Gelinlik Modelleri aqualilly'nin diktirmek için sabırsızlandığı gelinliği

teşekkür ederim canım. sen nişan için beğendiğini alıcak mıydın yoksa diktirecek miydin? şu gelinliğin gerçeğini bi bulabilsem de görsem ne çok istiyorum var ya en azından dikim için aklımda bi şeyler oluşur kumaşla malzemeyle ilgili. şu tafta eteğin altında ne var çok merak ediyorum doğrusu

nerede satılır bilmiyorum ki canım. araştırdım biraz ama türkiyede satış noktası bulamadım. diktirmeyi düşünüyordum. büyük ihtimal birebir aynısı olmazdı ama ona benzer birşeyler istiyordum. nasipse artık sade bir elbise giyeceğim : ) ekliyorum
Eki Görüntüle 369184 bunun lilasını düşünüyordum

gelinlik için görüştüğün bir yer oldu mu canım ? gelinlik gerçekten muhteşem inşallah dilediğin gibi olur.

ayyyyyyyyyy bu çok tatlı dikimi de çok kolay aslında. dün eminönünde ören tekstilde bu tarz puantiyeli tül gördüm. başka kumaşçılarda da vardır kesin. astarını yapacak. eteği tülden yapacak. etekteki tüllerin en üst katına mesela krep satenden şeritler dikecek. en üstüne de puantiyeli tülden kaplayacak. etek altına dantel dilim kolacak. bele de kemeri yapacak bitti inşallah iyi bir yere diktirirsin...

valla ben hiç beğenmedim ya..ben giymezdim şahsen ama sana hayırlı olsun.

bu da benim en beğendiklerim arasında bi tane daha vardı böyle yine çok beğendiğim eklemiştim topiklerden birine. çok beğenmiştim bunu da

papilionun modelleri çok güzel di mi

valla ben hiç beğenmedim ya..ben giymezdim şahsen ama sana hayırlı olsun.

senin beğendiğini de muhtemelen ben beğenmezdim o yüzden sorun yok bence

ben çok güzel hemen diktir

evet ya yılan hikayesine döndü bi diktirseydim artık hayırlısıyla

canım ben abiye işim için haftada 2-3 gün eminönü kumaşçılarını geziyorum artık. gelinlik malzemelerine de bakar oluyorum hep. lazer kesim çiçekli kumaşlar var ama tam seninki gibisine rast gelmedim. ya çiçekleri güzel olmuyor, ya aşırı taş koymuş oluyorlar, ya altındaki dantel güzel olmuyor. seninkinin tam aynısı olması için özel lazer kesim yaptırmak lazım ya da geçen gün gönderdiğim malzemeden olacak. ne zaman geleceksin sen istanbula?

ben bi an önce gelmek istiyorum ama havalar düzelmiyor bi türlü. bir de ev yeni bitti daha. yatak odam gidicek inşallah bi kaç hafa içinde ben de gidicem.

sana haber veririm zaten öncesinden mutlaka

beyaz eşya perde falan da alıcam hoff bi sürü iş

bu arada gelinliğin satıldığı websitesinin adresini buldunmu bilmiyorum ben baktım çok pahalı gelinlikler değil yani.bu mesela Türk lirası olarak 2500 tl yapıyor markanın resmi sitesinde.senin beğendiğin gelinlik bundan ucuzdur eminim.
http://unona.ua/en/sales189.html

bu 1800 tl

http://unona.ua/en/sales186.html

ukrayna markasıymış.bayıldıysan işini şansa bırakmayıp netten al bari.

BRIDAL WEAR SHOWROOM “ELZA”
elza@elza.ru adresinden irtibata geçersen vardır netten satışları belki diktirmek yerine daha makul.

Son düzenleme:

burdan değil de başka bi yerden satışını buldum 1500 civarıydı benimki geçen sezon olduğu için baya bi uygundu yani ama bu gelinlik pembe farkındaysan ben gerçeğini görüp dokunmak malzemesine bakmak istiyorum sadece, almak değil. ilk sayfalarda minenes fotoşopla benim istediğim hale getirmişti gelinliği. kırık beyaz üzerine pembe kuşakla. gerçi o eteğini de tül yapmıştı acaba nasıl olur diye merak ettiğim için ama tül hoşuma gitmedi böyle tafta daha güzel.

zaten dikimi de çok zor bi gelinlik değil malzemesi bulunduktan sonra. malzemede de en çok lazer kesim çiçeklerde zorlanırız diye tahmin ediyorum. onu da minenes kendi gelinlikçisinde görmüş bakıcaz artık ben bi istanbula gideyim de hayırlısıyla.

ilgin için teşekkürler bu arada araştırmışsın falan baya sağol

google "görselden ara" bölümüne bu resmi yüklersen çıkıyor siteler canım ekstra çaba sarfetmedim yani,gelinlikler benimde ilgi alanım. ama çoğu gelinin farklı olma mücadelesinin aksine ben ,düz ,saf beyaz, sade ya da zengin bir duruşu olan,gösterişli gelinlikler bakıyorum daha çok.
bir de şöyle bakmak lazım senin gelinliğe canım,onu manken taşıyor,çok güzel bir arka plan ışıklandırma ve pürüzsüzleştirilmiş hatlarla...ben bu gelinliğin gerçekte normal birinde yani,basit duracağını düşünüyorum...tabiki diktirilir de işte sonrası mühim olan.

Son düzenleme:
bencede çok tatlı hmm şimdi sen öyle anlatınca ben bile dikerim havasına girdim teşekkür ederim ,ben bunu nişan için düşünmüştüm ama evde olacağı için vazgeçtim. yine de kısasını diktirsem olur mu diye düşünmeyede devam ediyorum:S
bu da benim en beğendiklerim arasında bi tane daha vardı böyle yine çok beğendiğim eklemiştim topiklerden birine. çok beğenmiştim bunu da

ehehe artık aynı şeyleri beğenmemize şaşırmıyorum
bu arada konunu böldüm canım kusura bakma ben gaçayım

bu dediklerin tüm gelinlikler için geçerli nihayetinde hepsini mankenler giyiyor, prf. çekimler yapılıyor, ışık, makyaj, fotoşop hepsi için geçerli değil mi? ben mi yanlış biliyorum?

buna farklı olma mücadelesi demen ne kadar doğru o da tartışılır. kimsenin ekstra bi çaba sarfettiğini sanmam farklı olmak için herkes kendi zevkine göre bir şeyler bakıyor. bu forumda benim giyerim diyebileceğim gelinlik modeli o kadar az ki. ha ben mi çok zevkliyim ?hayır bu benim zevkli ya da zevksiz olduğumu belirlemez diye düşünüyorum. tarz meselesi diyebiliriz belki.

bu gelinliği giymek istemeyecek insanlar olması fikri de bana gayet normal geliyor. neden bana bu gelinliğin kötü olduğunu ispatlamaya çalışır bi tavırdasın şaşkınım doğrusu.

sonuç oalrak diyeceğim şu ki fikrin için teşekkür ederim. ciddiyim, okumuşsun araştırmışsın zahmet edip yazmışsın teşekkürler ilgin için. ama allah'tan bir mani olmaz ise bu gelinliği diktireceğim ve giyeceğim düğünümde inşallah.

sen dedin ya bunu nişan için düşünüyorum diye ben de kardeşime gösterdim benim düğünümde giymesi için o da çok beğendi bakalım farklı bişey yatmazsa aklına bunu uçuk pembe tonlarda diktirelim diyoruz. benim diğer beğendiğim de şuydu sanırım yanlış yüklemediysem

Son düzenleme:

bu da çok güzelmiş

kardeşin bence başka birşeye bakmasın bu elbise ile senin kır düğününde süper olur : ) bende tekrar karar verdim bunu diktireceğim. başka elbiselere baksamda aklım onda kalıyor

ay bakalım ya seninkini ya bunu ikisinden birini istiyorum ben de. dediğin gibi kır düğünü için güzel olur.

düğünde cupcake de yaptırayım diyorum masalara bir ya da iki servis açıp içine kişi sayısı kadar cupcake koydursam nasıl olur? bir senin magnetlerden yaptırayım yine masalara herkese birer tane koyayım?

davetiye beğenemedim aklımda ne zamandır sana sorcam. ne düşünüyosun sen davetiye için? bi düğünde böyle eski gibi saman kağıdı gibi kağıtlara koymuşlardı dümdüz davetiyeleri (ama davetiyenin kendi renkli bazısı pembe bazısı lila bazısı mavi renk renk davetiyler) sonra kağıt gibi iplerle bağlamışlardı. en beğendiğim o oldu da uğraşabilir miyim dersin? kız kendi yapmış çünkü o dış kısmını sadece kartları bastırmış

bak cupcake dedin şu foto aklıma geldi . bir blogda görmüştüm çok hoşuma gitti: )

cupcake çok güzel olur ama pastan var ya canım ikisi beraber çok olmaz mı:S pastan yeterli geldi bana. magnet dersen çok güzel olur düğünde bende düşünüyorum onu hem nişanda hem düğünde yapacağm nikah şekeri niyetine.

ben daha davetiye kısmına gelmediğim için pek bakmadım ve düşünmedim doğrusu ama senin için bakabilirim hem banada fikir olur : )bahsettiğin davetiye şöyle birşey mi?

bunun gibi sanki tam da böyle değil ama bu da güzelmiş gördüm de şimdi

böyle bağlanıyor ama

heh bak dışı bunun gibi üstünde yukarıdaki gibi fiyonk var

şöyle bi ikram masası da güzel oluyor kır düğünlerinde

işte görselliği çok hoş cupcakein ondan istiyorum biraz da

yalnız senin eklediğin davetiye yanında benim ekledğim oyuncak uçak gibi kaldı

güzelmiş canım o da biraz bakıp daha farklı birşey bulunamazsa düşünebilirsin. bende bakayım belki değişik bişeyler buluruz. ben nakış desenli davetiye görmüştüm o da hoşuma gitmişti bak şimdi hatırladm
cupcake görsel olarak güzel ona lafım yok ama düğün pastası varken ikisi birarada fazla geldi bana:S ya da bu ara ben cimriyim bilemedim şimdi

ahahahah ben de çok cimriyim bu aralar sorma ay bak ya nolursun hem kendine hem bana sen beğenirsen ben de beğenirim kesin ben çok sıkıldım istediğim gibi bi davetiye bulamadım bi türlü. hadi nikah neyse önemli değil de düğün davetiyesi güzel olsun istiyorum :/ doğru diyosun pastayla fazla olur :/ magneti yapıcam kesin ama. şekeri de nikahta yapıcam düğünde magneti. zaten şu an benim düğün için dekorasyon işi organizasyon işi konuşulmadı standart fiyata tuttuk kalanını şirketle görüşücez onun için de bi ay önce falan gelin dediler.

pasta, gelin yolu, müzik (dj), gelin damat çadırı, alkolsüz içecek, çerez, cips, aperatifler ve standart masa süslemesi var şu an. ben ayrıca güzel bi tak masalara canlı çiçek bir de fotoğraf çekimi için süslü bi platform istiyorum. yiyecek çok da önemli değil bence yemek istemiyorum ama masal gibi bir yer olsun istiyorum. inşallah olur

bir davetiye bulmuştum ama sonradan beğenmedim:S bakmaya devam ederim canım
senin saydıkların benimde hayalimdi ama kır düğünü olmayacak bende mekan belli olunca birşeyler düşüneceğm artk yalnz foto için platform fikrini uygulayacağm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…