Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bu ay laboquick kullandm koyuydu t çizgisi bilemedimki canm şimdi bazen test bozuk olabiliyor bazen o ay yumurtlama olmayabiliyormus
Senin ki koyunolduysa Yumrtlama olmuştır benim döngünün 11. Günü daha genelde 13-14. Gün Yumrtlama oluyor o yüzden umudum var:) şeffaf akıntımda başladı bugün:)

Hayırlı olsun canımmm darısı başımıza inşallah 🤲 ne diyeceğim şimdi nasıl yaptın kuzu. Yumrtlama takip ettin mi yumurtlamaya göre nasıl değerlendirdin :) şimdi bende daha yumurtlama olmadı ya yaklaşıyor 2 güne bekliyorum yumurtlamayı
Canım ben aslında özel bişey yapmadım yum dan önce bı 8 inde ilişki oldu heryeri batırdı dışarı çıkınca. 11 indekinde dedim ki etrafı batırma korkma bişey olmaz zaten dedim ama oldu 🤣 kendi de hissetmiş zaten olduğunu dile getirmişti. Doggy pozisyondaydik bak ama o öneriliyor diye okumuştum tesadüf öyle gelmişti eşim. Ateş takibi yapıyorum ben , ovu hiç yapmadim.
Ya senin betanı yerim kız bennnnnnnnn yaaaaa🥰 şimdi söyle bakayım bana😂 adamı nasıl tongaya düşürdün geri çekiliyordu ya anneannenin😂😂😂 taktiği mi uyguladın ben o kısmı kacırdım
Kız valla yukarı yazdığım gibi ekstra bişey yapmadım 🤭

18-20 dıye okudum bende oo ona kalırsa benım 5 gunum daha var full ılıskı mı napayım acaba bugun bos bırakıp cuma cumartesı pazar dıyorum bugun catlama durumu yok nasılsa

Rabbım nasıp ederse ınsallah kuzum bee
Canım bir boş bir dolu yeterli birde 3 tane havuç ye hemen yumurtayı çatlatıyormuş
İyi gelişmeden yersem çatlarım acep dıyorum bende 😂
Yok kız ye sen o olgunlaşınca çatlar 😂😂😂

Şimdi benim tahmini doğum 7 Ağustos diyor ama muhtemelen sezeryan olacak ne zaman olur ola 🤭 temmuz anası da olabilirim
Ben yetişemem galiba sana benim ade bitecekde yumurtlucamda tutacakda ohooo ölme eşşegim yaz gelsin 😂😂😂 ama agustosu yakalarsam seninle bir dogum yaparım ben hep 34 36 haftalık doguruyorum durmuyor benimkiler 😂😂

Canım bir boş bir dolu yeterli birde 3 tane havuç ye hemen yumurtayı çatlatıyormuş

Yok kız ye sen o olgunlaşınca çatlar 😂😂😂
O zaman yarından ıtıbaren havuç canavarı oluyorum 😂 Cumartesi pazar bızım henelımız oluyo zaten hafta içi vakıt bulamadığımızdan 😂iki hündür boş yarını doldurayım

X