Arada kaliyorummmmm

Bu zamana kadar hiç bakmadım ama böyle bisey yaşayınca tabi şaşırdım kaldım ben herkes dikkat ediyor sanıyordum olması gerekeni yapıyor sanıyordum öyle değilmiş

Ya en mantıklısı, kapı kulplarına, musluğun çevirme yerine, ıslak çamaşır sulu peçete bantla, bu pandemide çıkmıştı böyle ürünler. Ellerinin değdiği peçeteleri çöpe atarsın. Başka çare yok bu konuda.

Oturupta bakın böyle yapacaksınız diye anlatamazsın bence.

Ya en mantıklısı, kapı kulplarına, musluğun çevirme yerine, ıslak çamaşır sulu peçete bantla, bu pandemide çıkmıştı böyle ürünler. Ellerinin değdiği peçeteleri çöpe atarsın. Başka çare yok bu konuda.

Oturupta bakın böyle yapacaksınız diye anlatamazsın bence.
Taharet sonrası üstüne dokunuyor sonra elini yıkasa da fark etmez ki sonuçta çocuğu kucaklayacak

Kızlar belki saçma bi soru olacak ama çok sıkıntılı bu süreç benim için eşimin ailesi bize gelmek istiyor bebeğimiz oldu 6 aylık şuan ama gel gelelim ki bi ara bize geldiler bunlar tuvalette uzun kalıyorlar çıkınca sol el ile kapıyı açıp kapatıyorlardi bi şekilde konuyu açtım namaz kılan insanlar büyük tuvalet sonrası nasıl temizleniliyor diye işte ben anlattım dedim sol el ile temizleniyor sağ el ile üstümü toparlıyorum kapı kolunu musluğu sağ el ile açıp kapatıyorum eşimin annesi ben iyice duruluyor sonra üstümü çekiyorum dedi benim sizin gibi 1 tane donum yok iki elini de kullanıyormuş yani boku ole su ile yıkayıp aritip üzerini çekip dışarıda elini yıkıyor 1 kere sabunla tamam şimdi hepsi böyledir eminim koy de yaşıyorlar eşim hep köylü insan diyo bizde köyde büyüdük ama böle olmaz bende istemiyorum gelmesinler bahane uyduralim diyorum bebeğim 6 aylik kucaklayacaklar gitseler evin hangi tarafını temizlicem ben kapıları perdeleri koltukları halıları bebeğim küçük yapamam zaten bulaşan bulaşır çocuğu alacaklar ben onlardan alcam biz kendi odamıza gideceğiz yatağa gircez mikropLr buluşacakta bulasacak vallahi kafayı yicem toz toprak değil ki sil süpür gitsin çokta takıntılı değilim ama bu tuvalet konusu hassas noktam ne yapacağım ben
Bazı insanlar wc de elini yıkar ama.

X