya olacak ya olmayacak birden fazlası sonraki seferleri için çok iyi ama şimdi sana 1 tane yeterli
Şimdi gördüm mesajı. Sizinde sağlıkla ilerlesin inşallah Kalp atışını bir duysak rahatlasak

Bende transfer oldum 7. Günüm ve hiç bişey hissetmiyorum kızlar normal mi ya sadece uzanıp kalkınca göğüslerde ağırlık gibi sizi oluyor endişelenmeye başladım bilenler yardımcı olsun lütfen

Bende transfer oldum 7. Günüm ve hiç bişey hissetmiyorum kızlar normal mi ya sadece uzanıp kalkınca göğüslerde ağırlık gibi sizi oluyor endişelenmeye başladım bilenler yardımcı olsun lütfen
Hiç belirti aramayın benim ilkinde çok belirti vardı hamilelik hiç oluşmamış bile şimdi ikinci de hiç belirti yok ama hamilelik görünüyor
Bence psikolojik olarak belirti arıyoruz e tabi o kadar iğne ilaç illa ki birtakım etkiler oluyordur
Çok merak içindeysen idrar testi en iyisi

Çıkmaz heralde benimki 3. Gün embriyosuydu geçen pazartesi transfer oldum canim

❤masallah canim gordunmu bak bosa telas yapmissin tebrik ederim allah kucagina almayida nasip etsin insallah
Evet dün akşam ne çok üzüldüm. Ama senn sayende sakinledim canım. Herşey yolunda sanki
Başka bişy daha sorucam
7.gün -32
10.gün -110
Kanda bhcg
bu değerler normal mi? Kişiden kişiye farklılık gösteriyor biliyorum ama aradaki fark normal mi? 2.5 günde Nerdeyse 4 katı...

Bence gayet normal ilerlemis 2 gun arayla olsa 65 falan cikmaliydi 3 gune gore gayet iyi bence hersey normal canim tadini cikar lekelenmen ne durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…