Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

CRP kanda mikrop demek çok yüksek değil gibi onu serumla temizliyorlar sanki ama miyom için hamilelik üstüne normal doğumda temizlendiğini çok kez duydum. Benim bir arkadaşımın olmuştu üstüne de bayağı büyük denmişti doktor hamilelik önermişti en yakın örneğim o var allahım hakkında hayırlısını versin canım benim tez zamanda şifalanırsın inşallah

Canım geçmiş olsun canını sıkma miyom olupta dogum yapan var crp de enfeksiyon oluyor genelde ama çok yüksek degil öyle olsa doktorun ilaç verirdi

Ayyyyy amin hayır demiyor ki kendi yaptığım çocuk bana nasıl sürpriz olcak bu erkekler de bi garip
Kiiizzz ne kadar güldüm sence hangimiz sağlıklı düşünüyor ki bu konuda erkekler zaten ayrı bir olay her ilişkide hamile kaldığımizi düşünüyorlar

15 Aralık diyorsun çok erken gelmemiş mi canim emin misin regl olduğuna
Yavrum bu kadar erken adet olur mu bilemedim
Normal de ağustos ayına kadar Yasmin kullandim. Sonrasında 2 aydır 35 günde bir adet oldum. Bu ay niye böyle oldu bilmiyroum dün ilişkiye girdikten sonra kahverengi leke bugün sabah kan geldigini gordum şimdi baktim.kahvernegi leke olarak devam ediyor korktum açıkçası kizlar

Eklentiler

• Screenshot_20221202-095755_NeroCam.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_20221202-095615_NeroCam.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 67
  • Screenshot_20221202-095550_NeroCam.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 60
Normal 20. Günlerde yumurtlamam olur olmadı bu ateşi de ilk kez bu ay yaptım çok anlamadım onu da

Eklentiler

• IMG_20221202_095945.jpg
    132,4 KB · Görüntüleme: 72
Kiiizzz ne kadar güldüm sence hangimiz sağlıklı düşünüyor ki bu konuda erkekler zaten ayrı bir olay her ilişkide hamile kaldığımizi düşünüyorlar
Hahahha sorma bi de şey var ya ne var çocuk yapmakta sanki bizim hemen olur hayır neyine güveniyorsun

Biraz gözlemle bakalım bebişim. Kötüye yorma hemen bize de yaz

Teşekkür ederim canm peki kızlarım sizde hiç önceki hamilelikleriniz de yerleşme kanamasın oldu mu
Yani ilk hamileliginde yerleşme kanaması olup sonrakilerde olmaması gibi?
Valla benim olursa ilk gebeliğim olacak ama hep duyduğum bişey var her hamilelik farklıymış

3 tane ayrı modlar ile yaptım ama ben göremiyorum herkeste görürüm kendimde kör oldum
Var canım görünüyor işte kız akşama dogru birdaha yap daha rahat görürsün inşallah kaç gün var adetine hemen çıktımı gölge

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…