Aralıkta transfer olanlar

Ahhh sorma 2 gündür kasık batmalarım var ara ara midem bulanıyor ilkdefa busabah bulanmadı. Sabah belim agrıyordu eskisi gibi iştahım yok benimde.
sen nasılsın nasıl gidiyor
Belim agriyor arada bir cok az kasik agrim oluyor ve coook asiri istahsizim canim elevit istah aciyor dediler kac gundur acim ☹

Bende 21 aralıkta transfer oldum benimde belırtı yasamamak korkutuyor
Aslında tüp bebek olayında belirtilere hiç takılmamak gerekiyor. Aylardır uğraşıyorum ben mayıstan beri yeni açılan her topiğe bakıyorum.Bazıları belirti hissediyor bazıları hiç hissetmiyor. İnanın ki hiç belli olmuyor. Benim belirti hissettiğim transferlerim biri kimyasal biri düşükle sonuçlandı. Bunları bilmeme ragmen bende belirti arayıp duruyorum. Ümit etmeyi bırakmamak için belki de. Zihnini başka şeylerle meşgul et diyeceğim ama kendim başaramıyorum bunu. Sürekli tutundumu tutunmadı mı, devam edecek mi diye hep kafamda deli sorular

O kadar haklısın ki Rabbım tüm isteyenlere nasıp etsin ınsallah

Neden düssun ana cok erken yapmissin simdi stres olursun beklerken canim ama neyse hayirlibolsun coook sevindim allah kucagina almayi nasip etsin caniiiim
Ya işte pazartesi yapacaktım ya. Neden hem bugün hem de pazartesi yapmayayım ki dedim. Çok da mantıklı geldi gittim yaptırdm testi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…