Gelinlik Modelleri aqualilly'nin diktirmek için sabırsızlandığı gelinliği

merhaba canım,
ben gelinliğini gerçekten çok çok çok beğendim...Özellikle sırt detayı çok muhteşem...bence canım gelinliğin bu hali daha hoş...tül hali bu tarz gelinliği basitleştirmiş..bu şekliyle daha ağır ve daha şık duruyor....Saç modeli olarak bellanın saç modeli çok yakışır....ve duvakta oradaki gibi sırt detayını kapatmayacak yumuşaklıkta olursa şahane bir gelinlik olur diye düşünüyorum....ve canım diğer aksesuarlarında gayet güzel...inşallah canım içine sinecek bir şekilde en güzel gelinlik olur.....

Birkaç tane örgü saç modelleri yükledim canım.Belki hoşuna gider...bu gelinliğe örgü modelin daha romantik olacağını düşünüyorum...

gelinsacorguleriorgusac.jpg
orgusacmodeli3.jpg

gelinsamodelleri2nfs.jpg
orgugelinsaci.jpg

orgulugelinbasi.jpg

Son düzenleme:
sağol tatlım ben de tül düşünmüyorum zaten tafta konusunda herkes aynı şeyi söylüyor daha orjinal diye ki ben de öyle üdşünüyorum. saç modelleri için ayrıca teşekkür ederim örgü düşünüyorum evet saçım için
orgulugelinbasi.jpg
bunu beğendim çok hoşmuş. diğerleri çok yapılı duruyor. bu daha sade. özellikle blake livelynin saçını çok beğenmiştim bu da güzelmiş :)

:KK70: ay inşallah güzel olur canım ya. böyle yeniden dikimlerden korkmuşumdur her zaman ama napıym türkiye'de satılmıyor bile bu marka :KK43: en azından ben tecrübe edinmiş olurum inşallah sen de diktirmek istersen sana yardımım olur belki seninki daha iyi olur böylelikle

henüz de bi gelinlikçiyle konuşmadım yarın nişanlanıyorum o aradan çıkmadan kafamı dağıtmak istemedim. yarını bi atlatayım da pazartesi salı adana'da gelinlikçi ve mobilyacı dolaşıcam nişanlım da burdayken hazır. belki o beğendiklerim gibi ama daha kibar mobilyalar bulabilirim yemek odam için :))

bence çok çok güzel olucak eminim inşallah güzel bir gelinkçi bulursunda bu modeli çok güzel diktirirsin sonra bizede detayları anlatırsın valla bu gelinlik biraz eski bir tarz kendine özgü geldi bana farklı birşey o yüzden çok beğendim straplez tercih etmicem çünkü tam bu model bana göre o yüzden herhalde ileridede fikrim değişmez canım

benim kulaklar hafif kepçe olduğu için bella ve blake lively saç modeli düşünürsüm ikisininkide çok hoş

nişanı inşallah atlatmışsındır canım

nişanlıyım artıııık :KK70:

bugün nişanlımla gelinlikçi gezdik adana'da. aslında istanbul'a gidecektim ama hava şartlarından ve bronşiti hala tam atlatamadığımdan dolayı cesaret edemedim. bi çok yerle konuştum ama içime sinen bi yer olmadı henüz. zaten bir bayan bana dikim konusunda güven verdi o da maddi olarak güven vermedi. fiyat soruyorum kumaş sizdense ne kadar benden olsa ne kadar lafı dolandırıyor bi cevap vermedi adam gibi. ama gelinlikle ilgili baya yorum yaptı eteğiyle ilgili özellikle. keşke gelinliğin gerçeği satılsa da gidip bakabilsek eteğinin altı nası tülü nası :/

öyle işte bakalım inşallah güzel olur da ben de sana fikir verebilirim dikim konusunda

selam kızlar,
çeyizdi, nişan alışverişiydi hayat akıp gidiyordu ama aklımda hep o soru vardı peki ya gelinlik?

çok güzel gelinlikler gördüm, gerek normal hayatımda gerek internette; çok da gelinlik beğendim Allah var ama hiç biri için "işte bu" diyemedim taa ki dün geceye kadar. metanira ile mesajlaşmalarımız sırasında onun kır düğünü başlıklarından birine eklediği gelinlik modellerini görüp beğenerek markayı araştırmaya başladım. derken gelinlik konusunda fikirlerine ve bilgisine hayran olduğum minenes yine aynı marka ile ilgili düşüncelerini belirtince google'dan elimden geldiğince görsel taramaya başladım ve sonunda "o" gelinliği gördüm. gecenin 1'i falandı ama o an yüzüm aydınlandı. şimdiye kadar gelinlik alanlardan hep aynı şeyi duymuşumdur "bu gelinliği gördüm ve tamam dedim aramayı bıraktım". bana neden öyle olmuyor diye düşünüyordum evet çok fazla gelinlik modeli beğeniyordum ama dönüp dolaşıp bilgisayarıma indirdiğim fotoğraflara bakınca gözüme hepsi aynı gibi geliyordu.

artık öyle değil bu gelinliği istiyorum, Allah'ın izniyle de diktireceğim. yalnız gelinliğin kumaşı konusunda bazı sorular var aklımda. gelinlikçiye fotoğrafı gösterip, kendimi teslim etmek istemiyorum. öyle bir durumda eminim gelinliğin üst kısmındaki ipeksi tülden kısmı perde tülüyle yapacaktır. bu kadar yumuşak bu kadar zarif bir gelinliği en iyi şekilde diktirmek için elimden geleni yapacağım. sizin de fikirlerinize, modaevi ve kumaş önerilerinize ihtiyacım var.

allah hepimize istediği gelinliği giymeyi, mutlu huzurlu evinde oturmayı nasip etsin. amin

metanira ve minenes'e de bu gelinliği bulmamda vesile oldukları için çok ama çok teşekkür ederim.

işte gelinliğim :nazar: :nazar:

Eki Görüntüle 314390

gelinliği kırık beyaz ya da krem rengi diktirmek istiyorum allah'ın izniyle. kuşağı yine bu pembeden olmasını istiyorum. ayakkabılar için daha önceki bir gönderide de yazdığım gibi nr 39'u düşünüyorum. kuşakla aynı tonlarda bir ayakkabı olabilir, yine aynı renk buketle de kombinleyebilirim. boğacağını düşünürsem saçımda ve kuşağımda pembeyi, buket ve ayakkabımda daha canlı bir renk kullanabilirim.

ayrıca bu gelinliği kolsuz değil de düşük kol diktirebilirim. koltuk altından değil sadece omuzdan hafif bi kulakçıkla omuz başlarımı örtebilirim bilemiyorum ona henüz karar vermedim.

saçım için doğal bir topuz düşünüyorum. açık bırakmayı isterdim ama adana'nın yaz sıcağında imkansıza yakınsıyor bu isteğim. fotoğraftaki gibi doğal bir saç düşünüyorum. sımsıkı toplu ve taralı değil evden çıkarken toplanmış gibi olsun istiyorum.
kır düğünü demek bana göre açık mekanda salon düğünü yapmak demek değil. pastasıyla, gelinlikle, saçla, makyajlar, mekanın dekorasyonuyla salon düğününden çok farklı olmalı.

Eki Görüntüle 314407
Eki Görüntüle 314408
pasta modelleri bunlar var aklımda.
takı olarak şu tarz çiçekli böcekli şeyler
Eki Görüntüle 314431 Eki Görüntüle 314432 Eki Görüntüle 314444

daha nişanımız bile olmadı bu arada :) allah'ın izniyle şu nişanı bi atlatalım tamamen düğün işine yoğunlaşayım, tüm hazırlıklarımı burdan paylaşmak istiyorum. hem belki birilerine yol gösterir hem de sizin fikirleriniz benim için aydınlatıcı olur.
şimdilik bu kadar, sevgiler...

gelinlik modelin çok orjinal ve şeker :)) umarım herşey istediğin gibi olurr :KK3: fakat ben o koyduğun takılara bayıldımmm tam benlik feci şekerler :)) nerden bulduğunu sorsam ??

altınbaş flora serisi :KK70:
çok güzeller ama biraz pahalılar :KK43: olsun içime sinen başka bir şey olmazsa değer bence :KK70:

bu arada gelinliği beğenmene sevindim :))

nişanlıyım artıııık :KK70:

bugün nişanlımla gelinlikçi gezdik adana'da. aslında istanbul'a gidecektim ama hava şartlarından ve bronşiti hala tam atlatamadığımdan dolayı cesaret edemedim. bi çok yerle konuştum ama içime sinen bi yer olmadı henüz. zaten bir bayan bana dikim konusunda güven verdi o da maddi olarak güven vermedi. fiyat soruyorum kumaş sizdense ne kadar benden olsa ne kadar lafı dolandırıyor bi cevap vermedi adam gibi. ama gelinlikle ilgili baya yorum yaptı eteğiyle ilgili özellikle. keşke gelinliğin gerçeği satılsa da gidip bakabilsek eteğinin altı nası tülü nası :/

öyle işte bakalım inşallah güzel olur da ben de sana fikir verebilirim dikim konusunda

:KK16:mutluluklar seninle olsun... bundan evlilik yolunda bütün herşey gönlünce olsun...

bu arada düşündüğün gelinlik çok ama çok zarif ... çok güzel bir seçim :KK34:

:KK16:mutluluklar seninle olsun... bundan evlilik yolunda bütün herşey gönlünce olsun...

bu arada düşündüğün gelinlik çok ama çok zarif ... çok güzel bir seçim :KK34:

çoook teşekkürler :))) allah tüm evlenenlerin yuva kuranların yardımcısı olsun çok zor ama çok tatlı günler. inşallah devamı da güzel olur :))

canım flora serisinin fiyatı nedir bide bilekliğe baktım fakat göremedim çok ama çok tatlı set oluşturulabilinir

canım uzun zamandır bakamıyorum ne yaptın gelinlik işini bir gelişme varmı karar verebildinmi modele ne zaman diktireceğine az kaldı düğünlerimizede gerçi benim kesin bir tarih yok ama eylül yada ekim gibi olacak

model bu topikteki olcak canım o kesin de bi yer bulamadım henüz. adana'yı eledim ama artık kesinlikle en iyisinden en kötüsüne gezmediğim gelinlikçi kalmadı hepsine gösterdim bu modeli ama hiç tatmin edici cevaplar alamadım maalesef. büyük ihtimalle istanbulda diktiricem. benim düğüne de daha var ağustosun sonunda ama nikahta da giyicem gelinliği o mayıs gibi olucak tam tarih belli olmadı. yani benim yavaştan bu gelinlik işini bi sonuca bağlamam lazım :/ havalar da berba biraz düzelse istanbula gelip bi kaç yerle görüşücem

Canım seçtiğin gelinlik bence çok güzel. İnşallah istediğin gibi olur. Ama diktirmek her zaman risklidir. Bu yüzden kendine iyi bir terzi bulmalısın. Bende kendi seçimimi göstereyim. Yıllar önce beğenmiştim bu gelinliği. Resmini bir köşede saklıyordum. Ama şimdi çevremden çok sade yeni modellere bak diye yorumlar aldım.
Siz ne dersiniz?

$gelinlik10.jpg

Canım seçtiğin gelinlik bence çok güzel. İnşallah istediğin gibi olur. Ama diktirmek her zaman risklidir. Bu yüzden kendine iyi bir terzi bulmalısın. Bende kendi seçimimi göstereyim. Yıllar önce beğenmiştim bu gelinliği. Resmini bir köşede saklıyordum. Ama şimdi çevremden çok sade yeni modellere bak diye yorumlar aldım.
Siz ne dersiniz?

Eki Görüntüle 358355

modelin sadeliği problem değil ama gerek malzeme gerekse model olarak oldukça demode. Daha modern şeyler var artık piyasada...Bence yenilerine bir bakmanız güzel olur.

gelinliğine bayıldım bende sana bir moda evi tavsiye edyim istersen tuzpazarında aymes giyim dikişi iyi istediğin modeli yapıyo ve fiyatı uygun tel..05055178704 ayla hanım..

tuzpazarını bilmiyorum ama aklımda buluncak verdiğin isim teşekkürler :))

Siz ne dersiniz?

Eki Görüntüle 358355

modelin sadeliği problem değil ama gerek malzeme gerekse model olarak oldukça demode. Daha modern şeyler var artık piyasada...Bence yenilerine bir bakmanız güzel olur.

ben de minenes'e katılıyorum canım. malzemeden pek anlamam ama modelin sade olması kötü bi şey değil bilakis bana göre iyi bi şey fakat model çok eski duruyor dediğin gibi yıllar öncesinden kalma :KK70:

biraz baksana pronovias'a falan kızlar yüklemiş fotolarını beğeneceğin bi şeyler çıkacaktır muhakkak

konularına tek tek bakıyorum canım gelinliği şimdi gördüm ve bayıldım:KK16: kır düğüne ve senin zevkine yakışır güzellikte
keza takılarında o derece güzel. bende aynı markanın bir modelini nişan için düşünüyordum ama aile arasında olacağı için vazgeçtim : )

çok çok güzel mutlulukla giy:KK16:

X