Aralıkta transfer olanlar

10.gün kanda öğrendim ben canım direkt 430 çıktı. 12.gün 1048 çıktı bidahada test yapmadım direkt usg ye gidicem yılbaşında. Herkeste aynı olmuyor idrar canım oyuzden direkt kanda baktır derim ☺️
Peki belirtin var mıydı kanda baktırdın. Bana doktor 12. Günden önce bakma dedi

Kuzum artışların fazla gibi sırayla hepsini söyleyince.. ikizmi senin acaba kaç embriyo transferi oldun 😍
cift teansfer edildi . ama transferin 17n c günü kese gördük tek ti ,
ikincisi göükür mü bilmiyorum. 6-10-12 inci günleri söyledim . 2 katından 200 fazla son 2 gün.
sen keseye baktırdın mı kendinin?

cift teansfer edildi . ama transferin 17n c günü kese gördük tek ti ,
ikincisi göükür mü bilmiyorum. 6-10-12 inci günleri söyledim . 2 katından 200 fazla son 2 gün.
sen keseye baktırdın mı kendinin?
Kuzum 2. Kese sonradan gözükür derler. Belki ikizdir canım. 😍
Yılbaşında randevum var canım ozaman görücez keseyi ☺️

MEsela ? Bu arada ben dün kısa bir süreliğine de olsa silik çizginin verdiği mutluluğu yaşadım😅 kendimi hamile sandım 🤣🤣
En büyük belirtim rahim agızı sancıyordu,
Yumurtalığım seyriyordu
İştahım açılmıştı heran yemek yiyordum
Transferden 3 gün sonra ayaklarım buz gibiydi çorap giydiğim halde hiç ısınmadı
Bas dönmesi vardı
Transferimin 5. Günü lekelenmem bardı kumtanesi kadar. Transferimin 9.günü aniden ishal oldum. Ve bunların hiçbiri ilaçlarım yan etkisi değildi

Kuzum 2. Kese sonradan gözükür derler. Belki ikizdir canım. 😍
Yılbaşında randevum var canım ozaman görücez keseyi ☺️
bakalım ilk kese gözükmesinden sonra bir hafta sonra kontrolüm var yarın görecgim var mı yok mu?
ben cogul gebelikten korkuyorum ama 5+2 de gittim olsa gözükürdü bence . saglıklı olsun da

Ben doktora sordum oda birkaç ay ara verip öyle yapabileceğimizi söyledi 😊😊 inşallah hiçbirimize gerek kalmaz. Peki vücudunda herhangi bir değişiklik var mı 🤗
İlaçlardan dolayı olduğunu düşündüğüm bazı şeyler. Kasık krampları, bel ağrısı, göğüs şişliği ve ağrısı. Bu kadar 🤷‍♀️ İlkinden farklı bişy hissetmiyorum.

En büyük belirtim rahim agızı sancıyordu,
Yumurtalığım seyriyordu
İştahım açılmıştı heran yemek yiyordum
Transferden 3 gün sonra ayaklarım buz gibiydi çorap giydiğim halde hiç ısınmadı
Bas dönmesi vardı
Transferimin 5. Günü lekelenmem bardı kumtanesi kadar. Transferimin 9.günü aniden ishal oldum. Ve bunların hiçbiri ilaçlarım yan etkisi değildi
Aynı belirtileri yaşamışız 🙈 benimde 11. Gün 330 su beta

Merhaba kızlar ❤️ yazdıklarınızın hepsini tek tek okudum ve inanın kalben heyecanınıza ortak oldum, mutluluğunuzu sizleri tanimasamda hissettim🙏🏻 bebisleriniz sağlıkla sıhhatle gelsin insallahh ❤️❤️ bende tüp bebek düşünüyorum sizler benden daha deneyimlisiniz bütün aşamaları tek tek biliyorsunuz. Ben sanırım sizlerden büyüğüm yaş 33 🙈🤭 1.5 yıllık evliyim ve pcos var bende, hiç gebelik oluşmadı. Şuanda duphaston kullanıyorum adetleri düzene sokuyormuş ve bebek olursa tutunmasını sağlıyormuş. Eşimin ailesinde tüp bebek yaptıran var ama insan bazen tanimadiklarina sorunca rahat ediyor biliyorsunuz 😔 tüp bebeğin koşulları şartları nelerdir? Ne kadara mal olur? Ve inanın çok korkuyorum yumurta toplama yada transfer esnasında canınız acıdı mi yoksa anestezi mi yapıyorlar? Bunlar kafamı kurcalıyor. Ama sizleri okuyorum rahatliyorum. Ankara'da Recai papuccu var alanında çok iyi diyorlar ona bi gidiyim diyorum. Ama benim gibi yaşı 33 olup yıllardır pcos olan adetleri düzensiz, ve yumurtlayip yumurtlamadigina bile tam emin olmayan olup tüp bebekle hamile kalan var mı aranızda? Cevaplarınıza çok ihtiyacım var 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X