Aralıkta transfer olanlar

Tamam korkma artik bak lekelenmende bitmis rahatla keyfini cikar 🤗 seni anliyoruz hepimiz ayni duygulari yasiyoruz ama stres iyi degil bebisini düsün 🥰
4 yıldır uğraşıyoruz ya gerçek olamıycak bir mucize gibi inanması zor geliyor... yine hayal kırıklığından korkuyorum. sindiricem ama eni sonu 🤦🏻‍♀️

Kızlar günaydın 16 Aralık’ta transfer oldum. Dün akşam yani 11. Gün çok az Kanamam oldu koyu renkli değildi. Ben adet oldum sandım.Dün akşamdan sonra bir daha kanamam olmadı. Bugün de fitili kullanmadım adet oldum diye. Sonra doktoru aradım fitili bırakma ve mutlaka bugün kan testi yaptır bugün senin kan günün normalde dedi. Neden kesildi bu kanama yaşayan var mı? Fitilden dolayı mı adetim kesildi acaba

Kızlar günaydın 16 Aralık’ta transfer oldum. Dün akşam yani 11. Gün çok az Kanamam oldu koyu renkli değildi. Ben adet oldum sandım.Dün akşamdan sonra bir daha kanamam olmadı. Bugün de fitili kullanmadım adet oldum diye. Sonra doktoru aradım fitili bırakma ve mutlaka bugün kan testi yaptır bugün senin kan günün normalde dedi. Neden kesildi bu kanama yaşayan var mı? Fitilden dolayı mı adetim kesildi acaba
Ben dün akşam yaşadım 🙈 yerleşmeydi heralde. Bugün kan testi yaptırdm 110 çıktı. 18aralıkta transfer oldu.

Test yapmistin sanirim canim sen negativmiydi ozur dilerim unutuyorum da

4 yıldır uğraşıyoruz ya gerçek olamıycak bir mucize gibi inanması zor geliyor... yine hayal kırıklığından korkuyorum. sindiricem ama eni sonu 🤦🏻‍♀️
Haklisin bende 8 yil olacak ameliyatlar ,düşük,rahim filmi hayal kirikligi ,1 negatef tup deneme derken sonunda pozitif allahim kucagimiza almayi nasip etsin isteyen herkese de hayirlisiyla nasip etsin insallah

Arkadaşlar benim ilk tecrübem bu
Yorumlarınızı okumak yaşanmışlıklarınızı anlamaya çalışmak benim için bu sürecin en iyi yol göstericisi oldu.
allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah hepimizin bebesi olsun.

19 aralık 3. Gün taze tek embriyo
(Zaten çeyrek yumurtalığımda 1 tane yumurta oldu )
İdrar testi silik oldu 2 kez aralıklarla yaptım
Bu gün 9. Gün sabah kan baktım
86.84mıu/ml
Tutmuş sanki :)
Kimyasal değilse İnşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼
şimdide kimyasal gebelik nedir ile ilgili forumlara dalıcam

Yorumlarınızı okumak yaşanmışlıklarınızı anlamaya çalışmak benim için bu sürecin en iyi yol göstericisi oldu.

86.84mıu/ml
Kötüyü çagırma canim benimde 9.gün 111di tutmus iste birde 3.gun embriyosu seninki benimki 5. Gun embriyosuyken 9.gun 111di rahat ol lutfen o artik seninle hamilesin iste🥰tebrik ederim 11.gun tekrarla testi hayirli ugurlh olsun

86.84mıu/ml
Yaa çok sevindim. Ne güzel olmuş 😍 inşallah sağlıkla kucağına da alırsın🙏🏻

Merhabalar arkadaşlar. Bir çok topikte sorular yazdım ama malesef pozitif sonuç alanlar sorulara cevap vermiyor gördükleri halde. Bende o yüzden gerçekten belirtiler üzerine detaylı transfer sonrası belirtilerimizi anlatabileceğimiz danışabileceğimiz sorularımızın cevapsız kalmayacağı bir topik açmak istedim 😇 10 aralıkta benim transferim oldu sizlerde belirtiler neler ? 💙😇
Bende 11 Aralık'ta iki tane dondurulmus embriyo transferi yapıldı ve pozitif inşallah yarın kalp ve keseyi görmek için gideceğim ama üç gündür akıntım geliyor normalmi bilmiyom pecetteye silindigimde sümük gibi anlam veremedim tarnsferin 7. Gününde de gelmişti ama birgün sürmüştü bakalım artık hayırlısı siz de durum nedir

Bende 11 Aralık'ta iki tane dondurulmus embriyo transferi yapıldı ve pozitif inşallah yarın kalp ve keseyi görmek için gideceğim ama üç gündür akıntım geliyor normalmi bilmiyom pecetteye silindigimde sümük gibi anlam veremedim tarnsferin 7. Gününde de gelmişti ama birgün sürmüştü bakalım artık hayırlısı siz de durum nedir
Aaa yarin kalbini dinlemeyemi gideceksiniz bu mümkunmu 😃 bende 12 aralikra transfer oldum çarşamba kese icin gidicem kalbini de duyabilirmiyim 🤔 hayirli olsun bebisiniz ❤

Kötüyü çagırma canim benimde 9.gün 111di tutmus iste birde 3.gun embriyosu seninki benimki 5. Gun embriyosuyken 9.gun 111di rahat ol lutfen o artik seninle hamilesin iste🥰tebrik ederim 11.gun tekrarla testi hayirli ugurlh olsun
çok teşekkür ederim

Kızlar merhaba. 2 aydır transfer olmayı bekliyorum. Bu ay hazırlığa başladık ama rahim adetin 12.günü olmasına rağmen 6 mm den yukarı çıkmadı. Pazartesiye kadar kalınlaşmazsa iptal olacakmış. Siz neler yaptınız bu süreçte?transferde e2 değeri kaç olması gerekiyor bileniniz var mı acaba?
Canim merhaba sonucun ne oldu merak ettim rahim duvari kac oldu bugün lütfen yazarmisin insallah istenilen kalinliga gelmistir 🤲

X