Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Rabbim en sağlıklısı dan en hayırlısı dan bir evlat nasip etsin inşallah sana canım sen o kadar güçlü bir kadınsın ki okurken çok üzüldüm ben rabbim kimseye vermesin bu acıları sana da daha fazlasını göstermesin inşallah

Icmesem mi diye bile dusunur oldum

melisaa93 Miss ela çok büyük kayıplar allahım tekrar kucaklarınızı doldursun bir daha aynı şeyleri yaşatmasın inşallah. Başınız sağolsun içim gitti
Amin canım İnşAllah Bizim de sınavımız bu şekildeymiş. Bir yandan da şükrediyorum ya kucağıma almış onunla vakit geçirmiş olsaydım ve sonra gitseydi.. bu daha zor olurdu. Allah herkese kaldırabileceği yük veriyor çok şükür

melisaa93 kuzum o kadar güzel bir mucize yaşayacaksın ki yakında içten hissettim bunu Meleğin de hep kardeşiyle olup onu koruyup kollayacak

melisaa93 Miss ela Miss ela Çok güçlü kadınlarsınız Hepınıze gecmıs olsun cok sağlıklı gebelikler olsun ınsallah Rabbım büyük
Amiiin inşAllah canım sen dün anlatınca bende o dönemde benzer şeyler yaşamıştım eşim işten ayrılmıştı ben zaten bir süre çalışamadım maddi manevi zor dönemden geçtik. Çok şükür şimdi her şey yolunda olumsuz durumlar geride kaldı Sende buna inan dua et yakında her şey çok güzel olacak

Kızlarrr yumurtlamanın 10. Günü kafayı mı yedim yoksa azıcık silik mi var elimde daha fazla görüyorum dün yaptığımda bu sipsilik çizgi hic ama hic yoktu suan şok oldum

Eklentiler

• F5E5EDAD-578D-49A3-8E68-1AD121207B55.jpeg
    194,3 KB · Görüntüleme: 66
Hersey yakında çok güzel olacakk

Ben ovülasyon testi yapmadan önce çok inançlıydım orada çift çizgiyi göremedikçe içim her gün burkuluyor ama yapmadan da edemiyor insan başladımı. Gerçi ateş te şuan normal seyrinde bir artış yok ben acaba adete bir hafta kala mı yumurtluyorum. Böyle düşünme sebebim adete 1 hafta kala göğüs hassasiyeti kasık batmaları yoğun akıntı oluyor. geçen ay dedim kesin hamileyim ardından adet oldum bir hafta sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…