Arada kaliyorummmmm

Var hepsi alışmışlar böyle ben mi yanlış düşünüyorum iyi niyetimle akıl danışmak için yazdım keşke anlayarak cvp verseler
Niyetinizi bilemem ama konudaki üslubunuz iyi niyet olarak geçmemiş ki bu kadar insan eleştirmiş. Haksız yere kimseyi gömmez KK.

Var hepsi alışmışlar böyle ben mi yanlış düşünüyorum iyi niyetimle akıl danışmak için yazdım keşke anlayarak cvp verseler
İyi niyet derken?Kayınvalidenizin bütün tuvalet macerasını öğrendik sayenizde🤨.Bakın,bunu el yıkama hastalığı olan ve bu yüzden senelerdir egzama ile boğuşan ben söylüyorum size.

Kızlar belki saçma bi soru olacak ama çok sıkıntılı bu süreç benim için eşimin ailesi bize gelmek istiyor bebeğimiz oldu 6 aylık şuan ama gel gelelim ki bi ara bize geldiler bunlar tuvalette uzun kalıyorlar çıkınca sol el ile kapıyı açıp kapatıyorlardi bi şekilde konuyu açtım namaz kılan insanlar büyük tuvalet sonrası nasıl temizleniliyor diye işte ben anlattım dedim sol el ile temizleniyor sağ el ile üstümü toparlıyorum kapı kolunu musluğu sağ el ile açıp kapatıyorum eşimin annesi ben iyice duruluyor sonra üstümü çekiyorum dedi benim sizin gibi 1 tane donum yok iki elini de kullanıyormuş yani boku ole su ile yıkayıp aritip üzerini çekip dışarıda elini yıkıyor 1 kere sabunla tamam şimdi hepsi böyledir eminim koy de yaşıyorlar eşim hep köylü insan diyo bizde köyde büyüdük ama böle olmaz bende istemiyorum gelmesinler bahane uyduralim diyorum bebeğim 6 aylik kucaklayacaklar gitseler evin hangi tarafını temizlicem ben kapıları perdeleri koltukları halıları bebeğim küçük yapamam zaten bulaşan bulaşır çocuğu alacaklar ben onlardan alcam biz kendi odamıza gideceğiz yatağa gircez mikropLr buluşacakta bulasacak vallahi kafayı yicem toz toprak değil ki sil süpür gitsin çokta takıntılı değilim ama bu tuvalet konusu hassas noktam ne yapacağım ben
"Çok da takıntlı değilim" 😒😒 premses sendromlu arkadaş onlar sizin üstğnüze zıçmaz ama sizde onların agzına zıçacak potansiyel var🤗

Ay ben çok huylanırım böyle şeylerden. Gece gece kaşıntı geldi, ürperdim. Gözümün önüne böyle eline k*k*lı yaşlılar geldi. Kimsenin evinde demek tuvaleti kullanmamak gerekiyor.

Ya şey lazım, şimdi altını temizledikten sonra dezenfektanlı mendillerden kullansınlar, öyle üstlerini toplasınlar. Her detaya girmişler sohbet sırasında söyle öyle yapsınlar.

X