Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kız doktorun manyakadetin rahat gelir ne demek..sen demedinmi çok az oldu..bu normalmi onun için
Kız yok karnım ağrımadı hiç dedim ona istinaden söyledi o cümleyi ya hiç güleceğim yoktu
Bak sende 40 gün bu azmı..1 aydan çok..ve + yine olmuşsun temizlenmişsin.İşte benim dediğim gibi..ama savascii öyle olmamış canım..adet diğildi o..yine olucak bence..olursa bile aksine sevinsin..
Ay bari olaçaksam arada bi yumurtlama göreyim boşa gitmesin
Takvime göre adetim yarın ama geç yumurtladugim için benim hesabıma göre 4 gün var
Canım ben senin attığın iki testtede çizgi gördüm bence sen yarın sabah ilk idrarla testi tekrarlamalısın
Niqu ben senin testlere yorum yapmaya korkuyorum heyecanla hamile çıkmanı bekliyorum negatif çıkarsa bende baya üzülücem resmen kendimi şartlamışım senin hamile kaldığın ay bende kalacakmışım gibi bir hissiyata büründüm

Fodega dışında neler kullanıyorsun? Eşin de kullanıyor mu peki canım?
ben ilk temmuzda sanırm panecae ile başladm günde 2 diyordu ben 1 içtim eşimede verdim ama o benm kadar kullanmadı 15 20 gün falan içti sonra bee fodega minera aldm 1 ayda bunları kullandm ikinci kutuları aldığmda eylül gibi doktora gittik kloemn çatlatma uyguladı o ara kullanmadm kist oluştu şimdi tekrar başladm şuan panecae minera kullanıyorm

Az önce eşimle konuştum. Adet oldum dedim. O kadar üzüldü ki. Tabi olmadım yalan söyledim de
Ben kendim de uzuluyorum ama eşim oyle bana belli etmeye calısmadan ıcınden uzuluyor kı o uzuldu dıye daha cok uzuluyorum az gunler kaldı korkuyorum ınsallah gebeyızdır ınsallah Allah ım

Kız öldürücen beni gülmektendur bakıcaz bu testlerin sonu ne olucakarkamca senide çekerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…