Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yaa benim de buna benzer olmuştu bir kaç gün önce inşallah güzel sonuçlar gelir

Belki de bu güzel biseyin habercisidir inşallah güzel haberlerini alırız bu güzel günün hürmetine

Böyle birşey yaptım canım senin için Miss ela

Eklentiler

• Screenshot_20221202-113600_NeroCam.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20221202-113523_NeroCam.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20221202-113445_NeroCam.jpg
    23,4 KB · Görüntüleme: 47
Allah Allah nasıl biseyse işte. İşin bide şu tarafı var ben hiç doktora falan da gitmedim bilmiyorum ya kimyasal olduğunu mevsim değişikliği falandır dedim hep ama 10 gün resmen kivrandim ağrıdan sancidan oldu olacak oldu olacak diye bekledim hep testte negatif ya bana göre hiç gitmedim doktora falan ne kan verdim ne bişey öylece geçti gitti bir daha da yaşamadım çok şükür

Doktor dedi stresten olmuşsun..annemde dedi gebelik yakındaöylede oldu 5 ay sonra hamile kaldım

Benim bat 11 aralık inşallah regl olmam ve gebeyimdir bu ay bu grupta tüm herkes hamıs olarak ısaretlenır ınsallah, o bekleyıs o hıssıyat elımızden gelen bol bol dua etmek bu mubarek gunde rabbım duamızı kabul etsıın ve hepımız hayırlısı ıle aralık hamıslerı olalım ınsallah tek kendıme degıl ısteyen herkese ınsallah

Amin canım benim amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…