Annemin bana yaptığı haksızlık mı değil mi?

Allahtan 3. Katta oturuyorum
Gelip geçerken 1. Kattakileri ezikleyeyim bari 😂

Üstelik kendi çocuğu da değil
Gazlayan çocuğun eşi 🙄
3 mü 😏 biz en üst kattayız 🥴 Kocam bey bizim evimizin üstüne ev olamaz diye en üst katı tercih ettiydi, kimlerle muhattap oluyormuşuz şurada, birinci katta oturanlar bile varmış aramızda 😱 bundan sonra beni alıntılayacak olanlar kat numarasını belirtsin lütfen ona göre cevap vereceğim :KK70:

Siz yaşayanların söylediklerini umursamıyorsunuz ki. Benim kronik hasta %80 engelli raporu olan bir ablam var mesela. Ailemin malı mülkü ona feda olsun, ben beş kuruş almasam da olur diyorum. Özellikle evlerden birinin onun üzerine yapılmasını istiyorum. Diğerinde de oturacak zaten. Ki benim ablam malulen emekli olmuş, kendi maaşını alan bir insan.

Strobe bizzat bipolar hastalığıyla savaşan bir kadın olarak yaşadıklarını ve kardeşiyle ilişkisini yazdı paragraflarca. Okumadınız bile muhtemelen.

Biz yaşayanlar olarak yazıyoruz. Ama siz o kadar bencil ve art niyetlisiniz ki hala yişimidin yiziyirlir bisitçi diyebiliyorsunuz.
Kardeşim disleksi yaşı da 19, okul da okuyor. İleride kendi kendine de yeter ama o kadar kıyamıyorum ki, aileme herşeyi ona verin, en azından kira gelirleri ile çalışmasa çalışmak onu zorlasa bile geçinir diyorum. Birde başına kalır yorumlarını okudum, allah vicdan versin. Kardeşim başıma kalır diye nasıl düşünür bir insan. Kardeşimin en ufak sıkıntısında ben yanındayım. Elim hep üstünde. Onun kendini garanti altına alması bu hayatta en çok beni mutlu eder.

3 mü 😏 biz en üst kattayız 🥴 Kocam bey bizim evimizin üstüne ev olamaz diye en üst katı tercih ettiydi, kimlerle muhattap oluyormuşuz şurada, birinci katta oturanlar bile varmış aramızda 😱 bundan sonra beni alıntılayacak olanlar kat numarasını belirtsin lütfen ona göre cevap vereceğim :KK70:

Hah abortmanınız kaç katlı söyle bakayım? En üst kat deme, kaç kat var abortmanınızda onu de hele. Ben 15 katlı abortmanın onbeşinci katındayım. Come on bana katını söyle!!11

Ay benim evim bile yok

Kardeşim disleksi yaşı da 19, okul da okuyor. İleride kendi kendine de yeter ama o kadar kıyamıyorum ki, aileme herşeyi ona verin, en azından kira gelirleri ile çalışmasa çalışmak onu zorlasa bile geçinir diyorum. Birde başına kalır yorumlarını okudum, allah vicdan versin. Kardeşim başıma kalır diye nasıl düşünür bir insan. Kardeşimin en ufak sıkıntısında ben yanındayım. Elim hep üstünde. Onun kendini garanti altına alması bu hayatta en çok beni mutlu eder.
Kardeşlik böyle bişey çünkü. Canından can. Aksini nasıl hissediyor ve düşünüyorlar anlamıyorum ben.

Kardeşlik böyle bişey çünkü. Canından can. Aksini nasıl hissediyor ve düşünüyorlar anlamıyorum ben.
Çok üzüldüm gerçekten. Kardeşimin kendini garanti altına aldığını görmeden allah canımı almasın. Zora düşecekse de allah beni ona bağışlasın onu yalnız bırakıp ölmeyeyim derim hep. Bilmiyorum böyle olunmamalı ya. Bu konunun açılması bile ayıp.

Çok üzüldüm gerçekten. Kardeşimin kendini garanti altına aldığını görmeden allah canımı almasın. Zora düşecekse de allah beni ona bağışlasın onu yalnız bırakıp ölmeyeyim derim hep. Bilmiyorum böyle olunmamalı ya. Bu konunun açılması bile ayıp.
Biz dört kardeşiz sürekli birbirimize bişeyler yapma derdindeyiz. Ufak tefek de olsa destek oluyoruz, kendimizden kısıp birbirimize yapıyoruz çoğu zaman. Allah yokluklarını göstermesin.

2.5 yaşındaki oğlunun üstüne yap o zaman bütün mal varlığını. Sonra yaşlılığında emekli maaşıyla kira ödemeye çalışırken ne haklıymış kk’daki kadınlar der başını taşlara vurursun 😂
Amirim diyordu, babasının bi lafı varmış "Evlada mal mülk yapanın...... '' diye başlayan. 😂 Adam yaşamış, bin pişman.

15 mi? 😪

Saygılar hörmetler size hanımefendi.

Bunu aramızda en çok hakeden sizsiniz. 15 kat ne demek :KK52:

Taam taam 4. kattayım. Biraz o şadafadı hayal etmek istedim sadece. Üzülma. : (
Ama sonuçta son kattayız. Üstümüzde kimse yok. Kendi abortmanlarımızın sultanıyız.

Taam taam 4. kattayım. Biraz o şadafadı hayal etmek istedim sadece. Üzülma. : (
Ama sonuçta son kattayız. Üstümüzde kimse yok. Kendi abortmanlarımızın sultanıyız.
Gocama didim ben son kat alalım didim yok didi. Damı akar, çatısı uçar, yazın yanarız kışın donarız didi almadı bana. Şimdi uyandırıp kavga etcem 😡

Gocama didim ben son kat alalım didim yok didi. Damı akar, çatısı uçar, yazın yanarız kışın donarız didi almadı bana. Şimdi uyandırıp kavga etcem 😡
Birinci kattan en üst kata geçmek bir anda sarsıcı olabilir. Havası,suyu başka malum, carpardı sizin birinci kata alışmış bünyeyi 🥴sizin için üçüncü kat ideal, kocanız bey iyi düşünmüş.

X