Annemi istiyorum.

canlarım herkesin anlatacak bir hayat hikayesi vardır .acilar çeşih çeşit hepinize paylaşımlarınızdan dolayı teşekkürler....

of canım yaa ağlattın beni..
ALlah seni eşine çocuklarına bağışlasın..:Saruboceq:

canımsın ya ağlama kıyamam sana....mutluluk YAĞMURUN da şemsiyesiz kalman dileğiyleee

bende aynı durumdayım ama benim eşimde annesine aşırı düşkün o yüzden ben gene yanlızım anlayacağın hemde çok üzülüyorum bu duruma ama yıprana yıpran mahvoldum

Başınız sağ olsun... Bende babamı kaybettim, hep düşünüyorum bir gün annemde giderse ben ne yaparım diye... RABBİM bizlere sabır versin... :KK43:

canıma arkadaşım Allah yardımcın olsun...ne diyeyim benim öyle bir sorunum yok şükür...sabırlar diliyorum...

burcums canım seninde başın sağ olsun...Allah annene uzun ömürler versin..inan canım..ağlarsa anam ağlıyor...gerisi boşşşşş

canım benim başın sağolsun..Rabbim seni ve eşini yavrularından ayırmasın..ömür boyu mutlu mesut sağlıklı sıhhatli yaşamanızı nasip etsin..Rabbim annene babana hayırlı ameller nasip etsin,mekanları cennet olsun..inşalah ahirette Rabbim cennetinde birleştirir sizleri...Allaha emanet ol canım beniiimm..amiiiiiiiiinnnn...

canım arkadaşım.....amin .....çok içten paylaşımın için teşekkür ederim......sende Allaha emanet ol.....

Öncelikle başın sağolsun Allah mekanını cennet etsin , Allah Rahmetini esirgemesin..Ahhh canım ah!...Aynı acıyı bende yaşadım.Babam hayatta ama annem öldü maalesef. senağlama .Bu pazar kırkı olacak annemin.Düşün yani acım daha çok taze.Senin derdin ayrı bir dert, benimkisi ayrı.Herkesin anlatacak bir hikayesi vardır elbet..Benim hikayem ayrı bir roman..Anlatsam ne sayfalar yeter nede ömrüm yeter..Ama ne yapalım herşey Allah'tan deyip katlanıyoruz..Ben bazen kendimi avutmak için diyorumki annemin bedeni gitti ama ruhu yaşıyor..Ruhu ölmediki..Bizleri görüyor ve dua bekliyor..Dualarımı esirgemiyorum tabiki...Ölüm hayattaki en büyük acılardan ama Allah sabrını veriyor işte..ınan artık gözyaşlarım akmıyor bazen ağlamak istiyorum ama ağlayamıyorum..Hatta bendemi bir anormallik var diyorum.Ama annem hiç aklımdan çıkmıyor..Hayata daha farklı gözlerle bakar oldum..Artık daha esnek davranıyorum her olaya karşı..Herşeyi oluruna bırakıyorum..Şu sıralar tekrarladığım tek bir söz varki DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN......

canım başın sağolsun...
anne herşeydir....
şükür ki annem hayatta,onsuz bir hayatı düşünmek bile istemiyorum..
rabbim sana ve çocuklarına uzun ömürler versin...

aahhh ablam ahhh allahım senin çocuklarını sensiz bırakmasın ben 28 anecığımda 48 yaşındaydı 4 ay önce melek oldu anacım evet o kokuya hasretlik yokmu şimdilik anacığımın son üztüne giydiği ceketi var onu kokluyorum özlemim biraz geçsin die.......oda nekadar idare edicekse mekanları cennet olsun inşallahh

merhabalar ben 2 küçük kız annesiyim yuvamda çok mutluyum ama yeterli değil ne annem var ne babam ben küçükken öldüler kokularını unuttum öyle özeniyrumki tatillerde annelerine giden bayanlara ben çocuklarımla evi bekliyrm 40 yaşındayım ama çok özlem duyuyrm çok zor bu duyguyu eşimin ailesinde yakalamak istedim ama kaynanadan çok zor anne olmak Allaha çok şükürki eşim ve çocuklarımla mutluym neyse benım gibi anasızlar varsa paylaşımlar için burdayım

merhaba canım senın satırları okuyunca yarama tuz basıldı sankı.
bende annemı 6 yıl once kaybettım babam ben 2 yasındayken ölmüş onu tanımıyorum bıle.ama anne acısı cok cok kötü allah kımsye yasatmasın hele bır de ben sadece annemle büyüdüm kardes yok annem babam ölünce evlenmemiş benı buyuttu okuttu evlendıremeden öldü. ah ah ah sorma yaram cok fena deprestı. allahtan ben ıyı bır evlılık yaptım sımdı 2.5 yasında bır kızım var ve ıkıncı cocuk ıcın ugrasıyorum sımdı esımle ve cocugumla avunmaya cakısıyorum ama annenın yerını hıc bır sey dolduramıyor malesef.
mesela tvde bakıyorum gecen gun hulya avsar oynuyor sarkı soyluyor dunya umrında degıl oda annesını yenı kaybettı ya hanı dıyorum onun gıbımı olmak lazım.

ah arkadsım bır yanım hep eksık. bılmıyorumkı daha ne yazıyım duygularımı artık ıfade edemıyorum.

allahhım hiç kimseyi annesiz bırakmasın..kanadı kırık kuş gibi kalır insan..

evet....kader arkadaşlarım. öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ediyorurum.Nekadar acı ana acısı insan bir iki böyle paylaşınca sankı acımız hafifliyor ...Sizleri tanımıyorum ama ortak yönümüz aynı olunca samimi elektriğinizi alabiliyorum...Ahhhh canlarım anneler günü geliyor bir sıkıntı yine bizlere....Nefret ediyorum bu özel günden..ama bende anneyim..benim acımı yavrularım yaşatamamki...öyle tatlı heyecanlı hediyelerini veriyorlarki....Annemiz yok ama anneyiz...Rabbimin bize verdiği en büyük hediye Allah olmayanlarada versin..Arkadaşımın dediği gibi kanadı kırık bir kuş gibiyiz....
Allah herkesin annelerine uzunnnnn ömürler versinnnn.Bizimkilerininde mekanlarını cennet etsin.........

Allah annenin ve babanın mekanını cennet etsin, ne mutlu ki sende anne olmuşsun, şimdi bütün sevgini çocuklarınla yaşa, benim anneciğiminde annesi 3 aylıkken babası, 4-5 yaşındayken ölmüş, annem tüm sevgsini bize verdi, sanki ben onun değil, o benim çocuğumdu, bütün anneler bir melektir, ama benim annem hakikaten bir melek, şimdi anneciğimden çok uzakta gurbetteyim, o ise etrafında kendinden büyük veya küçük herkese annelik yapıyor, bütün özel günlerde evi dolup taşıyor, sofraya hemen hemen hiç yanlız oturmuyor, sende eminim böyle olacaksın, içindeki, kalbindeki ışığı etrafına yayacaksın, sevgiyle kal.

Bencede arkadaşım senin annen bir melek....Allah tüm melek annelere uzuuuuuuun ömürler versin......

Gamzecim nur içinde yatsın anne ve baban.Allah başka acı yaşatmasın.Eşini ve çocuklarını sana bağışlasın.Onların nice mutlu günlerini görmeni isterim tatlım .

X