Annemi istiyorum.

gamzeH

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
310
0
merhabalar ben 2 küçük kız annesiyim yuvamda çok mutluyum ama yeterli değil ne annem var ne babam ben küçükken öldüler kokularını unuttum öyle özeniyrumki tatillerde annelerine giden bayanlara ben çocuklarımla evi bekliyrm 40 yaşındayım ama çok özlem duyuyrm çok zor bu duyguyu eşimin ailesinde yakalamak istedim ama kaynanadan çok zor anne olmak Allaha çok şükürki eşim ve çocuklarımla mutluym neyse benım gibi anasızlar varsa paylaşımlar için burdayım

basın sağolsun :çok üzgünüm:
rabbim kimselere anasız bırakmasın :Saruboceq:
senağlama

Allah yardımcın olsun....seni çok iyi anlıyorum, çok şükür annem hayatta ama onsuz kalacağımı düşünmek bile bana yetiyor kimi zaman....ama ne güzel ki sende bu duyguyu tatmışsın...

MEVLAM yardımcın olsun.peygamberimiz (s.a.v)cennete giden yolda elinden tutsun.seni rabbimin cennetine o soksun ıNŞALLAH.duayla kal...

sevgili çamaşır suyu annene Allah uzun ömürler versin onu benim yerime kokla ve öp.....

oncelıkle basınız saolsun
kokularını unuttum dıyorsunuz ama
aynı kokudan sızdede var suan
sızde bır annesınız ne mutlukı

Rabbim çocuklarına senin kaderini yaşatmasın ve onların anasız bırakmasın sağlıklı uzun ömürler bereber olun. mutluluğunuz daim olsun. Rabbim kimseyi anasız bırakmasın. yokluğunu düşünmek bile çok kötü

Allah biryerden ağlatmış seni biryerdende güldürmüş canım
Annesizliğe dayanmak zordur. Anne bu
Allahtan kocanla çocuklarınla mutlusun
İşte herşey tam olmuyor allah biryerden yokluk veriyor..
Allah sana uzun ömürler versinde çocukarının başında ol hayatıma.s.

canım allah rahmet etsın
benımde anem var ama yurt dısındalar bende ha deyınce goremıyorum cok özluyorum annecıgımısenağlama

Kaynana öz anne gibi olamaz, bunu bir geçelim sengözlerimebaksanab Sizin suan yapmanız gereken cocuklarınıza sımsıkı sarılmalı, esinizi asla yanınızdan ayırmamanızdır(ruhen) özleminiz her ne kadar buyuk olsa da, asla kimseye imrenmeyin, Allah böyle hayırlısını gormus diyip yolunuza devam edin....

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar Allah herkezin gönlüne göre versin .Beterin beteri var Allah elimizde olanları almasın ama özellikle annesizlik çok zor yapacak birşeyde yok sadece benim içimde kapanmayan yara........

sevgili çamaşır suyu annene Allah uzun ömürler versin onu benim yerime kokla ve öp.....

sağol canım, arada bir ihmal ediyorum annemi..her geçen gün kafama biraz daha dank ediyor...3 günde bir aramasam merak ediyor, anneannemi de annem 1hafta aramayınca anneannem telaşlanırdı, ne var bunda derdim...artık hiç öyle demiyorum,kendi çocuğumolursa bir gün bile aramasa merak ederim galiba...

senağlamaYaaa.kızlar niye böööle konu açıyosunuz ki,ağlatıyosunuz,içim burkuluyor.senağlama.çok şükür anneciğim hayatta.ama senin annene Allahtan rahmet dilerim.Çocuklarınla birlikte Allah sana uzun ömür versin

3.5 yıl oldu annemi kaybedeli.Çok özledim.Annenin yeri bambaşkaymış.Allahım kimsenin başına vermesin

canım benim annem çok şükür yaşıyo ama ayrı şehirlerde olduğumuz için yazdan beri göremiyorum canım:çok üzgünüm:
bende özledim kızlarımda anneannelerini sorup duruyolar.inşallah yakın zamanda görüşürüz annemle:teselli:
bu arada allah rahmet eylesin annene canım:Saruboceq:

benim de babam ben küçükken ölmüş.ben kokusunu hiç duymadım.bende o kadar cok özlüyorum ki.allahtan annem basımda.hiçbirseyimiz olmasaydı da o babam basımda olsaydı.allah kızlarına senin yoklugunu göstermesin cnm onlar için güçlü olmak zorundasın.

Ben 18 yaşındayken annem öldü.Babamda daha sonra vefat etti.....................
Onları çok özlüyorum.Bazen rüyamda görüyorum...................
Artık bizde anneyiz.Sevgimizi çocuklarımıza veriyoruz..........................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…