Annemi istiyorum.

Allah mekenlarını cennet etsın ....anasızlıkta babasızlıkta cok zorrrr bılırım...
babasız buyudum bende...zorluunu yokluunu yasadım bılırım...
ve şimdi aklım çıkar ya annemede bişi olursa dıe.....Allah sabır wersın ne denırkı baska....

ilgine teşekkür ederim canım....Allah anneni başında eksik etmesin.....

ilgine teşekkür ederim canım....Allah anneni başında eksik etmesin.....

amin ablacım tsk ederim...
Allah eşine ve cocuklarına baışlasın seni..onlarla mutlu omur gecır dolu dolu..tabı hiç bişi ananın yerını tutmaz tutamaz ama..Allahın takdırı ne gelırkı elden...
Allah sevdıklerı kullarını sınarmış denermış acıyla..demekkı sende sewgılı kulusun Allahın...ve ne guzelkı sende bır annesinnn.....

gamze canım benim allah mekanlarını cennet etsin ben 47 yaşındayım 23 yıl önce 44 yaşındaydı anneciğim vefat ettiğinde 5.5 yaşında kardeşim le beraber evde 3 erkek kardeşim kaldı onlara 1 yıl sonra üvey anne geldi hala birisi annesinden bahsetse burnumun direği sızlıyor benimde 2 tane çocuğum kızımdan birde torunum var ama annemi hala arıyorum çok özlüyorum onu çok içim yanıyor allah mekanlarını cennet etsin melekti uçtu gitti elden hiç birşey gelmiyor canım benim öpüyorum

canım arkadaşım seninde paylaşımın için teşekkür ediyorum...Yaş ilerledikçe insan daha çok arıyor değilmi anacığını......Ama dediğin gibi elden bir şey gelmiyor....bende seni öpüyorum......

canım seni çok iyi anlıyorum bende 2005te anneciğimi 2006da ise babamı kaybettim yoklukları gün gün içime oturuyo ne gelin olduğum günü görebildiler nede mutlu yuvamı allhım onların mekanlarını cennet etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…