Aralıkta transfer olanlar

Merhaba kızlar ❤️ yazdıklarınızın hepsini tek tek okudum ve inanın kalben heyecanınıza ortak oldum, mutluluğunuzu sizleri tanimasamda hissettim🙏🏻 bebisleriniz sağlıkla sıhhatle gelsin insallahh ❤️❤️ bende tüp bebek düşünüyorum sizler benden daha deneyimlisiniz bütün aşamaları tek tek biliyorsunuz. Ben sanırım sizlerden büyüğüm yaş 33 🙈🤭 1.5 yıllık evliyim ve pcos var bende, hiç gebelik oluşmadı. Şuanda duphaston kullanıyorum adetleri düzene sokuyormuş ve bebek olursa tutunmasını sağlıyormuş. Eşimin ailesinde tüp bebek yaptıran var ama insan bazen tanimadiklarina sorunca rahat ediyor biliyorsunuz 😔 tüp bebeğin koşulları şartları nelerdir? Ne kadara mal olur? Ve inanın çok korkuyorum yumurta toplama yada transfer esnasında canınız acıdı mi yoksa anestezi mi yapıyorlar? Bunlar kafamı kurcalıyor. Ama sizleri okuyorum rahatliyorum. Ankara'da Recai papuccu var alanında çok iyi diyorlar ona bi gidiyim diyorum. Ama benim gibi yaşı 33 olup yıllardır pcos olan adetleri düzensiz, ve yumurtlayip yumurtlamadigina bile tam emin olmayan olup tüp bebekle hamile kalan var mı aranızda? Cevaplarınıza çok ihtiyacım var 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Pkosum yaşım 25 1 kere doğal hamile kaldım ama düşük yaptım. 1 sene sonra tüp bebeğe geçtim toplamda istanbul medicalpark hastanesinde 9000 tl ye mal oldu bana. + ilaçlarda 3000 tl buldu toplamda 12.000 tl Yumurta toplama sonrasında avm gezdim hiç ağrı sancı acı olmadı anestezi veriyolar zatwn ve toplamda 13 dk sürmüştü 26 yumurta topşanmasına rağmen. Transfer süreci ise 5 dk dan azdı ve çok duygusaldı 5 tane 5. Gün embiriyosu kaldı elimde ve dondurduk 1 tanesini kullandık çok şükür ilk denemede pozitif sonucu aldım darısı sana :)

Bende 15 aralık transferiyim. 2 adet 5. Gün embriyosuydu. Bugün 10. Gün kan verdim sonuç 169 :) Allah isteyen herkese yaşatsın çok güzel bir duyguymuş. Sevindik güzelce tabi gözlerimize inanamadık. Az önce çok hafif kahverengi akıntım başladı hafif karın ağrısıda var. Adet olacakmış gibi. Beklenen adet tarihimde yarın normalde. Umarım erken sevinmemişizdir. Ama kan değeri boşuna 169 çıkmaz değil mi?
İnşallah yerleşme kanamasıdır canım benimde 5. Gün embiriyosu 11. Gün 330 çıktı değerim lekelenme 8. Gün gecesi 2-3 damla sütlü çoook açık kahverengi oldu ve bitti istersen doktoruna danış bazılarının ilaç dozlarını arttırıyolar adet gününde gelmiş çünkü

İnşallah yerleşme kanamasıdır canım benimde 5. Gün embiriyosu 11. Gün 330 çıktı değerim lekelenme 8. Gün gecesi 2-3 damla sütlü çoook açık kahverengi oldu ve bitti istersen doktoruna danış bazılarının ilaç dozlarını arttırıyolar adet gününde gelmiş çünkü
Doktorumla görüştüm. Pazartesi tekRar kan ver dedi. Progesteron seviyenede bakılsın dedi. Kötü düşünmek istemiyorum. İlaçlarıma devam ediyorum. Belki tek bebek tutundu, diğeri düşecek bilmiyorum ki. Zaten aşırı değil çok afedersin peçeteye silince geliyo sadece

Bende 15 aralık transferiyim. 2 adet 5. Gün embriyosuydu. Bugün 10. Gün kan verdim sonuç 169 :) Allah isteyen herkese yaşatsın çok güzel bir duyguymuş. Sevindik güzelce tabi gözlerimize inanamadık. Az önce çok hafif kahverengi akıntım başladı hafif karın ağrısıda var. Adet olacakmış gibi. Beklenen adet tarihimde yarın normalde. Umarım erken sevinmemişizdir. Ama kan değeri boşuna 169 çıkmaz değil mi?
O lekelenme bdnde de oldu transferin 7.8 gunu dr prolutex vur dedi gunluk ysptim 4 gun simdi gecti yerlesirken oluyor rengi kirmizi degilse pembe ve kahverengindeyse korkma

Doktorumla görüştüm. Pazartesi tekRar kan ver dedi. Progesteron seviyenede bakılsın dedi. Kötü düşünmek istemiyorum. İlaçlarıma devam ediyorum. Belki tek bebek tutundu, diğeri düşecek bilmiyorum ki. Zaten aşırı değil çok afedersin peçeteye silince geliyo sadece
Hayirli olsun bu arada allah kucagina almayi da nasip etsin hayirlisiyla insallah 😍

O lekelenme bdnde de oldu transferin 7.8 gunu dr prolutex vur dedi gunluk ysptim 4 gun simdi gecti yerlesirken oluyor rengi kirmizi degilse pembe ve kahverengindeyse korkma
Teşekkür ederim. Aynen kırmızı değil kahverengi. O kadar sevindikten sonda hüsran yaşamak istemiyorum. Çok zor bi süreç hepimiz için. Sağlıkla kucağımıza alırız umarım

Pkosum yaşım 25 1 kere doğal hamile kaldım ama düşük yaptım. 1 sene sonra tüp bebeğe geçtim toplamda istanbul medicalpark hastanesinde 9000 tl ye mal oldu bana. + ilaçlarda 3000 tl buldu toplamda 12.000 tl Yumurta toplama sonrasında avm gezdim hiç ağrı sancı acı olmadı anestezi veriyolar zatwn ve toplamda 13 dk sürmüştü 26 yumurta topşanmasına rağmen. Transfer süreci ise 5 dk dan azdı ve çok duygusaldı 5 tane 5. Gün embiriyosu kaldı elimde ve dondurduk 1 tanesini kullandık çok şükür ilk denemede pozitif sonucu aldım darısı sana :)
Ah ne güzel yazmışsın çok şükür sağlıkla gelsin miniğin inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 umarım bende bu hisleri yaşarım 😘❤️❤️

Valla kendimi dinlememeye calisiyorum, 31 aralikta kan tahlili gunum. Suan bisi hissetmiyorum, geceleri terliyorum bazen o kadar ama hissedilen seyler ilaclardan da olabilir diye dusunuyorum, sende durum nasil canim??
İnsallah ❤️ sımsıkı tutunmuştur bebısın iz Benimde transferımın 4. Gunu hıc Bı berlırtı yasamiyorum bu benı korkutuyor

Ahh canım umut oldu yazdıkların okurken bende pcos um 28 yasındayım ilk denemem ve 5 gun embriyosu transfer edildi bugun 4. Gunum beklemedeyim belırtı yasadın mı hıc Bı belırtı yasamamak benı cok korkutuyor

Arkadaşlar bende kasık ağrısı ve kasığımda seğirme oluyor. Bugün göğüslerimde acımaya başladı. Adet olacağım diye korkuyorum.10.gün test yapsam çıkar mı sizce?

Arkadaşlar bende kasık ağrısı ve kasığımda seğirme oluyor. Bugün göğüslerimde acımaya başladı. Adet olacağım diye korkuyorum.10.gün test yapsam çıkar mı sizce?
Direkt kan testi yaptır canım, varsa direkt çıkıyor zaten bende 10.gün öğrenmiştim kan testinde 💖 insallah tutunmuştur mucizen 🤲🏼

Direkt kan testi yaptır canım, varsa direkt çıkıyor zaten bende 10.gün öğrenmiştim kan testinde 💖 insallah tutunmuştur mucizen 🤲🏼
Canim nasil gidiyor iyimisin sikayetin varmi benim istah sıfir ve belim agriyor istahim acilsin istiyorum hic birsey yemiyorum 😔

Canim nasil gidiyor iyimisin sikayetin varmi benim istah sıfir ve belim agriyor istahim acilsin istiyorum hic birsey yemiyorum 😔
Ahhh sorma 2 gündür kasık batmalarım var ara ara midem bulanıyor ilkdefa busabah bulanmadı. Sabah belim agrıyordu eskisi gibi iştahım yok benimde.
sen nasılsın nasıl gidiyor 🥺

X