Aralıkta transfer olanlar

İkiz olabilir tatlm genelde öylelerde erken belli oluyor kanda falan aklıma o geldi yine de belli olmaz. Hayırlı olsun sonuç güzel inşallah bende sen gibi pozitifii görürüm
Amin inşallah sen de tüm isteyenlere de versin allah. Kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah Benm de değer düşmez de artar inş

Arkadaşlar merhaba, ben geçen yazmıştım. 17 aralıkta 3.gün embriyosu transferi olmuştum. 29 aralıkta kan vermem gerek. Lâkin iki gündür erken gebelik idrar testim böyle çıkıyor ilk iki dakikada. Silik olduğu için çok da sevinmek istemiyorum. Silik olup gebe kalanınız oldu mu acaba? :)

Eklentiler

• 20201225_193122.jpg
    82 KB · Görüntüleme: 80
Var gibi sanki catlatma ignesini ne zaman oldunuz

Keşke bende böyle siliği görebilsem havalara uçarım

Ya işte pazartesi yapacaktım ya. Neden hem bugün hem de pazartesi yapmayayım ki dedim. Çok da mantıklı geldi gittim yaptırdm testi.
Hayırlı olsun Sağlıkla kucağınıza alın. Bende aynısını düşündüm. Test günü ptesi idi Nolcak bugünde yaptırayım dedim

Sen de mi ya tebrik ederim kaçıncı gün değer kaç çıktı ?
Benim iki tane 5. Gün embriyosu. 15 aralıkta transfer edildi. Bugün 10. Gündü. 169 çıktı değer. Pazartesi tekrar test yapılacak. Hafif akıntım oldu bugün korktum. Vajinal fitili atınca geçti. Adet olacakmış gibi ağrı giriyor bazen. Doktor normal dedi. Pazartesi yeni ilaç ekleyecek büyük ihtimal

Oo sen 10.güne varmışsın şükür benm pazartesi 10.günün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…