Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yaa resmen aslan annesi oluyorsun Seninle konuşmuştuk burç olayını Senin adına çok mutluyum, enerjin, bakış açın çok güzel inşallah kan sonucun da çok güzel çıkacak buna inanıyorum
çok teşekkür ederim insallah yanıltmıyordur testler çok silik olunca güvenemedim hepimizin insallah bu grup direkt Ağustos postuna terfi edelim birlikte

Kızlar size bi sorum var. Ovülasyon testini yumurtlamayı yakalandıktan sonra yapmaya devam ediyor musunuz?
Ben ettim askında bir kez pik oldu bir daha olmadı yumurtlamadan 1 hafta kadar daha yaptım her gün ama şimdi yapmıyorum pek adete 6 gün falan kaldı diye..

Kızlar bana bir fikir verin
Bugün test yapamadım dışardaydık tüm gün eve geldik iki saat sıvı tüketmeden bir test yaptım hemen az önce böyle çıktı.
Benim bu ay planım hem çift çizgi gördüğümde hem de ertesi akşam değerlendirmekti iki gün üst üste ama eşim yarın sabah sekiz gibi yola çıkacak pazar günü komple yok pazartesi sabah dönecek eve.
Benim yumurta genellikle bugün çift çizgi ise ertesi güne çatlıyor bir gün sürüyor yani yumurtlama. Nasıl yapayım sizce?
Eşim sabah sekizde çıkacak evden, bu gece değil sabah değerlendirsem bir de pazartesi sabahı mı değerlendirsem? Test yarın gün içinde silikleşecek yüzde doksan

Öncelikle geçmiş olsun bence başınızdan geçen bu tecrübeyi aktarmanız çok iyi olmuş en azından bunu yaptırmayı düşünenler iki kere düşünmüş olur. Kansızlık yaptımı peki bu durum aktif kanamanızdan sonra

Bu akşam ve pazartesi sabahını değerlendirebilirsin bence

Fırsat bulduğun her an değerlendir bence en azından spermlerin 48 saat yaşadığını biliyoruz. Bende sağlıkçıyım iki günde bir evde oluyorum yapacak bişey yok kuzum

Canım bence Allah ne verdiyse değerlendir bu gece yarın sabah ve pazartesi

tabi hep kansızdım değer düsüktü doktorlar ilaç veriyorlardı sadece içimden cıkan silikon kanla doluydu kan torbası çıkarmışlar resmen
Aslında hala düsük demirim ferritinim vitamin olarak alıyorum hala

Bu gece de değerlendir hatta hemen hemen hic vakit kaybetme bi
Şimdi yapın bi de sabah gitmeden zaten sabah ereksiyonu oluyorlar hemen yaparsınız bugün ve yarın sabahın köründe o bebişşş buraya gelecek

Bu aksam değerlendirme imkanınız yoksa yarn sabah değerlendirin zatn sabah spermler daha sağlıklı diyorlar

Merhaba her kese. Benimde adet tarihim yarin, ama hic bir belirtim yok. Test de yaptim bir sey cikmadi hayirlisi artik

Bu akşam ve pazartesi sabahını değerlendirebilirsin bence

Fırsat bulduğun her an değerlendir bence en azından spermlerin 48 saat yaşadığını biliyoruz. Bende sağlıkçıyım iki günde bir evde oluyorum yapacak bişey yok kuzum

Canım bence Allah ne verdiyse değerlendir bu gece yarın sabah ve pazartesi

Çok sağ olun kızlarımmm
Bu gece yarın sabah ve pazartesi sabah olmak üzere üçünü de değerlendirmeye karar verdik
Bu zamana kadar hep akşamları değerlendiriyorduk ama hesaplarıma göre benim yumurtam sabaha karşı çatlıyor gibime geliyor bu ay ilk defa sabah da değerlendirmiş olacağız böylece mecburiyetten ama farklılık sonuçta belki tam zamanına denk gelir
Bana şans dileyin

Bu gece de değerlendir hatta hemen hemen hic vakit kaybetme bi
Şimdi yapın bi de sabah gitmeden zaten sabah ereksiyonu oluyorlar hemen yaparsınız bugün ve yarın sabahın köründe o bebişşş buraya gelecek

Gelmeliiiii eveeeet
Arkadandan geleceğim bekle beni hehe
Bu aksam değerlendirme imkanınız yoksa yarn sabah değerlendirin zatn sabah spermler daha sağlıklı diyorlar
Evet canım sabah daha kaliteli olma olayını duymuştum ben de ilk defa sabah denemiş olcaz bakalım

Sabah degerlendirmek daha mantıklı geldi sanki biz de bu ay çatlamayi değerlendirdik nöbetler yüzünden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…