Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Dün silince kahverengi lekem geldi sabah pedime Pembe leke geldi gittiğim de ise pıhtı geldi galiba kimyasal gebelik oluyor ne yapmam lazım geçen dene Mart ayında da böyle oldu onda 3 gün mutluluk yaşamıştım bunda ise bir saat Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah artık test yapmama gerek yok yada ne yapmam lazım bilen varmı
Haklınızda hayırlısı olsun İnşAllah canım.sağlıksız olan döllenmelerde bu şekilde olurmuş Allah sağlıkla sıhhatle kucağına alacağın salihlerinden evlat bahşetsin sana ve isteyen herkese 🤲🏻 Bugün takip et canım kesin olarak regle dönecek mi

Dün silince kahverengi lekem geldi sabah pedime Pembe leke geldi gittiğim de ise pıhtı geldi galiba kimyasal gebelik oluyor ne yapmam lazım geçen dene Mart ayında da böyle oldu onda 3 gün mutluluk yaşamıştım bunda ise bir saat Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah artık test yapmama gerek yok yada ne yapmam lazım bilen varmı
Canım günaydın. Kimyasala engel olunabiliyor mu bilmiyorum. Ama zaten sağlıksız olan döllenmeyi devam ettirmediği için atıyor vücut. Bekle bakalım çok panik yapıyorsun bi takip edelim nasıl gidicek kanama.

Benimde demişim 3 çıkmış demir cokmu düşük oluyor ilaçlarla hemen düzelme olurmu canım ya iyiki söyledin araştırdım biraz etkisi baya fazlaymış özellikle demirin b12 100 gibi bisey 10 ay sürecek dedi igne
İlaçları kullan toporlanırsın biraz fark edersin zaten Büyük ihtimal sana zaten rahatsızlıkta vermiştir düşük olması mide bulantısı baş dönmesi kalp çarpıntısı halsizlik uyku hali say say bitmez yani canım iyi durmuşsun yani ayakta

Eklentiler

• IMG_20221204_162023.jpg
    IMG_20221204_162023.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20221204_224638.jpg
    IMG_20221204_224638.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 44
Haklınızda hayırlısı olsun İnşAllah canım.sağlıksız olan döllenmelerde bu şekilde olurmuş Allah sağlıkla sıhhatle kucağına alacağın salihlerinden evlat bahşetsin sana ve isteyen herkese 🤲🏻 Bugün takip et canım kesin olarak regle dönecek mi
Bu güzel duan için teşekkür ederim ♥️

Lavinya58 Lavinya58 canım bebişin hayırla güzelliklerle ve en önemlisi sağlıkla gelsin, stres yapma bekle bakalım adete dönecek mi, dönersede üzülmek yok. Rabbim her şeyi muazzam yarattığı gibi bedenimizi de çok güzel yaratmış, sağlıksız olanı vücut kabul etmiyor, biz ne kadar müdahale de etsek. Ama sağlıklı olanı da biz düşürmek için ne kadar uğraşsa bırakmıyor. Kımse kimsenin kısmetini engelleyemez, dünyada nasibi olan gelecek, yaşayacak ve ölecek. Bize düşen şükür sabır ve zikir (dua)... Öpüyorum seni kocaman ve sıkı sıkı sarılıyorum canım🥰🥰🥰😍😍😍

Öyle kuzucum napalim yeni ay yeni umut dediğin gibi 🥲🙏💙
Kız öyle deme ya işte Allah ol desin yeter ki ne mucizeler oluyor. Senin için de hayırlı zaman ne zamansa o zaman gelsin inşallah iki numara 😍🙏💙💙🍀
Oyle bebişim oturduk beklıyoruz işte başka gelen yok elden malesef tevekkül dua 🙏 ama dedıgın gıbı ınsanoğlu çığ süt emmiş ıste yinede takıyor 😂

Günaydın kızlar , dün bat tarihimdi aslında ama gelen giden yok aşırı beyaaz akıntı var kokusuz , ve 4-5 gündür karnımın ağrısında öleceğim ayrıca bide vajina kemiğime çok nadir ağrı gidiyor
sizce olabilir mi ? :)

X