Aralıkta transfer olanlar

Ah çok şükür sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah'ım bende artık tüp bebek düşünüyorum baktım yaş geçiyor ama bana umut oldun gerçekten sadece aşamaları beni korkutuyordu

amin tsk ederim bi kac sorum olacak yatip kalkkarken dikkat ettnz mi
Hangi asamada transferden donraysa evet 1 hafta cok yavas hareker ettim ama arabayla ciktik gezdik minibusede bindim ama cok dikkat ettim hic birlikte olmadik esimle yumurta toplandigi gun iliskiyi kestik hepsi bu

Ah çok şükür sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah'ım bende artık tüp bebek düşünüyorum baktım yaş geçiyor ama bana umut oldun gerçekten sadece aşamaları beni korkutuyordu
Korkacak bir durum yok sadece insan yumurtalar gelisecekmi dollenecekmi saglikli gelisecekmi diye dusunuyor transferden sonrada acsba tuttumu hah belirtim var tuttu belirtim yok tutmadi gibi strese giriyor sana tavsiyem adet gunu bal tarcin corekotu karistir 10 gun her sabah 1 tatli kasigi ye ve sakin ol lütfen allaha birak dua et

İnşallah bende sizler gibi bu aşamaları geçerim benim eşimde de sperm azlığı var
İnan sizden beterleri var 1 tane bile yoktu çıkış bizde şükrediyoruz şu an inşallah doğal yollarla olur ama tüp bebek denemek bile umut

Benim daha olmadi tedavinin 3.gunundeyim tuplerde et benleri çıktı o yuzden direk rahme koyacaklarmış cumartesi kontrole gidecem nasil oluyo kac gun suruyo bu igneler

İçimi ferahlattin gerçekten dediğini deneyeceğim daha önce de araştırmıştım onu

Inşallah sizde şu an Bi belirti filn var mı acaba
Hiçbirşey hissetmiyorum. Daha öncekilerde bel ağrım çok olmuştu. Hafif de olsa kasıklarda sancı oluyordu. Göğüslerde şişkinlik ve hassasiyet oluşurdu, kabızlık hemen başlardı. Ama şuan hiçbiri yok. Zaten doğal transfer yapıldı. Duphaston kullanıyorum sadece. O yüzden yok desem ama ikinci transferimde de doğal transfer yapılmıştı. Bi anlam veremedim.

İnşallah hayırlı haber alırsın canım. Bende 23 Aralık’ta 4. Gün 2 embriyo transfer oldum. Kalbini ferah tut biz şuan anne adayıyız
İnşallah. Benim de çift embriyo transferim bu. Daha önce de hem çift ben tek koydurmuşluğum var.

Kızçeler selam, ilkinde 3gün görmüştüm bu çizgileri sonra kan testi negatifti bu kez yapmıycam dedim dayanamadım. Dün gece ve bu sabah. Sabahki çok silik beklemediğim için çok belli olmuyor fotoda. Yorumunuz ve fikriniz nedir? Böyle olup negatife dönen veya böyle olup pozitife giden var mı? Bu arada İkisi de 7.güne denk geliyor.

Eklentiler

• 529DF740-1DE6-4EDE-920A-BCF7B8D889DB.jpeg
    213 KB · Görüntüleme: 77
Ya ben de belirti arıom ama bgn çok iyiyim düne kadar kasık ağrım oluodu az da olsa bgn hiç yok gbi

Selam canım kaçıncı günün peki var gbi Bi şey silik te olsa çıkmaya başlamış belirti fşkan var mı sen de bn de pazartesi oldm ama bilmiyorum göğüslerm fşkan hiç şiş dğeil ya

Selam canım kaçıncı günün peki var gbi Bi şey silik te olsa çıkmaya başlamış belirti fşkan var mı sen de bn de pazartesi oldm ama bilmiyorum göğüslerm fşkan hiç şiş dğeil ya
Benim 18i idi transfer. Göğslerin şişmesi ilaçlardan kaynaklı benim geçen sefer de şişmişti hatta transferden önce ama negatifti. Bence Belirti arama, yok diye kendini strese de sokma. Bak ben şuan silik çizgiye bile inanmıyorum

Doğru diosun canım belirti aramaöak lazm ama sende silik çizgş var ya pozitif gbi duruo erken gebelik testi oluo ayrı ondan alsaydın ya

Silik de olsa ben gördüm canım. dünkü daha belirgin ama bugünküde belli inşallah hayırla devam eder

Bence pozitif

Doğru diosun canım belirti aramaöak lazm ama sende silik çizgş var ya pozitif gbi duruo erken gebelik testi oluo ayrı ondan alsaydın ya
4 senedir o kadar test satın aldım ki. Kalitelisi, erkeni, hassası... hiçbirinde 2.çizgi göremedim. bıkıyor insan. Hayal kırıklığı yoruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…