Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

sonuclar yeni çıktı canım bugünde izin alamadım pazartesi gösterecem inşaallah başka sıkıntı cıkmaz
Çıkmaz canım korkma sadece vitamin takviyelerini al ilaç gerekirse doktoe verir zaten crp için geçmiş olsun yumurtalrın varsa hiç sıkıntı yapma benim çok az çogaltma gibi bi şanşım yok

Kuzum crp mandalı enfeksiyon bol bol baktırıyoruz bılıyorum ayrıca tabıkıde benım yengemın bırak cevızı bır yumruk kadar vardı doktor ameliyat ile alınması lazım dedı, amelıyat ıcın kan verıp yatış yapılacağı sırada hamıle oldugunu öğrendiler doktorlar çok büyük olduğu ıcın çoksa umitlenme dediler 9 ay hem onu hem bebegı büyüttü hıcbısey olmadı uc yumruk kadar da ameliyatla aldılar bebıs de doğru 13 yaşında kendılerı senınkı mınnacık ve genelde benım bıldıgın hamılelıkte gıdıyor bu tarz küçük olanlar

3 tane ayrı modlar ile yaptım ama ben göremiyorum herkeste görürüm kendimde kör oldum
Valla bu konuda ben çok kötüyüm o yüzden hiç yorum yapmıyorum bundan 9 ay önce reglim 10 gün gecikti ilk defa başima geldi şimdiye kadar test yaptım 2-3 kez hep yok Dedim yani ben koyu diğer çizgi ile aynı çizgiyi bekledim hep ve yok dedim (tecrübesiz olunca ben ) ama şimdi buraya atılan testlere bakıyorum pozitif dediklerinde ikinci çizgi silik ve o zaman ben bu ikinci çizgiyi hep görmüştüm 10 gün sonra regl oldum o zaman anlam veremememistim ama şimdi bakıyorum da kimyasal geçirmişim hiç haberim yok

Benim de öyle olmuştu kimyasal. Tam çocuğa karar vermemiştik ama korunmamıştık. Testte pozitif görüp sonra adet oldum. Kısmet yavrum

Benim de öyle olmuştu kimyasal. Tam çocuğa karar vermemiştik ama korunmamıştık. Testte pozitif görüp sonra adet oldum. Kısmet yavrum
Valla ben kimyasal gebelik olduğunu bile bilmiyordum yeni 6 aylık evliydim iyiki de bilmiyormusum ama çünkü aşırı kafama takılır ve üzülürdüm zaten çok zor zamanlar geçirdim o zaman bide bunu bilseydim toparlayamazdim kendimi. İnşallah ikimizde o çift çizgiyi görüp sağlıklı sıhhatli gebelik geçirir ve yavrularımıza kavuşuruz ay göz yaşım pıt

Var canım görünüyor işte kız akşama dogru birdaha yap daha rahat görürsün inşallah kaç gün var adetine hemen çıktımı gölge
Yarın olmam gerekirken 26 kasımda oldum adet canım ama adet gibi değildi ay kafam iyice karıştı ben ne yaşıyorum bu ay hiç bir belirtide yok ki dün biraz kasıkta sızı ve batma vardı ama adet gibi birşey yaşadım bende erken yumurtlama sızısı diye düşündüm aslında

Kız senin gözyaşını yerim ben zaten ben bugün niyeyse bi aşırı duygusalım. Ağlatma beni makyajım bozuluyor

ay inşallah canım benim iyiki varsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…