Gelinlik Modelleri aqualilly'nin diktirmek için sabırsızlandığı gelinliği

evet geç kaldım biliyorum ama sonunda dikim için bi modaeviyle anlaşıldı fatih'te. ben bir türlü ist'a gidemedim güya ocak sonunda gidecektim erteleye erteleye bugüne kadar geldim. neyse artık bekleyecek zaman kalmadı diyerek nişanlım kayınvalidem ve nişanlımın halasını bugünü gelinlikçi arayışına çıkardım onlar da sağolsunlar zaten fatih'te oturuyorlar bayanların ikisi de kız evlendirmiş tecrübeliler de düştüler yola bildikleri yerlerden başlamışlar ilk ve biriyle anlaşmışlar. kayınvalidem dikişten anlar ona güveniyorum o yüzden ben de anlaştıkları yere tamam dedim. kumaşları biz alıcaz. kaynım da kumaşçı bu arada haftaya da kumaşlar alınacak.

ben de 13 nisan'da ist.a gidiyorum iki prova birarada alınacak hayırlısıyla gelinliğim dikilmeye başlanacak. kadın 1 aya yetişir demiş bizim de 1 ay civarı bir zamanımız olacak zaten 13 nisan'dan sonra.

işte böyle şimdilik. maceralarımın devamını da yazarım bu gelinlik işinde. eğer memnun kalırsam sizlere gelinlikçimin adını veririm. şimdiden bir şey söylemek istemiyorum. hayırlısı bakalım :))

hayırlısı olsun. umarım malzemesini bulursunuz. lazer kesim çiçekleri muhtemelen özel yaptırmanız gerekeceğinden daha önce bahsetmiştim. umarım uğraşmak istenmediğinden aceleye gelmez de içine sinen bir şey olur...

hayırlısı artık dediğin gibi çünkü şartlar bi türlü elvermiyor gelip gitmeme :/ okula üç gün gidiyorum diye rahat rahat gezindim bi ay sonra ders verdiler cuma gününe o da bana sorun oldu :/

yine de adanada diktiremiceme emin oldum da gelinlikçi arattım bizimkilere. bakalım o çiçekler beni düşündüren tek kısmı o da hallolur artık bi şekilde

kızlar ayakkabı almam lazım hem de çok kısa bi süre içinde. prova için ayakkabıyla gitmem gerekiyor modaevine. teorikte ne istediğimi biliyorum ama istediğim modelleri nerde bulabileceğimi bilmiyorum.

Ayakkab Sat | Bayan Ayakkab, izme, Babet , Orjinal Ayakkablar, Tm Markalar Spot Fiyatlara, Online Ayakkab Sat Maazas, Ayakkab Modelleri, Ayakkab | rnn Byk Resmi

genel olarak böyle bi ayakkabı istiyorum ama bu çok sade. bu rengi de pek süslemiyolar gelin ayakkabısı gibi. 2 tane nr 39da var alçak topuklu pudra süslü ayakkabı onların da beğenmedin sanırım napsam :/

bunu alıp şöyle bi şeyi kendim mi yapıştırsam acaba
Ayakkab Sat | Bayan Ayakkab, izme, Babet , Orjinal Ayakkablar, Tm Markalar Spot Fiyatlara, Online Ayakkab Sat Maazas, Ayakkab Modelleri, Ayakkab | rnn Byk Resmi

nr 39dakiler de şunlar

böyle bi şe güzel mesela keşke limagoda gördüğümde alsaymışım

hahaha yalannn yalan soyluyosun diye bi tane patlatmadin iyi ki :))) tam gelinliginin sekerligine uygun bi ayakkabi gercekten cook guzeller canim cok guzel olucak dugunun insallah

hahaha yalannn yalan soyluyosun diye bi tane patlatmadin iyi ki :))) tam gelinliginin sekerligine uygun bi ayakkabi gercekten cook guzeller canim cok guzel olucak dugunun insallah

inşallah canım

fotoğraf işini acaba ertelesek mi diyoruz düğünden sonraya. o stresle bir de onla uğraşmak orda yorulmak gözümde büyüyor :/ bir de bi çekim gördüm efe's photographydeydi sanırım şileye gitmişler deniz kenarında hatta denizin içinde gelinlik damatlıkla çok özendim aklım kaydı valla ne yalan söyleyeyim :))

ben de bu model saçlara bayılıyorum yaa evlenirken umarım unutmam

gelinlik modeline bayildimmm çok zevkli ve farklı umarım tahmin ettiginden ck daha güzel dikerler
Saç,duvak ayakkabı fikirleride çok zevkli , bu isten anliyan insanları bı başlıkta bulmusken bisey sorayım bende bende siyah kusakli bı gelinlik beğendim ama çok zarif bi kuşak istersem pudrada olabilir ama ben siyahi çok sevdim sizce nasıl olur vera wang in modeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…