Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Günaydın kızlar , dün bat tarihimdi aslında ama gelen giden yok aşırı beyaaz akıntı var kokusuz , ve 4-5 gündür karnımın ağrısında öleceğim ayrıca bide vajina kemiğime çok nadir ağrı gidiyor
sizce olabilir mi ? :)
Hayatım test yapsana batında gecmıs ancak oyle ovrenebılırız :)

Günaydın kızlar , dün bat tarihimdi aslında ama gelen giden yok aşırı beyaaz akıntı var kokusuz , ve 4-5 gündür karnımın ağrısında öleceğim ayrıca bide vajina kemiğime çok nadir ağrı gidiyor
sizce olabilir mi ? :)
Yap bi test, gözümüz şenlensin. Korkmayın kızlar siz test yapsanız da yapmasanızda bebişko varsa var yoksa yoktur. Buna müdahalemiz na-mümkün... Geçikme var olma olasılığı %50... Sağlıkla gelsin kuzun🤲🤲🤲

Hayır test yapmadım. Negatif görmekten çok korkuyorum. Olursa ilk gebeliğim olacak. Akıntım da yok ve burada okuduğum gebelikler genelde akıntı ile başlayıp devam da etmiş. O yüzden çok ümitlenmek de istemiyorum 😕
Benimde yumurtlama bittikten sonra çok az bi kaç gün akıntım oldu canım daha sonra kupkuruydum ve o ay hamileydim. Herkesde aynı olmuyor canım

Eklentiler

• Screenshot_2022-12-05-08-26-16-812_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_2022-12-05-08-26-16-812_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 50
Lavinya58 Lavinya58 canım bebişin hayırla güzelliklerle ve en önemlisi sağlıkla gelsin, stres yapma bekle bakalım adete dönecek mi, dönersede üzülmek yok. Rabbim her şeyi muazzam yarattığı gibi bedenimizi de çok güzel yaratmış, sağlıksız olanı vücut kabul etmiyor, biz ne kadar müdahale de etsek. Ama sağlıklı olanı da biz düşürmek için ne kadar uğraşsa bırakmıyor. Kımse kimsenin kısmetini engelleyemez, dünyada nasibi olan gelecek, yaşayacak ve ölecek. Bize düşen şükür sabır ve zikir (dua)... Öpüyorum seni kocaman ve sıkı sıkı sarılıyorum canım🥰🥰🥰😍😍😍
İki kere bu olay oldu yani iki kere kimyasal oldu herşey Allah'tan geliyor iyisiyle de kötüsüyle de Rabbim bana daha hayırlısını verecek biliyorum herkesin bana acıyarak bakmsindan daha ne bekliyorsunuz kızın 6 yaşında yapsana bir tane daha demesinden çok sıkıldım aaaa senin bir tane mi benim 3 tane demelerin den rabbim bize hayırlısını kolaylıkla nasip etsin inşallah 🤲🏻 bende senin öpüyorum bu güzel teselli mesajın için Allah razı olsun 🥰♥️

İki kere bu olay oldu yani iki kere kimyasal oldu herşey Allah'tan geliyor iyisiyle de kötüsüyle de Rabbim bana daha hayırlısını verecek biliyorum herkesin bana acıyarak bakmsindan daha ne bekliyorsunuz kızın 6 yaşında yapsana bir tane daha demesinden çok sıkıldım aaaa senin bir tane mi benim 3 tane demelerin den rabbim bize hayırlısını kolaylıkla nasip etsin inşallah 🤲🏻 bende senin öpüyorum bu güzel teselli mesajın için Allah razı olsun 🥰♥️
Ya ne takıyorsun milletti senın takıldığını gördükçe daha çok üstüne oynarlar emın ol bıtane varmıs evladın zaten Rabbım hayırlısı ile ıkıncıyı de verır zamanı var sadece demekkı

pozitifbiri pozitifbiri canım sen ne zaman gitmeyi düşünüyorsun hastaneye gittin mi ya da
Kuzum gittim paylaşmıştım aslında da görmedin sanırım. 4.4 mm kese çıkmıştı Ama ya haftasının ufak olmasından yada düşük riskinden net değil kese dedi.Cumaya yeniden cagırdı, tedbir amaçlı progestan fitil verdi.Kendini yorma, çayı açık iç, kahve günde bir kez dedi. Kan degerlerimi begendi bu kadar :) ben de MFK nın fodega minera içiyordum. Adendo da almıştım o düşük riski için kullanılıyordu. Kullanmıyordum gerek olursa kullanırım diye. Haftasonu fitili alamadgım için Adendoya da başladım.

Millete ne ya küfür etcem şimdi. Bu insanlar ne kadar hadsiz ne kadar kendini bilmez ya. Sanane ya Sanane kendileri bakacak sanki. Benim gibi cici kızı çizgimden çıkarıyorlar ya 😊 valla bana bişey dediklerinde bakcaksan yapayım diyorum

X