Aralıkta transfer olanlar

Meraba
Merabalar öncelikle yaşın o kadr geç değil ki ben de 30 yaşındaym transfer oldum bgn 3.günm sabrlsxlıkla bekliyorum testimi.
O kadr korkma canın yanacak kadar ne ağrı oluo ne dr acı yumurta toplama sonrası Kasık ağrısı oluo tabi ama korktuğn kadar değil yumurta toplama işlemi zaten 15 30 dak arası değişiomuş anestezi veriolar hiç Bi şey hatrlamıosn bile. Bn sadcee anesteziyi kusarak attığım için Birqs zorlandım. Ama o gün yola bile çıktım o kadar da kötü durumda değildim.
Tüp bebek içn cebinde ortalama 15 bin olması gerekir bnce iğneleri Dr u transferi dondurması ortalama o kadr buluo, Sadece o iğneler biraz anlık can yakıo. Allah yardımcınz olsun şimdiden inşallah Allah herkese nasip etsin,

Merhaba öncelikle aramıza hoş geldin. Süreç hem heyecanlı hem zor şimdi pcos nedir bilmiyorum o yüzden bu konu hakkında yorum yapamayacağım. Bize toplamda 15.000 mal oldu. İlaçlar ve hastaneye ödediğimiz para. Yumurta toplamı işlemi anestezi ile oluyor 15 dk falan sürüyor baygın kaldığın süre. Sonra hemen kendine geliyorsun zaten. Ben bu anestezi işleminden çok korktum ama korkulcak bir şey yokmuş. Sadece o gün hafif bir kanama oldu çok az oda normal dedi doktor. Birde kasık ağrım oldu oda normalmiş. Yumurta toplamından 3 gün sonra transferim oldu. Transfer işleminde hiç canım yanmadı normal vajinal muayene gibi düşün. Transfer işlemi 10 dk falan sürüyor anca. Sonra 1 saat yatıyorsun. Bu arada eşimde hareketli sperm sayısı az . 3 defa aşılama oldum ama yine de olmadı. Şimdi birinci denememi oldum sonuç bekliyorum. Anestezi ve transfer işini düşünme gerçekten canın yanmıyor içini rahat tut. Umarım sen de en yakın zamanda miniğine kavuşursun

Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun inşallah düşünürken bile kasıyorum kendimi istemsizce evet 15-20 gözden çıkarmak gerekiyor. O iğneleri sanırım siz yapıyorsunuz dimi gobekten

Pcos yani kist var yumurtaliklarimda bu yüzden de adet düzensizliği var fazlasıyla. Peki yumurta toplama da anestezi yapıyorlar fakat transferde yapıyorlar mı? Yapmiyorlarsa ve ya o anda kendimizi kasarsak? Vallahi sizlere bravo bebisler için herşeye katlanmamiz gerekiyor ama . Benim eşimde de biraz sperm sorunu var malesef

Yok canım hiç kasma transferde. Vajinal muayene olmuşsundur illaki öyle düşün. Ben hissetmedim bile doktorumun eli çok hafifmiş yumurtlama testlerinden kullandın mı hiç

Yok canım hiç kasma transferde. Vajinal muayene olmuşsundur illaki öyle düşün. Ben hissetmedim bile doktorumun eli çok hafifmiş yumurtlama testlerinden kullandın mı hiç
Evet kuzum kullaniyorum şuanda ama t çizgisini tam kırmızı hiç göremedim malesef sanırım işte kist olduğundan yumurta catlamiyor. Peki sen neden tüp bebeğe karar verdin neydi problem

Herkese merhaba. Mayıs ayından beri tüp bebekle uğraşıyorum. 3.transferimi 21 aralıkta yaptırdım. Hiç umudum yok bakalım ne olacak

Herkese merhaba. Mayıs ayından beri tüp bebekle uğraşıyorum. 3.transferimi 21 aralıkta yaptırdım. Hiç umudum yok bakalım ne olacak
Meraba canım Bn. De 2. Ye yumurta toplamam oldu ilkinde embriyokarm gelişmedi dondurulmadı 2.sinde 1 tane embriyomz oldu pazartesi oldm bn de siz gbi inşallah olumlu sonçlanır

Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun inşallah düşünürken bile kasıyorum kendimi istemsizce evet 15-20 gözden çıkarmak gerekiyor. O iğneleri sanırım siz yapıyorsunuz dimi gobekten
Bnm geçti onlar canım transer oldum Bn pazartesi transfer d e çok kolay ayrıca 5 dk lık işlem sadece sıkışık girio sun hafif
O iğneleri de Ben değil eşim yaptı bana hep ben yapamadım bnm eşim zaten azosperm hastasıydı tese de bulundu sperm o da iğne olmştu alışıktı iğnelere. İğnelere yaklaşık 14 gün katlancan canım yapcaj Bi şey yok çok acıtmıyor ki anlık battığını anlıosn o kadar kasacqk kadar Bi şey yok hani

Evet kuzum kullaniyorum şuanda ama t çizgisini tam kırmızı hiç göremedim malesef sanırım işte kist olduğundan yumurta catlamiyor. Peki sen neden tüp bebeğe karar verdin neydi problem
Eşimde sperm sayısı az

İnşallah bende sizler gibi bu aşamaları geçerim benim eşimde de sperm azlığı var

Kızlar merhaba daha öncede yazmıştım rahim kalınlaşmazsa iptal olacak diye. Pazartesiye kadar ilaca devam kalınlık oluşmazsa iptal edeceğiz bu ay dedi fakan bugün wc de çok afedersiniz ama peçeteye silince peçeteye hafif kahve leke geldi. Rahim kalınlaşması belirtisi olabilir mi bu yaşayan var mı aranızda?

Selam kızlar ben de 21 Aralık günü transferi oldum dondurulmuş embriyo 5 gün 2 tane

Hosgeldin canim ben varim pkoluyum 38 yasimdayim tuplerim tikalidi acilamadi 2.denememde hamileyim cok sükur 4+3 olduk sükür ayin 30unda keseyi gormeye gidicem.benim ilki 10bin tlye mal oldu yumurta toplama anesteziyle oldu hic aci olmadi çünkü 1 tane saglikli yumurtam olmustu,2.denemde yani bunda 13000 tl harcadik ilaclar dahil bu kez cok agrim oldu cunku 12 yumurta cikardilar opudan sonra 4.gun agrim bitti ve mutlu son hamileydim 9.gun testte 111 sonuc 11.gun 216 umarim guzel sonuc alirsin

Meraba canım Bn. De 2. Ye yumurta toplamam oldu ilkinde embriyokarm gelişmedi dondurulmadı 2.sinde 1 tane embriyomz oldu pazartesi oldm bn de siz gbi inşallah olumlu sonçlanır
İnşallah hayırlısı olsun hakkımızda. Sağlıkla sonuçlanır inşallah sizin de

Hic yasamadim canim inan hic bir fikrim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…