Aralıkta transfer olanlar

30 aralikta gidicem dr 1 hafta 10 sonra gidebilirsin demisti 11.gun testi tekrarladigimda insallah keselerimizi gorup sonrada pit pit o guzel sesleri duyariz hepimiz amiiin❤
Ayyy haberdar et benide nolur. Senden sonra bende gidiyorum hemen. İnsallah kalp atışlarınıda duyarız ya rabbim o günleride göstersin saglıkla kucagımıza alalım insallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Ayyy haberdar et benide nolur. Senden sonra bende gidiyorum hemen. İnsallah kalp atışlarınıda duyarız ya rabbim o günleride göstersin saglıkla kucagımıza alalım insallah 🤲🏼🤲🏼🤲🏼
Ederim tabi etmezmiyim cok heyecanliyim aslinda 30unda seninde gorunur canim ayni gun gitsek ya hem 31 aralikta yasak var ya 🤪🤓

Ederim tabi etmezmiyim cok heyecanliyim aslinda 30unda seninde gorunur canim ayni gun gitsek ya hem 31 aralikta yasak var ya 🤪🤓
Ahahaha alemsin yaa.. ahhh yasakları bile deliyorum sorma. 2 günde bi igne vuruluyorum ya izin belgem var heryere gidiyorum 😂

Ne güzel bu heyecan ümitle beklemek, sonucu da böyle mutlulukla görün inşallah🙏
Hiçbirşey hissetmiyorum. Daha öncekilerde bel ağrım çok olmuştu. Hafif de olsa kasıklarda sancı oluyordu. Göğüslerde şişkinlik ve hassasiyet oluşurdu, kabızlık hemen başlardı. Ama şuan hiçbiri yok. Zaten doğal transfer yapıldı. Duphaston kullanıyorum sadece. O yüzden yok desem ama ikinci transferimde de doğal transfer yapılmıştı. Bi anlam veremedim.
Tekrar merhaba 🌞 belirtilerin başladımı? benim karnım çok ağrıyor ve çok sık idrara çıkıyorum.

X