Aralıkta transfer olanlar

İnşallaahhh 🙏🏻 işte geçen sefer de yaşadığım için inanamıyorum ama inanmayı o kadar istiyorum ki 🙈 allahım tüm bekleyenlere bana da nasip etsin. Doğacağı günü sağlıkla bekleme aşamasına gelelim inşallah...

Kızçeler selam, ilkinde 3gün görmüştüm bu çizgileri sonra kan testi negatifti🙈 bu kez yapmıycam dedim dayanamadım. Dün gece ve bu sabah. Sabahki çok silik beklemediğim için çok belli olmuyor fotoda. Yorumunuz ve fikriniz nedir? Böyle olup negatife dönen veya böyle olup pozitife giden var mı? Bu arada İkisi de 7.güne denk geliyor.
Kacinci gun embriyosu canim catlatm ignesini ne zaman yaptilar

İnşallaahhh 🙏🏻 işte geçen sefer de yaşadığım için inanamıyorum ama inanmayı o kadar istiyorum ki 🙈 allahım tüm bekleyenlere bana da nasip etsin. Doğacağı günü sağlıkla bekleme aşamasına gelelim inşallah...
Bak benimde 5. Gün embriyosu ve 7. Gün 6.gun.10.gun testlerim 9.gun kan testi 111di

Eklentiler

• 1608889915931138186087260979739.jpg
    1608889915931138186087260979739.jpg
    61,8 KB · Görüntüleme: 63
İlk deneme yumurta toplandığı ay yapmıştık.
Evet catlatma ignesi vücuttan 10 gunde ancak atiliyor ondan pozitif cikmistir ben sunu bilirim idrarda pozitif olmuyorsa kanda pozitif olmuyor 8 yildir onca test yaptim 2016 yilinda dusuk yaptigimda idrarda pozitifi gordun ve kandada cikti sen gunluk idrar testi yap 10.gun kan testi yaptir bence pozitif

Evet catlatma ignesi vücuttan 10 gunde ancak atiliyor ondan pozitif cikmistir ben sunu bilirim idrarda pozitif olmuyorsa kanda pozitif olmuyor 8 yildir onca test yaptim 2016 yilinda dusuk yaptigimda idrarda pozitifi gordun ve kandada cikti sen gunluk idrar testi yap 10.gun kan testi yaptir bence pozitif
İnşallah canım ya valla nasıl bi umut doğdu şuan içimde 😇 teşekkürler

Bende 15 aralık transferiyim. 2 adet 5. Gün embriyosuydu. Bugün 10. Gün kan verdim sonuç 169 :) Allah isteyen herkese yaşatsın çok güzel bir duyguymuş. Sevindik güzelce tabi gözlerimize inanamadık. Az önce çok hafif kahverengi akıntım başladı hafif karın ağrısıda var. Adet olacakmış gibi. Beklenen adet tarihimde yarın normalde. Umarım erken sevinmemişizdir. Ama kan değeri boşuna 169 çıkmaz değil mi?

X