Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Dediğin gibi bu da bir imtihan diyip Rabbime sığınacağız.Başın sağolsun,geçmiş olsun canım inşallah Rabbim en hayırlısından bizlere de nasip eder dualarımızda birbirimize yer verelim 🤲
Amiiin inşAllah canım senin de başın sağolsun . vallahi ne yalan söyleyim dualarımda öncelik evladını kaybeden annelere sonra isteyen herkese :KK48:

kızlar ya fikrinize ihtiyacım var biz eşimle 1 seneye yakın korunmadık tam klomen ovitrelle yapacağımız ay gebe kaldım ama maalesef 24 ekimde kürtaj oldum sizce bir kaç ay normal denemeli miyiz yoksa direk klomen ovitrelle olayına girmeyi mi teklif etmeliyim doktora
Bence en azından 2 adet ol..sonra başlaya bilirsin..

Psikolojim bozuldu gerçekten hiçbir şeye odaklanamıyorum sürekli meditasyon yapmaya çalışıyorum zihnimi boşaltmaya çalışıyorum ı ı ıh olmuyor. Genel olarak baktığımda önümde 1 yıl var illa olursa olur olmazsa tedavi diyorum çok mantıklı kafaya takmadan ilerlesem her şey çok güzel olacak💕🥳🌸 şak sonra tekrar acaba suan var mı oldu mu konusu başlıyor 🤣
Pazartesiden itibaren bir düzene gireyim diyorum ne bileyim zihnimi boşaltmak icin başka şeylere odaklanmam lazım

Meditasyon falan böyle şeylerle ilgiliysen sayıları da biliyorsundur 😍 hamile kalma sayıları ile benim çevremde bir sürü kişi hamile kaldı düzenli okumak gerekiyor ama sanırım geçen ay bir süre okudum sonra unuttum bu ay da tam başladım sonra iş meselesi yüzünden odaklanamadigim için kaldı aklımı veremiyorum sayılara bir türlü ama yumurtlama dönemi en azından düzenli okuyacağım bu ay 💙

Bızde de senın ısıne benzer durumlar bürüttük memnun olmamaları büyük harf küçük harf olayını bıle aşırı bı sorun gıbı göstermeleri en son dünkü mevzu gerçekten benı yıprattı senı kırdıysam özür dilerim ama ben kıracak bı sekılde konuştuğumu düşünmüyorum dedı bıde sayılır mı özür bılmem ben dedım sız oyle düşünmüyor olabılırsınız ama oyle seni üzdüğüm için üzüldüm dedi sende bırtakım zorluklar yaşamışsın bu ay kusura bakma fln dedı gittiği yere kadar benımde hedefım çocuk yapıp burdan ayrılıp gıtmek kı , dün akşam evde esımle konuşurken ağladım yıne oğlum gelıp dıyorkı anne gozlerın yaş olmuş kurusun ağlama tamam tamam geccek dıyıp sırtımı sıvazladı düşün çocuğa ese kendımıze herkese zarar , ey aralık bize mucizelerle gelll çok ıhtıyacım var
Kocaman sarıl oğluna benim için 🫂 çok hassas kalpli çok ince bir ruh yetiştiriyorsun o kadar belli ki 🥲🥲😍
Resmen çocuk aşkım depreşti, sağ olsun benim de eşim her zaman destekçim ama hayat yorduğunda minicik elleriyle beni teselli etmeye çalışan bir ufaklık olsa evde delirirdim mutluluktan herhalde 💙🙏
Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım inşallah bebiş gelir senin de benim de ne kadar sorun yaşayan yeni düzen isteyen varsa herkesin işi yoluna girer umarım

Meditasyon falan böyle şeylerle ilgiliysen sayıları da biliyorsundur 😍 hamile kalma sayıları ile benim çevremde bir sürü kişi hamile kaldı düzenli okumak gerekiyor ama sanırım geçen ay bir süre okudum sonra unuttum bu ay da tam başladım sonra iş meselesi yüzünden odaklanamadigim için kaldı aklımı veremiyorum sayılara bir türlü ama yumurtlama dönemi en azından düzenli okuyacağım bu ay 💙
Evet yapıyorum bakalım 🥰😍😍😍

Kizlarrr iyi aksamlar bir sorum olacak. Antibiyotigin yumurtlamaya herhangi olumsuz bir etkisivar mi biliyor musunuz

Kizlarrr iyi aksamlar bir sorum olacak. Antibiyotigin yumurtlamaya herhangi olumsuz bir etkisivar mi biliyor musunuz
Antibiyotigi bilmiyorum ama ağrı kesicinin bile var bence, ben normalde hiç ağrı kesici almam iki aydır dayanamıyorum diye alayım dedim ve normalden iki üç gün geç yumurtluyorum. Geçen ay olabilir mi acaba demiştim ama bu ay da olunca (bugün yumurtlama görmem lazımdı hesabıma göre ama hala göremedim) ağrı kesici icmeme bağlıyorum şu an

Kocaman sarıl oğluna benim için 🫂 çok hassas kalpli çok ince bir ruh yetiştiriyorsun o kadar belli ki 🥲🥲😍
Resmen çocuk aşkım depreşti, sağ olsun benim de eşim her zaman destekçim ama hayat yorduğunda minicik elleriyle beni teselli etmeye çalışan bir ufaklık olsa evde delirirdim mutluluktan herhalde 💙🙏
Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım inşallah bebiş gelir senin de benim de ne kadar sorun yaşayan yeni düzen isteyen varsa herkesin işi yoluna girer umarım
Bebıs kalplerı ıste masumlar ❤️ Amın cumlemızın kuzum Rabbım isteyen herkese versın bu tadı 😇

Ya bıde su mesajını okurken beş dk oncesı aklıma geldı oğlumla logolardan sılah yapıp gızlı göreve çıktık babasını alt etmeye sonda kendıme sordum nasıl çocuk yetıstıyorım acaba 😂😂😂

Bende sadece kendim yaşadım zannediyordum. Ama herkesin sınavı başka oluyor işte.

bende plasenta dekolmanı olmuş yani plasenta rahim duvarından ayrılmış kanama ile.
kanama iç kısımdan olduğu için ben farkedemedim tabi.ağrılarım oldu sancı sandım 37.haftamdı artık doğumu bekliyorduk.Hazırlandık gittik herkese haber ettik meğerse kanamadanmış ağrılarım. plasenta ayrıldığı için oksijensiz kalıp kalbi durmuş oğlumun. beni normal doğuma almadılar hemen sezaryene aldılar ne olduğunu anlamadım bile amaç beni kurtarmakmış. Çok şükür rabbim korudu bana bir şey olmadı.Şimdi de oğluma kardeş istiyoruz. onunla da cennette kavuşacağım inşAllah :KK200: bu yaşadığım bir kaç milyonda bir olan bir durummuş.çok şaşırdım ama elden ne gelir.

En çok zoruma giden beni koridorda yürütürlerken diğer odaların kapılarındaki süsler balonlar. İnşAllah hepiniz bir gün anne olursunuz sağlıkla kucağınıza alırsınız. Ben yaşadım bu acıyı başkası yaşamasın odalarınızı içten süsleyin lütfen :KK200:
Okurken o kadar kötü hissettim ki ben 10 haftalıktı kürtaj olduğumda o koridor da süslenmiş kapıları görmek sanırım hepimiz için çok büyük bir yara olmuş. Rabbim sabırlar versin inşallah sizin acınız çok daha büyükmüş. Rabbim diğer çocuklarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Bir daha bizi aynı şeylerle sınamasın🤲🏻

Okurken o kadar kötü hissettim ki ben 10 haftalıktı kürtaj olduğumda o koridor da süslenmiş kapıları görmek sanırım hepimiz için çok büyük bir yara olmuş. Rabbim sabırlar versin inşallah sizin acınız çok daha büyükmüş. Rabbim diğer çocuklarınızı sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Bir daha bizi aynı şeylerle sınamasın🤲🏻
Amin canım İnşAllah 🤲🏻 Bende bunu yaşamamış olsaydım aklıma bile gelmezdi belki. İnşAllah nasip olursa yine süslemek isterim ama iç kısımdan, dıştan belli olmayacak

X