Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Amin inşallah, çokta doğru dedin veren rabbim veriyor,uzanmak yastık vb bir umut ama vericekse veriyor rabbim nasipte ne varsa tekrardan hayırlı olsun

Neyse bellı olur bır ıkı güne ama akşam yaptığında daha bellı fıltresızde oncecık kıl gıbı onuda mı gormuyon cıplak gözle fıltresızde ben goruyorum
Yok akşam yapmadım sabahkini attım kuruma çizgisi bile yok bakın diye attım sabahki test yani ay yok ben gerçekten çıplak gözle gidip gidip bakıyorum yok yani

Ben istedigim zaman aylarca içmeyip bazende tiryaki gibi iciyorum tamamen kafada bitirmekte aslinda
Bende aslında günde 3 en fazla 5 oluyordur yani ama bugün 1 tane içtim kendimi tuttum artık içmeyeceğim zaten gebelik varsa ki yarın yine test yapacağım Allah'ım esirgesin ağzıma sürmek istemiyorum

Bende aslında günde 3 en fazla 5 oluyordur yani ama bugün 1 tane içtim kendimi tuttum artık içmeyeceğim zaten gebelik varsa ki yarın yine test yapacağım Allah'ım esirgesin ağzıma sürmek istemiyorum
Gebelikte oyle güzel bir his geliyorki inan ben bekarken cok içiyordum evlendikten sonrada oyle hamile kalınca 1 tane bile icmedim dogumdan sonrada emzirme sürecimde icmedim oğlum 4.5 yasinda bu seneye kadar sadece kahveyle filan arada arkadaşlarla oturursak bi kac aydir cogalttim ama bırakırsın üzülme bebek için buna mecburuz

Kesinlikle oy kurban olduğum Rabbim bize öyle bir mucize veriyor nasıl kıyar ki insan maşallah sen oğlun varmış Rabbim ikinciyi de nasip etsin inşallah

Kesinlikle oy kurban olduğum Rabbim bize öyle bir mucize veriyor nasıl kıyar ki insan maşallah sen oğlun varmış Rabbim ikinciyi de nasip etsin inşallah
Amin inşallah canım oğlumu da bekledim baya 1 yil vajinusmus sonra bi bebek kurtaj oldu sonra oğlum yani bekletmişti oda bizi farklı şekilde ikincide pek nazli çıktı gelmiyor insallah sanada sağlıcakla nasip olur

7 Aralık bat yazabilir misin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…